Ogrowisko

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Ogrowisko

Post autor: Boryś »

Tak sobie przypomniałem że rok temu z głupia frant zrobiliśmy sobie taki wyjazd o nazwie Ogrowisko - bylo to chyba przy okazji objezdżania trasy pod Bagno reklamy i pomyslałem że może zrobić drugą edycję tego niczym nie skomplikowanego wyjazdu?

Zasady są mega proste:
- jazda przez dwa lub trzy dni po jakimś terenie
- spanie we własnym zakresie - czyli namiot, auto, dach lub inne wynalazki
- jedzenie albo w niedalekiej knajpie albo gdzieś w lesie przy ognisku
- koszta zerowe (no chyba że się jakieś koszulki zrobi tak jak ostatnio) - żarcie i paliwo we własnym zakresie.

Chodzi głównie o to żeby zrobić sobie wypad weekendowy w kilka aut.

Dajcie znać czy was wogóle taka forma interesuje - jakby co to mam dwie fajne miejscowki - jedną zresztą odkrylem w ten weekend - w okolicach Siemianowic Śląskich ;) czyli praktycznie pod samym moim domem (a nic o niej wczesniej nie wiedzialem - wstyd :oops: )

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Post autor: Dragunov »

jakie wymagania co do aut? 4r na ATkach i bez snorka da rade?

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Post autor: Boryś »

Pewnie że da radę - główna idea tego wyjazdu jest taka że to ty decydujesz ktorędy chcesz jechać wiec albo jedziesz terenem ktorym wiesz że przejedziesz albo dajesz znać że tego możesz nie dać rady zrobić i reszta na ciebie czeka albo Ci pomaga to przejechać.

Jest też oczywiście obowiązkowa na każdym wyjeździe "loża szydercow" która zawsze służy dobrą radą :)

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

Bardzo fajny pomysl. Zasady proste, organizacja minimalna. Moze fajnie by bylo zeby osoba ktora chce sie gdzies wybrac zapodala info ze jedzie i chetni (nie zawsze kazdy moze - praca, zaleglosci rodzinne, itp) zglosza sie do "organizatora" w celu umowiania sie w punkcie startu. A takie spotkanie to dobra okazja na szukanie wprowadzajacych. 8)

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Post autor: Boryś »

No dobra to zróbmy tak - umawiamy się w sobotę (26ty) pod silesią (bardziej charakterystycznego miejsca w Katowicach już nie znam :) ) o godzinie 10tej i jedziemy w teren (20minut jazdy) do siemianowic.
W programie zabawa w blocie i nocleg pod chmurką - więc jedzenie i alkohole proszę wziąć ze sobą.

Jak ktoś chce przyjechać już w piatek to dajcie znać - najlepiej tutaj na forum - dla mnie nie ma problemu mogę zacząć już od piątku :)

teren pomimo iż mega blisko centrum katowic zapewnia dobrą zabawę na conajmniej dwa dni - ja jezdze tam juz przez ostatnie dwa weekendy i jeszcze nie zwiedziłem wszystkich zakamarków :)

Awatar użytkownika
potrzeba
Posty: 591
Rejestracja: 05 paź 2007, 11:41
Auto: 80'tka by?a przefajna... co by tu teraz...
Yamaha Grizzly 700 EPS :-)
Kontakt:

Post autor: potrzeba »

w woli dopowiedzenia. Na "1 edycji" była dzielna Ogrzyca a jak jakieś auto nie da rady to znów motywem przewodnim będzie przeciąganie swoistej nyski* po trasie

!!! fakt !!! wyjątkowo tania i szczególnie przyjemna impreza to była, jak to "spontany"


*czytaj "świętej pamięci nissana pickupa kolegi Seguza" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Post autor: Boryś »

Widzę że totalna cisza w eterze - brak chętnych na spontaniczny wyjazd - wiec znowu pojadę sam :(

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Post autor: Dragunov »

nieduzo brakowalo.. :( (ale musze wyleczyc uklad kierowniczy i amory z przodu), pozatym brakuje porzadnego pkt mocowania liny ;) - aktualnie sie mota.. i kilku podstawowych przydasiek.. ale napewno "kiedys" (nienawidze powoli tego slowa)

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

W wakacje to zawsze ciężko z terminanmi. @Borys może przenieś termin na połowę września to na pewno będzie dużo chętnych.

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Post autor: Dragunov »

i co ?? pojezdzili?? pogoda piekna byla.. ja w sumie sobota pod autem a niedziela tradycyjnie paintballowa ale "czegos" brakowalo.. jakies fotki?

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Post autor: Boryś »

Jak zwykle jezdzilem sam - bo sie nikt nie zjawil ;( no i zdjec nie porobilem ale znalazlem nową traskę wiec next weekend na pewno porobie jakies zdjecia :)

ODPOWIEDZ