TLC Camp 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: górol »

Remik pisze:Niekoniecznie Pyrunia o wskaźniki chodzi, a o spokojną i godziwą starość na przypiecku u potomka. Taki system "emerytalny" sprawdzony przez wieki wieków.
Pięknie tyle tylko,że nie zawsze się sprawdza,biorąc pod uwagę wskaźniki oczywiście :wink: Cosik sie mi widzi ,że tej godziwej i spokojnej starości coraz więcej pod śmietnikiem :( i nie mam tu na myśli żulionerii.Umiesz liczyć licz na siebie :twisted: A dzieci są po to żebyś mógł wnuki niańczyć i cieszyć się spokojną starością , że o godności nie wspomnę :mrgreen:

Awatar użytkownika
pablo1111
Posty: 16
Rejestracja: 26 wrz 2012, 14:42
Auto: KZJ90
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: pablo1111 »

Pyrka pisze:Wszystkich z Was, którzy odnaleźli się w zielonej kolumnie powyżej :wink: zapraszamy serdecznie raz jeszcze na przyszłoroczny TLC Camp. Dziś, wcześniej niż zapowiadałem, zostały uruchomione nowe strony TLC Camp 2012 - na razie skromne w treść, ale będą zapełniać się stopniowo nowymi informacjami, w miarę jak będą pojawiać się kolejne atrakcje, które dla Was przygotujemy.

Mamy już sporą grupę Partnerów TLC Camp 8), dzięki którym nasz Zlot będzie atrakcyjniejszy. Serdecznie dziękuję Wam za to, że można na Was liczyć. Wiadomości o tym, co będziemy zawdzięczać naszym Partnerom w przyszłym roku będą opublikowane po dokonaniu szczegółowych uzgodnień.

Jest już na stronie zlotowej uruchomiony formularz rejestracyjny, który pozwoli nam na lepsze przygotowanie Zlotu - do niczego nie zobowiązuje, ale upraszcza nam przygotowanie zaplecza, żebyście byli jak najbardziej zadowoleni z czterech dni naszego święta. Rezerwujcie sobie wolne dni w kalendarzu na przyszły rok, a tymczasem podróżujcie, modernizujcie, budujcie, naprawiajcie.

Zapraszamy na http://tlc-camp.pl/


Witam.
Chciałem się zarejestrować na stronie http://tlc-camp.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ale chyba ta stronka nie działa, otwiera się mapka i wraca na stronę Forum.
Czy może ktoś pomóc?

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: milczacy »

pablo1111 pisze: Witam.
Chciałem się zarejestrować na stronie http://tlc-camp.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ale chyba ta stronka nie działa, otwiera się mapka i wraca na stronę Forum.
Czy może ktoś pomóc?
a co dokładnie chcesz zrobić ?
rejestracja na TLC Camp jest na ogół 2-3 miesiące przed imprezą - czyli za minimum pół roku ;)

Awatar użytkownika
pablo1111
Posty: 16
Rejestracja: 26 wrz 2012, 14:42
Auto: KZJ90
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: pablo1111 »

milczacy pisze:
pablo1111 pisze: Witam.
Chciałem się zarejestrować na stronie http://tlc-camp.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ale chyba ta stronka nie działa, otwiera się mapka i wraca na stronę Forum.
Czy może ktoś pomóc?
a co dokładnie chcesz zrobić ?
rejestracja na TLC Camp jest na ogół 2-3 miesiące przed imprezą - czyli za minimum pół roku ;)
Bardzo dziękuję za info, myślałem że ta stronka działa cały czas. Kto pyta nie błądzi :D

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: MariuszS »

To ja się podepnę i tutaj z prośbą/pytaniem:
- czy ktoś może zna już termin kolejnego Campa?
Termin jest mi właśnie jak najbardziej i pilnie potrzebny...
A Komandor na Marsie... ;-)

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Addams »

Mariusz napisz smsa do Pluma (jeśli Pyrka nie odpowiada)- ma małe dzieci więc zapewne i telefon włączony. Nr posyłam Ci na priva. Poza Pyrką nikt nie ma pojęcia kiedy bedzie Camp

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Napisz Mariusz kiedy Ci evidentnie nie pasuje. Jakos dajemy rade z komunikacja.

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: MariuszS »

Komandorze, to nie tak, że mi nie coś nie pasuje, tylko mam mieć fajnych gości z bardzo daleka, i chciałbym im umożliwić już planowanie lotów. BTW, termin podobny do ostatniego (czyli połowa czerwca) wydaje się bardzo korzystny dla wielu osób, jest ciepło i jeszcze przed wakacjami. :-)

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: stopa »

najwyzej zabierzesz fajnych gosci na campa :wink:

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: MariuszS »

Przecież właśnie o to chodzi! :-)

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: stopa »

aaaa... :D

ODPOWIEDZ