IV RAJD KLUBU 4X4 TOYOTA POLSKA - KRYNICA ZDRÓJ

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
fuda
Klubowicz
Posty: 166
Rejestracja: 04 kwie 2007, 15:06
Auto: KZJ70 nieaktualny, GRJ120 nowa era
Kontakt:

IV RAJD KLUBU 4X4 TOYOTA POLSKA - KRYNICA ZDRÓJ

Post autor: fuda »

znalazłem przed chwilą szukając cenników na płaskie :)

IV RAJD KLUBU 4X4 TOYOTA POLSKA
KRYNICA ZDRÓJ


Zapraszamy Państwa na czwartą edycję Rajdu Klubu 4x4 Toyota Polska.

Miejsce imprezy - Krynica Zdrój
Termin imprezy - 19-21 września 2008 r. (piątek – niedziela)
Organizator - Inter Car Nowak Sp. z o.o., ul. Zakopiańska 167, Kraków
Prowadzenie - Wojciech Majewski
Patronat medialny:
- Dziennik Polski
- Gazeta Krakowska
- Echo Miasta
- Autobit
- Moja Bochnia

Nasi uczestnicy zakwaterowani będą w Hotelu Motyl w Krynicy Zdrój. O miejscu zakwaterowania decyduje data przesłanego zgłoszenia. Termin przesyłania deklaracji upływa z dniem: 15 sierpnia 2008 r.

wiecej info na stronie organizatorów

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Post autor: Magnus »

W dbałości o bezpieczeństwo Państwa samochodów dajemy możliwość zabezpieczenia ich poprzez oklejenie specjalną folią ochronną jeszcze przed rozpoczęciem Rajdu. W tym celu zapraszamy Państwa od 16.09.2008 r. do naszych salonów przy ulicy Zakopiańskiej 167 lub Jasnogórskiej 4. Koszt oklejenia samochodu wynosi 250 zł.

:lol:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

KLUB 4X4 TOYOTA POLSKA... to jakiś nowy klub chyba... Ciekawe czy importer (Toyota Motor Polska) słyszał o takim?
Dla ciekawości powiem Wam, że każdy z dilerów w Polsce musi organizować w pierwszym półroczu imprezę dla swoich klientów, którzy zakupili LC, Hila czy też rav4 - takie działanie lojalnościowo-integracyjne. Minimum 10 aut na imprezie. Większość kosztów pokrywa diler więc nie są to małe pieniądze - na yotę starczyłoby na dwa razy. Impreza dilera z Krakowa, widać ma nieco szersze założenie - z jednej strony chłopaki dopełniają obowiązku a z drugiej idą nieco komercyjnie (przerzucenie kosztów na uczestników), charakter racze turystyczny, trudno wtedy zadowolić wszystkich. z marketingowego punktu widzenia klientów z całej polski to sobie nie przysporzą.
ciekawe...
dziwi mnie natomiast na nazwa...ciekawe

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Post autor: Boryś »

Zaraz mnie zjecie ale gdyby TLC była choć trochę sformalizowana to można by zaproponować dilerom obsługę takich imprez - ale cóż - nie ma formy prawnej to i faktury nie da się wystawić :(

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18029
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Oni to robią od wielu lat z przerwami. Pierwsza edycja odbyła się w Bieszczadach jak ja jeszcze siedziałem na Szeligowskiej. Budżet jest nie mały. Nazwa Klubu faktycznie wymyślona ale chyba wolno każdemu :wink:

Awatar użytkownika
fuda
Klubowicz
Posty: 166
Rejestracja: 04 kwie 2007, 15:06
Auto: KZJ70 nieaktualny, GRJ120 nowa era
Kontakt:

