TLC Camp 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Serdecznie zapraszamy na TLC Camp 2012 do Włościejewek w dniach 14-17 czerwca 2012 roku.

Proszę, żeby wątek był merytoryczno-informacyjny (tzn. bez kasztanienia) po to, żeby przepływ informacji był jak najlepszy. Nowa strona zlotu 2012 zostanie uruchomiona 1 września tego roku wraz z formularzem rejestracyjnym. Zapraszamy w imieniu TLC oc!

[img]http://www.tlc-camp.pl/tlcoc/Calendar-TLC-2012.png[/img]

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Panie i Panowie - po niedzieli, chwilę przed moim wyjazdem zostaną uruchomione, zgodnie z obietnicą w mojej stopce, nowe strony TLC Camp. Strony będą zapełniać się treścią już od połowy września. Przygotowania przed edycją 2012 zaczynamy dwa miesiące wcześniej niż w zeszłym roku, żeby wszystko "zagrało" jeszcze lepiej niż w roku 2010 i 2011. Dołożymy wszelkich starań, żeby TLC Camp ugruntował swoją pozycję i po trzeciej edycji nie było już wątpliwości, że to najlepsza impreza zlotowa na świecie :D

Na nowych stronach będzie działał już formularz rejestracyjny, który pozwoli nam lepiej przygotować dla Was edycję 2012. W TLCoc staramy się utrzymywać wysokie standardy - Ci co byli o tym wiedzią - w związku z czym przed rejestracją proszę zapoznać się z poniższym poradnikiem i odpowiedzieć sobie na pytanie czy "TLC Camp to impreza dla mnie?" Nie zależy nam na biciu rekordów liczby uczestników, ale na tym, żeby jakość tego spotkania była jak najwyższa, stąd o pewnych rzeczach będziemy pisać wprost.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Wszystkich z Was, którzy odnaleźli się w zielonej kolumnie powyżej :wink: zapraszamy serdecznie raz jeszcze na przyszłoroczny TLC Camp. Dziś, wcześniej niż zapowiadałem, zostały uruchomione nowe strony TLC Camp 2012 - na razie skromne w treść, ale będą zapełniać się stopniowo nowymi informacjami, w miarę jak będą pojawiać się kolejne atrakcje, które dla Was przygotujemy.

Mamy już sporą grupę Partnerów TLC Camp 8), dzięki którym nasz Zlot będzie atrakcyjniejszy. Serdecznie dziękuję Wam za to, że można na Was liczyć. Wiadomości o tym, co będziemy zawdzięczać naszym Partnerom w przyszłym roku będą opublikowane po dokonaniu szczegółowych uzgodnień.

Jest już na stronie zlotowej uruchomiony formularz rejestracyjny, który pozwoli nam na lepsze przygotowanie Zlotu - do niczego nie zobowiązuje, ale upraszcza nam przygotowanie zaplecza, żebyście byli jak najbardziej zadowoleni z czterech dni naszego święta. Rezerwujcie sobie wolne dni w kalendarzu na przyszły rok, a tymczasem podróżujcie, modernizujcie, budujcie, naprawiajcie.

Zapraszamy na http://tlc-camp.pl/


Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

W zeszłym roku mieliśmy 60-cio lecie Land Cruiser-a i T-shirta związanego z tym jubileuszem. Postanowiłem pociągnąć wątek T-shirtów tematycznych na Campa. W związku z tym, że żaden jubileusz w przyszłym roku nie wypada, natomiast sytuacja budżetowa Europy jest coraz bardziej syfiasta, T-shirt na Campa '12 będzie związany z akcją Budget Deficit Rescue :mrgreen:. Każdy z Was - posiadaczy wielkich Toyot i w Polsce i w Europie pomaga dzielnie budżetowi przepuszczając przez silnik tysiące litrów paliwa - ponad 50% opłaty za każde tankowanie to podatki i akcyza. Ministrowie finansów kochają zapewne bardzo posiadaczy LC, więc dajcie w czerwcu w palnik ostro w drodze na Campa, żeby Wam zużycie paliwa skoczyło conajmniej 70%. Koszulek z ochlapanymi błotem samochodzikami macie już i tak tyle, że czas na coś oryginalniejszego :wink: .

Obrazek

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: TLC Camp 2012

Post autor: qberus »

Rewelka :lol:. Masz wersję naklejki na wlew dla niecierpliwych na już :?: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

qberus pisze:Rewelka :lol:. Masz wersję naklejki na wlew dla niecierpliwych na już :?: :mrgreen:
No nie, nie Qberus - tylko Ci najdzielniejsi, którzy dotrą na Campa w czerwcu dostaną prezenty. Nic przed, nic po :wink:

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwieczor »

niezła motywacja, żeby przyjechać ;)

Awatar użytkownika
qberus
Posty: 876
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:30
Auto: Hilux

Re: TLC Camp 2012

Post autor: qberus »

No trudno :cry: ... a termin już klepnięty :mrgreen:.

Przepraszam jeszcze za kasztana i proszę o usunięcie :wink:.

solli
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:58
Auto: HJ45 1977
HJ60 1983
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: solli »

We are ready for TLC Camp!!!!!!

Awatar użytkownika
Maru123
Posty: 427
Rejestracja: 14 cze 2011, 14:34
Auto: KDJ95 02'
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Maru123 »

pytanko mam-czy będzie można przyjechać tylko na 2 pierwsze dni zabawy? :roll: myslałem że będę mógł przybyć na całe 4 dni, ale w weekend mi uczelnia wypadła i egzaminy więc odpadają 2 ostatnie dni :?

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Oczywista. W zeszłym roku niezła frekwencja już w środę się zrobiła.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwiatec »

Pyrka pisze:Oczywista. W zeszłym roku niezła frekwencja już w środę się zrobiła.
w tym roku też ja mam zaplanowane być od środy :)

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: milczacy »

Kwiatec pisze:
Pyrka pisze:Oczywista. W zeszłym roku niezła frekwencja już w środę się zrobiła.
w tym roku też ja mam zaplanowane być od środy :)
najlepsze miejsca zająć :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwiatec »

milczacy pisze:
Kwiatec pisze:
Pyrka pisze:Oczywista. W zeszłym roku niezła frekwencja już w środę się zrobiła.
w tym roku też ja mam zaplanowane być od środy :)
najlepsze miejsca zająć :mrgreen:
niee wtedy najlepsze impreski są :)

Awatar użytkownika
Heniu
Klubowicz
Posty: 1133
Rejestracja: 21 maja 2007, 11:40
Auto: LJ70 '86
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Heniu »

Miałem taki plan aby przyjechać z rodzinką i chyba dupa z tego, bo u małżonki na czas EURO wstrzymne są wszystkie urlopy :evil: i znowu solo 8)

ODPOWIEDZ