"Kaukaz - wyprawa do początków chrześcijaństwa" - Warszawa

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

"Kaukaz - wyprawa do początków chrześcijaństwa" - Warszawa

Post autor: endurance »

27 stycznia, godz. 19.30
Bemowskie Centrum Kultury zapraszama wszystkich miłośników podróży na wyprawę na Kaukaz. Legendarna gościnność, słynne pasterskie psy, wschodni monastycyzm, kałasznikowy, Łady Nivy, godzinne toasty, ormiańskie cuda sztuki jubilerskiej, drogi, których sceneria przyprawia o niemy zachwyt, a nawierzchnia o zgrzytanie zębami to tylko część uroków tego regionu. Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym min.: Gruzja na wesoło, czyli opowieści o tym jakie atrakcje gotują dla Polaków Gruzini; pokaz slajdów i relacja z podróży Bartka Wiśniewskiego; pokaz zdjęć prekursora kolorowej fotografii Siergieja Prokudina-Gorskiego; degustacje oraz możliwość zakupu gruzińskich i ormiańskich delikatesów; toasty na żywo – gość specjalny Giorgi Maglakelidze, wystawy fotografii: „Kościoły ormiańskie” i „Swanetia - górzysta kraina Gruzji” oraz wiele innych atrakcji.
więcej http://www.artbem.pl/artbem_akt-27st.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

informator
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: "Kaukaz - wyprawa do początków chrześcijaństwa" - Warsza

Post autor: czobi »

jechac mi sie tam juz mniej chce, pojde sobie przynajmniej poogladac 8) fajne

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: "Kaukaz - wyprawa do początków chrześcijaństwa" - Warsza

Post autor: endurance »

@czobi a dlaczego? jest dużo miejsca i można pominąć tłok wytworzony przez naszych ziomków i trzeba się spieszyć żeby Gruzini nie wyznali się na co niektórych "naszych wielce kulturalnych" krajanach. Ale tam gdzie ja myślę docierać to długo jeszcze na Kaukazie będzie tak jak ma być czyli naturalnie.

wróżący komercję i chcący wrócić
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: "Kaukaz - wyprawa do początków chrześcijaństwa" - Warsza

Post autor: Kwiatec »

czobi pisze:jechac mi sie tam juz mniej chce, pojde sobie przynajmniej poogladac 8) fajne
hm jak nie zapomne to też wpadne mam pod domkiem :)

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: "Kaukaz - wyprawa do początków chrześcijaństwa" - Warsza

Post autor: czobi »

bracie Kwiatek a wjedzaj azaliz poczatki chrzescijanstw to idealne dla nas :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: "Kaukaz - wyprawa do początków chrześcijaństwa" - Warsza

Post autor: Kwiatec »

czobi pisze:bracie Kwiatek a wjedzaj azaliz poczatki chrzescijanstw to idealne dla nas :mrgreen:
dla mnie szczególnie. uwielbiam czrnuchów :) a kościół naprzeciw artbemu :) coprawda spłonął :mrgreen:

ODPOWIEDZ