Post autor: fuda »

dowiem sie może czegoś więcej i dam znać... jakie tereny, przekrój sprzętu.... zobaczymy. Impreza na pewno rekreacyjna.... "WHITE CHOCOLATE" by pasował ?! :)

pozdro
g

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

Borys pisze:Zaraz mnie zjecie ale gdyby TLC była choć trochę sformalizowana to można by zaproponować dilerom obsługę takich imprez - ale cóż - nie ma formy prawnej to i faktury nie da się wystawić :(
uważam, ze do tego są inne komercyjne projekty i własne firmy. wtedy konkretnie ktoś bierze za coś odpowiedzialność i kasę. w zbiorowości klubowej to dosyć kłopotliwe. klub jest towarzyski i imprezki możemy robić dla siebie nawzajem lub każdy z nas priv dla innych. nie widzę klubu w roli organizacji takiej komerchy, to nie powinien być cel naszej działalności. będzie kilku robić w pegieerze a reszta korzystać... i zaraz znajdzie się komentator od rozliczania kto ile za co zainkasował i wszystko się rozpier....
jest dobrze, nie wolno tego popsuć walką o kasę. idzie czas zamkniętych imprez z rekomendacją taka jak nasza klubowa czy zmota.
takich dilerów jak ten jest niewielu i im zależy na robieniu fajnych imprez, reszta opyla i nie bierze firm zewnętrznych do organizacji.

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Post autor: MaxLux »

Decyzja dzis zapadla - jedziemy na "rajd" z @Fuda i @WojtekD naszymi zmotami

.... ale bedzie zabawa 8)

Awatar użytkownika
kmachacz
Posty: 91
Rejestracja: 05 kwie 2007, 06:13
Auto: RAV4
Kontakt:

Post autor: kmachacz »

MaxLux pisze:Decyzja dzis zapadla - jedziemy na "rajd" z @Fuda i @WojtekD naszymi zmotami

.... ale bedzie zabawa 8)
I płacicie ich wpisowe ?? Odważni 8) .

Awatar użytkownika
kmachacz
Posty: 91
Rejestracja: 05 kwie 2007, 06:13
Auto: RAV4
Kontakt:

Post autor: kmachacz »

Ja jeżdże starą Toyotą i o tym proszę pamiętać. :lol: Zniżki dla emerytów powinny być zawsze 8) .
Rajdy organizowane przez Nowaka jako rajdy dla klientów realtywnie nowych lub całkowicie nowych samochodów są całkiem ok. Ja byłem (wtedy jeszcze 4Runnerem, a potem LC 95) bardzo z nich zadowolony. No może poza aspektem tego, że w Arłamowie za pokój płaciłem ciut więcej niż wg regularnego cennika (chyba dlatego, że przyjechałem Toyotą :lol: ). Z tego co wiem to rajd przygotowuje między innymi Pan Motyl z Krakowa. Więc oni zawsze dbali o to, aby te piękne auta nie miały łatwo, ludzie mieli emocje, a w konsekwencji możliwość również delikatnych szkód :wink: .

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

to zrobionymi 70kami będziecie mieli megalans wśród bulwarów :lol:
fajnie 8)

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

Hashid
Z ciekawości pytam: Czy Carolina organizuje jakieś imprezy dla klientów jak inni dealerzy czy jest ponad to?

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

Zbyszek53 pisze:Hashid
Z ciekawości pytam: Czy Carolina organizuje jakieś imprezy dla klientów jak inni dealerzy czy jest ponad to?
Każdy diler to robi... ale my nie kasujemy po 6 stówek. Kiedy robiliśmy dwódniówki to cedowaliśmy na klientów koszty noclegu.
Była w maju taka 160 km "wycieczka"... :roll:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

z tego co pamiętam to wyjechany byłeś gdzieś we wschodnim świecie... :(
Ale jeśli Cię interesują dilerskie trophy, Zbyszku Podróżniku to na następną serdecznie Cię zapraszam! Poproszę Cię namiary tel i adresowe sms: 604070101

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Post autor: MaxLux »

No chlopacy !

Jedzie ktos jeszcze ? moze kolega profesor z Kr sie wybierze z nami ? ;)

Max

ODPOWIEDZ