Minimal Overlanding czyli ByliMy w Bad Kissingen

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18029
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Mam tylko nadzieję, że kiedyś i u nas będa takie Toyki. Cieszy już fakt, że nowych HZJ105 i HZJ78 jest co raz więcej u nas w Polsce. We środę zapraszam do galerii z targów Rafała na www.wyprawa4x4.pl

Woody
Klubowicz
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2007, 18:23

Post autor: Woody »

Jestem Za. W przyszlym roku tez napiaramy i jeszcze mniej rupieci bo sie tylko po samochdzie walaja a ja potem musze to sprzeatac.

Pozdr.
Woody

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

Brawa Emsi za szybkie działanie; zdjęcia! Mam już następny pomysł jak zrobić spanie :D

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

Emsi- nie zapomnij nalepek klubowych na wtorkowe spotkanie.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

nooooooooo troche swata nam pany pokazaly, gracias


:lol: cieszy na miedzynarodowa jednomyslosc w doborze jedynie slusznej marki

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Bad kissingen

Post autor: Zbyszek »

Gwoli wyjasnienia i usprawiedliwienia dlaczego stałem w B-K w obozie Gelend pragnę poinformować że dlatego iż:
zaprosili mnie do towarzystwa ponieważ chcieli mieć w obozie dla równowagi jakiś ładny pojazd i zajęli dla niego miejsce.
były to gelendy z Krakowa a więc ludzie zupełnie inni niż ci gelendziarze z W-wy.
kusili opowieściami o Australii, winem i whiski.
Do sprawozdania Prezesa chciałem dodać że obecna wystawa od poprzednich różniła się przede wszystkim tym że po za samochodami, quadami oraz wyposażeniem off-roadowym, turystycznym i piknikowym pojazdów, było bardzo dużo stoisk z gadżetami, ubiorami, obuwiem, wyposażeniem kuchennym czyli tym co interesuje nasze Panie. Nawet sam dałem się namówić na klapki gumowe reklamowane przez Nicholsona a w Polsce przez muzyka lansowanego usilnie przez telewizję, zwaną dla niepoznaki polską. A który mimo, że muzykiem jest kiepskim to nie załapał się ani na Art-Bi ani na wyłączność na sprzedaż ropy do Polski a nie może emigrować jako gołodupiec bo to nie jest "w zwyczaju naszych elyt".
Do Bad Kissingen warto pojechać nie tylko ze względu na targi off-roadowe ale także ze względu na źródła i baseny termalne z wieloma atrakcjami w których warto się zregenerować po ciężkim dniu na targach i dodać sobie sił przed integracją wieczorną

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18029
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Musimy pojechać z Marcinem.

Awatar użytkownika
filip750
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2007, 20:06
Auto: LC 90
Kontakt:

Post autor: filip750 »

Jeszcze podsumowanie z mojej strony. Na targach byłem do niedzieli. Już sama ilość interesujących „wynalazków” na campingu rekompensuje nudne autostrady. I już jestem pewny ze za rok tez się zamelduje na (prawie) 4 dni. W załączeniu link do dwóch galerii z wystawy i campingu (nie tylko Toyoty).


http://www.xr.polkas.pl/fotorelacje/Bad ... ingen.html

Awatar użytkownika
mpiatek
Posty: 157
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:57
Auto: HZJ75
Kontakt:

Post autor: mpiatek »

kylon pisze:Musimy pojechać z Marcinem.
Weekend targowy wstępnie zarezerwowany :wink:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

Aha we wrześniu jest jeszcze Buschtaxi Treffen,

dokładniej kiedy i gdzie to jest?

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

i co jedziecie tam też ??

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Spotkanie Buschtaxi

Post autor: Zbyszek »

Ja pojadę jesli się nie trafi się nic ciekawszego w tym okresie.
Michał Tobie tez radzę ten wyjazd a robotą sie nie przejmuj nie ucieknie a po powrocie będzie jej jeszcze więcej.

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

B-K i zlot Bushtaxi

Post autor: Zbyszek »

Zauważyłem że kolegom trudno sie wybrac na te imprezy, ponieważ moim zdaniem nie są one warte wysiłki finansowego i fizycznego(dymanie 1000km w jedną stronę). Ja bym tego nie wydolił a mój RMF (rodzinny minister finansów) tego nie sfinansował.Dlatego odwiedzam B-K przy okazji wyjazdu na objazd Peloponezu, wycieczki wzdłuż Renu i Mozeli albo ostatnio testowania kajaczka na Adriatyku.Dobrym pomysłem było odwiedzenie B-K w drodze powrotnej z raftingu we Francji jak to planował Krzysztof &co.Jest to dobre przywitanie i przyspieszenie lata.Podobnie ze zlotem Bush taxi jest to pożegnanie lata które można połączyć z jego przedłużeniem. W tym roku po zlocie planuję objazd Korsyki a może Sardynii jesli czasu starczy.
Reasumując warto jechać na te imprezy jeśli są fragmentem większej całości albo połączone z jakimiś atrakcjami dodatkowymi i do tego nieśmiało namawiam

Woody
Klubowicz
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2007, 18:23

Post autor: Woody »

A mnie sie bardzo podobalo w B-K. Uwazam nasz wyjazd za bardzo sprawny logistycznie. Planuje juz wyjazd na BushTaxi treffen we wrzesniu. Jestem gotow dygac ten 1000km bo moim zdaniem warto bylo dla B-K. Mam nadzieje ze BT-T tez bedzie mialo swoje atrakcje.

Pozdr.
Woody

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18029
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

A ja na to patrzę zupełnie inaczej. Mnie się opłacało Rafała wysłać ponieważ odbija się to w nowych kontaktach handlowych

ODPOWIEDZ