YOTA SPOT 2008

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
fuda
Klubowicz
Posty: 166
Rejestracja: 04 kwie 2007, 15:06
Auto: KZJ70 nieaktualny, GRJ120 nowa era
Kontakt:

YOTA SPOT 2008

Post autor: fuda »

piszę co by zagaić dyskusję czy w tym roku sie spotkamy przy takiej okazji?? Jeśli są jakieś plany to może otwartym tekstem coś napisać. Ludzie zaczynają sie dopytywać (jako że namiary na mnie były w 2007r to kilka osób już dzwoniło i pytało czy będzie....).

Wiem że w dobie dzisiejszego ogólnego zarobienia brakuje czasu ale jeśli coś będzie potrzeba to mogę coś wesprzeć....

im wcześniej bedzie info to i ludzi się nazbiera..

pozdro
@fuda
Ostatnio zmieniony 10 cze 2008, 23:24 przez fuda, łącznie zmieniany 2 razy.

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Post autor: MaxLux »

Dokladnie - Czerwiec za pasem a my w lesie !!!

Mysle, ze Yota 2008 powinna byc zorganizowana przez Mr Kfiatka !!

Kto za ??

Oczywiscie jako zglaszajacy zglaszam sie do pomocy - oczywiscie bezinteresownie

Miejsce najlepiej okolice Kielc jakis kamping albo agroturystyka, pare trasek
impreza, slide zdjecia moze jakas jeszcze prezentacja

W pomocy wyboru miejsca moze kolega Karson pomoze ??

Awatar użytkownika
mpiatek
Posty: 157
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:57
Auto: HZJ75
Kontakt:

Post autor: mpiatek »

Kupiłem kiedyś roadbook-a z tamtych okolic - w wersji elektronicznej. Może się przyda przy planowaniu tras?

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

Zacznijmy od tego kto jest liderem i jaki termin . Dla mnie może być i Mr Kwiatec ale to on musi powiedzieć TAK.

30-31.08 :?:

Miejsce : może być zaproponowane, są już jakieś roadbooki

Na urlop wypadam w dwa ostatnie tygodnie czerwca. Duposiedzącą robote mam zaplanowana na 3 pierwsze tygodnie lipca (pon.-pt : 8-17) ale weekendy mam wolne i w tym czasie moge pomóc.

Miro
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2007, 09:57

Post autor: Miro »

Witam serdecznie,

długo się nie odzywałem, w zeszłym roku nie pasiło.
Ale ten termin i miejsce popieram. Też w razie czego służę roadbookiem z tego terenu.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

ok miśki postaram się pomóc w związku z wywołanie przezemnie małej draki. termin uważam za trafny i powoli tradycją stają sie nasze coroczne spotkania pod koniec wakacji...
proponuję świętkorzyskie chyba każdy będzie miał blisko... piszcie komu i jak pasuje termin... myśle że spra będzie do ogarnięcia..

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

W świętokrzyskich działa ŁOŚ. Niektórzy mają niemiłe doświadczenia z "Łosicą", ale nie jest ona taka straszna. Może na "Bagnie Reklamy" przerosła ich skala imprezy.
Ale do rzeczy. Fajne tereny, super agroturystyka i myślę że za niewielką kaskę zgodzą się wszystko przygotować.
Ot taka luźna propozycja .....

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Tereny faktycznie fajne.

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

Kwiatec pisze:ok miśki postaram się pomóc w związku z wywołanie przezemnie małej draki. termin uważam za trafny i powoli tradycją stają sie nasze coroczne spotkania pod koniec wakacji...
proponuję świętkorzyskie chyba każdy będzie miał blisko... piszcie komu i jak pasuje termin... myśle że spra będzie do ogarnięcia..

Sam zaproponowałem ten termin więc ja na TAK.

Moje zdolnosci czasowe znasz (poprzedni post) i jestem do dyspozycji. :D

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

tereny w pyte pieknei i malowniczo

z losiami sprawa ma sie tak.ogarniaja zdecydowanie najlepeij teren i ludzi wladnych w zasiegu ale PANI LOS to sakramencka megamina.
potwierdzilo to bagno reklamy i nasz wypad prywatny, obie imprezy glownei pograzone przez pania zakladajaca cisnienie i nieogarniajaca gdyz jest przyzwyczajona do bezebnych burakow w ulazach i kaloszach!!!

pogadm z pawlem od bagna bo cos mi kolacze ze mozna tam rowniez przez kogos innego miec fajny wjazd na tereny. jezlei to nie wyjdzie proponuje rozmawiajac z losiami od razu zastrzec ze Pani dziekujemy! chcemy rozmawic i organizowac tylko z Panem.
sie sprawdzi dam znac

!!
przydalby sie jakis SZERYF ogarniajacy calosc i kontaktujacy
najlepiej szybko bo trzeba bedzie rozmawiac z ludzmi
decydujta pany, zgalaszajta sie

(ja w tym czasie wyjechany jeszcze bede wiec tylko moge pomoc tera)

Awatar użytkownika
OLO
Posty: 149
Rejestracja: 18 lut 2008, 16:22
Auto: Hil Revo
Kontakt:

Post autor: OLO »

no więc panowie okolice Kielc to moje regiony, FOBOS je poznał, mam dość duże gospodarstwo, stawy, co prawda brak jakiegoś konkretnego zaplecza ale miejsce na camp jak najbardziej :D
jakby coś to...

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

ostatnio robiliśmy komerchę na przedgórzu świętokrzyskim, jest tam kilka dróg po których wolno jeździć, a patrol na 35 calach miał problemy :D

można to zmiksować z trasami turystycznymi, ew. przygotować dwie traski...dla turystów i dla ciśnieniowców ;)

Awatar użytkownika
OLO
Posty: 149
Rejestracja: 18 lut 2008, 16:22
Auto: Hil Revo
Kontakt:

Post autor: OLO »

to że Patrol miał problemy to akurat nic nowego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

panofie pzrypominam delikutasnie ze zalozeniem YOTY jest zjazd tlc w sensie mocno towarzyskim! do tej pory sie to sprawdzalo czyli jedna zabawa, nei podzielona na grupy,tereny lajtowe zeby ludzie zmenczeni napojami i dyskusjami do rana mogli to przejechac z psem, grymaszaca zona na atkach bez snorkla podziwiajac panorame bez wincza.
ludzi beda z calej polski, klubowiczow przybylo i dopiero chca sie poznac na lajcie
,mysle ze te idee zlotu TRZEBA zachowac!

a napadac szlaki po patrolu na 35' srobmy inna razzza, w osobnej expedisjon

kto jest tym szeryfem do ciezkiej cholery, wybrany?kfiatuszek??krakusy??
dawac go

Awatar użytkownika
Damian
Posty: 393
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:01
Auto: r??ne
Kontakt:

Post autor: Damian »

Kwiatek, nikt inny.

Jak ja miałbym uczestniczyć w organizacji to wszyscy potopiliby fury, a po powrocie nastąpiłaby fala rozwodów :lol:

ODPOWIEDZ