IV RAJD KLUBU 4X4 TOYOTA POLSKA - KRYNICA ZDRÓJ

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kmachacz
Posty: 91
Rejestracja: 05 kwie 2007, 06:13
Auto: RAV4
Kontakt:

Post autor: kmachacz »

MaxLux pisze:No chlopacy !

Jedzie ktos jeszcze ? moze kolega profesor z Kr sie wybierze z nami ? ;)

Max
A jaki to kolega Profesor z Kr ??
:shock:

profesorr10
Posty: 123
Rejestracja: 03 kwie 2008, 21:15
Auto: lj70
Kontakt:

Post autor: profesorr10 »

kmachacz pisze:
MaxLux pisze:No chlopacy !

Jedzie ktos jeszcze ? moze kolega profesor z Kr sie wybierze z nami ? ;)

Max
A jaki to kolega Profesor z Kr ??
:shock:

kolo krakowa dla scisłości 8) ,a jak to będzie to jeszcze nie wiem bo 3 najbliższe weekendy już rozplanowane ale może coś się jeszcze zmieni,jakby co to namiary mam albo może uda mi się na ścieme dojechać to pogadamy

Awatar użytkownika
fuda
Klubowicz
Posty: 166
Rejestracja: 04 kwie 2007, 15:06
Auto: KZJ70 nieaktualny, GRJ120 nowa era
Kontakt:

Post autor: fuda »

dla podsumowania koledzy......impreza dilerska pierwsza klasa :!: można powiedzieć że z polotem 8)

skupmy sie może na części OFF......90km trasa zamknięta była w pętli w okolicach Wysowej, Uscia Gorlickiego - generalnie tereny Beskidu Niskiego. Samochody to fabryczne Rav4, Hile, LC120, FJ głównie, z kilkoma wyjątkami, na oponach MT.

prawie 50km odcinek terenowy na pewno przysporzył co niektórym migotanie przedsionków bo po tygodniu ulew na tamtym terenie przeistoczył sie momentami w strumienie błotne a górskie strumyki zmieniły sie w rwące potoki i właśnie dlatego część trasy, na której znajdowało sie kilka brodów (nawet do 70 cm) dostarczyła najwięcej emocji :lol: . Był tez OS na terenie żwirowni (bardzo widowiskowy i emocjonujący... bo nikt nie odpuszczał a rykowi silników towarzyszył trzask plastików), próby szybkościowe i zręcznościowe oraz zadania zespołowe. Nikomu nie przeszkadzała momentami ulewna i wietrzna aura a po 10h spędzonych w terenie, wieczorkiem można się było "rozgrzać" i wymienić doświadczeniami zdobytymi kilka godzin wcześniej :)

... jak sie troszkę obrobię to wkleję kilka fotek do galerii :)

fuda

ODPOWIEDZ