I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
garbatymarcin
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2008, 10:18
Auto: LC J9

I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: garbatymarcin »

Szanowni,

Mam przyjemność zaprosić Was na I Rajd UrwisÓFF - terenową imprezę aut 4x4, w której na miejscach pilotów zasiądą dzieci z Domów Dziecka i to one będą pilotowały kierowców po bezdrożach :)

Obrazek

W ostatnią niedzielę stycznia samochody 4x4 wraz z małymi pilotami będą zdobywały bezdroża Twierdzy Modlin - po dokładnej odprawie i przekazaniu dzieciom roadbook’ów załogi wyjadą na malowniczą trasę, na której czekać będą nieobowiązkowe błotne "kałuże" przeplatane z koniecznością znalezienia historycznych miejsc Twierdzy. Plus klasycznie - pieczątki do zdobycia, więc bardzo łatwo nie będzie ;) Trasa rajdu będzie dobrana głównie pod kątem bezpiecznego jej przejechania i nie zamoczenia się przez dzieci, ale „jakby co” wyciągarki będą gotowe do pomocy.

Na kierowców w Domach Dziecka czekać będzie około 30 dzieci, tak więc na chwilę bieżącą wprowadzamy limit 20 samochodów mogących wziąć udział w rajdzie. Rajd planowany jest w godzinach 10:00 -18:00 (szczegółowy harmonogram pojawi się w najbliższych dniach), tak więc zarezerwujcie sobie cały dzień :)

Wpisowe na rajd wynosi...przywieźcie tyle słodyczy ile jesteście w stanie nabyć drogą kupna ;)

Podsumowując:
Kiedy - 29 stycznia 2011 (niedziela)
O której - w godzinach 10-18 (dokładny harmonogram opublikujemy w ciągu najbliższych dni)
Gdzie - Twierdza Modlin k. Nowego Dworu Mazowieckiego (mamy na ten dzień pozwolenie na jazdę po całym terenie twierdzy)
Liczba dzieci do zabrania - ok. 30 dzieci zabieranych z Warszawy
Limit załóg - 20 aut (muszą być w pełni sprawne technicznie, z ważnymi badaniami technicznymi i aktualnym ubezpieczeniem OC)
Wpisowe - słodycze (każdego rodzaju, w dowolnej ilości)
Zabezpieczenie medyczne - nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwać będą ratownicy medyczni pokonujący trasę razem z załogami.
Poziom trudności trasy - trasa turystyczna (głównie drogi leśne) z miejscami nieco trudniejszymi (błoto albo dużo błota...)
Minimalne wyposażenie aut - terenowe opony (lub z agresywnym bieżnikiem) oraz sprawne ogrzewanie wnętrza; wskazane posiadanie CB-radia

Dokładną godzinę zbiórki oraz jej miejsce podamy już niebawem - prosimy o chwilę cierpliwości ;)

Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać na adres: info@motocyklisci-dzieciom.pl Każde zgłoszenie będziemy potwierdzali Wam mailowo, z informacją czy jesteście na liście uczestników czy po wyczerpaniu limitu miejsc na liście „rezerwowej”. W zgłoszeniu prosimy o następujące informacje:
- Imię i nazwisko lub Nick
- Jakim samochodem planujecie przyjechać
- Ile dzieci możecie maksymalnie zabrać w samochodzie

Jeśli o Was chodzi to nie wysyłajcie mi maili tylko piszcie tutaj :wink: Jest ktoś chętny ?

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: MaxLux »

BArdzo fajna idea - jak nic innego nie przeszkodzi to sie pisze moim autobusem

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: Adam »

Idea bardzo OK :!:
Ja mam 350km, ale jak nie zbierze się wystarczająca ekipa z okolic to wsiadam do maszinu i przybywam :mrgreen:

Awatar użytkownika
garbatymarcin
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2008, 10:18
Auto: LC J9

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: garbatymarcin »

Powoli zapełnia się lista, jest już kilkanaście aut w tym znaczna przewaga LR...czyżby LC stały w garażach w piękną, zimową niedzielę...? ;)

Awatar użytkownika
garbatymarcin
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2008, 10:18
Auto: LC J9

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: garbatymarcin »

MaxLux pisze:BArdzo fajna idea - jak nic innego nie przeszkodzi to sie pisze moim autobusem
Wyśłij mi pls info na maila który jest powyżej z ilością dzieciaków które możesz zabrać :)

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: MaxLux »

garbatymarcin pisze:
MaxLux pisze:BArdzo fajna idea - jak nic innego nie przeszkodzi to sie pisze moim autobusem
Wyśłij mi pls info na maila który jest powyżej z ilością dzieciaków które możesz zabrać :)
Czekam jeszcze na potwierdzenie czy bede mial wolne w niedziele :(
W razie czego moge wziac 6 osob - sprawdz czy dzieciaki nie porzebuja fotelikow :?

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: Addams »

bardzo fajny projekt, niestety u mnie raczej ogrzewanie nie robi...

Awatar użytkownika
garbatymarcin
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2008, 10:18
Auto: LC J9

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: garbatymarcin »

Zostały już tylko miejsca dla 3 załóg:

Obrazek

Wszystkie szczegóły są już podane na stronie: http://www.motocyklisci-dzieciom.pl/akt ... -urwisoff/

Odnośnie fotelików - w rajdzie, głównie z racji bezpieczeństwa, udział biorą dzieci w wieku "ponadfotelikowym" więc o foteliki martwić się nie trzeba ;)

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: MaxLux »

Ja potwierdzam uczestnictwo.
Niech sie ktos tez zapisze z toyota bo bedzie razniej a nie jak owca miedzy wilki z LR :)

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: Tuco »

Jak poskładam tojkę to przybędę. Niestety od Soboty mam ją w częściach. :(

Awatar użytkownika
garbatymarcin
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2008, 10:18
Auto: LC J9

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: garbatymarcin »

Lista załóg już na stronie internetowej aczkolwiek jeszcze są jeszcze wolne miejsca więc macie szansę na dogonienie LR ;)

http://www.motocyklisci-dzieciom.pl/akt ... -urwisoff/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: Tuco »

Ja raczej odpadam. Nie dam rady poskładać samochodu. :cry:

farmer
Posty: 102
Rejestracja: 08 gru 2010, 19:01
Auto: HDJ80
Kontakt:

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: farmer »

A ja dam radę i zapisany jestem i toyota .

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: MaxLux »

Niestety choróbsko zatrzyma mnie na dluzej w 4-rech scianach :(

Moze ktos pojedzie za mnie ??

Awatar użytkownika
garbatymarcin
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2008, 10:18
Auto: LC J9

Re: I Rajd UrwisÓFF - 29 stycznia 2012

Post autor: garbatymarcin »

MaxLux pisze:Niestety choróbsko zatrzyma mnie na dluzej w 4-rech scianach :(
Żałuj że Cię nie było...http://motocyklisci-dzieciom.pl/przepro ... -urwisoff/" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

ODPOWIEDZ