YOTA SPOT 2008

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

My też dojechaliśmy.
Tak jest, Yota Spot 2008 przeszła do historii i czas na pare słów podsumawania. Jak już mówiłem w sobotni wieczór Yota odbyła się dzieki Wam wszystkim. Dziękuje że przybyliście tak liczną grupą. Było nas wszystkich razem ok 80 osób i 40 aut. Wielkie ukłony dla tych, którzy dojeżdzali do Nas nawet w sobotni wieczór aby się z Nami spotkać.

W tym momencie chciałbym też serdecznie podziękować, w imieniu swoim i uczestników wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy się spotkać i bawić we wspaniałym towarzystwie.

A byli to :

nasi sponsorzy : Coyot.pl i Toyota Inter Car Nowak z Krakowa - cieszymy się że mogliśmy Was gościć.

i cały team TLC :

Hashid - ogromne wsparcie w organizacji całego naszego spotkania
Heniu, Karson, Maxlux, Stanley - specyfikacja trasy, weryfikacja trasy,przygotowanie roadbook-a i zabawy na piaskowni
Wiluś - projekt graficzny koszulki, naklejki na auto
Karson - pomoc w produkcji koszulek, naklejek
Czobi - prezentacja na temat podróży do zachodniej Afryki
Fuda - pomoc we wsppółpracy ze sponsorem

Jeszcze raz OGROMNE DZIĘKI dla Wszystkich.

Awatar użytkownika
Lopex
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2008, 10:31
Auto: LJ70
Kontakt:

Post autor: Lopex »

Ogromne BRAWA dla Organizatorów za Yotę. Była super zabawa.

Dzięki
Jacek i Agnieszka

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Post autor: wolf »

Szacun dla naszych animatorow! Wszystko Tip Top.

Niestety dalej nie wiem kto byl kto :mrgreen: - z kilkoma wyjatkami

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

Spóźniłem się trochę , ale lepiej późno niż wcale
Dziękuję Organizatorom za zorganizowanie imprezy która po raz kolejny podniosła poprzeczkę jakości imprez na wyższy poziom.
Nie dziękuję sponsorom, nie dlatego że nie wygrałem żadnej nagrody ale dlatego że nagrody nie były adekwatne do trudu niezbędnego do ich zdobycia.
Gratuluję zwycięzcom i nie wierzę plotkom że już w chwili startu mieli zapewnioną wygraną.
c.d.n.

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Post autor: MariuszS »

margo pisze: [...] ukłony dla tych, którzy dojeżdzali do Nas nawet w sobotni wieczór aby się z Nami spotkać.
Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie i cierpliwość dla "spóźnialskich" (nie było szans dotrzeć wcześniej).
Nawet tak krótki pobyt dostarczył nam wielu wrażeń, i całą drogę powrotną snuliśmy już plany na przyszłe wyprawy :-)
Zdjęć zrobiłem ledwie parę, ale może ktoś się na nich odnajdzie :-)
http://tinyurl.com/6zmh8n

do zobaczenia
Marta i Mariusz

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu i kultury uczestników nie reprezentowaną na zlotach innych marek lub stron internetowych 4x4, zwłaszcza tej komercyjnej będącej filią GW z jej cenzurą
Mimo że drugim tematem przewodnim spotkania po za Toyotą były degustacje: najpierw JW, potem wysłuchaliśmy ciekawej relacji Czobiego z Wielkiej degustacji afrykańskiej ilustrowanej fajnymi fotkami. Potem nastąpiła mix degustacja przy ognisku po której nikt nie robił bydła, tylko gdy osiągnął właściwy poziom ukontentowania po angielsku przemieszczał się do łóżeczka.
Bardzo się cieszę że na zlotach Toyoty prawie nie występują przedsiębiorcy którzy szybko dorobili się wielkich pieniędzy i nowych luksusowych aut a w ramach przygotowań do możliwego kolejnego etapu kariery, posługują się słownikiem składającym się z max 5 słów bo myślą że jest to grypsera więzienna. W związku z ich brakiem swobodnie można się porozumieć w czystej polszczyżnie i dlatego być może na zlotach pojawia się coraz więcej kobiet z czego szczególnie cieszy się Anna gdyż może porozmawiać na tematy przynależne damom
cdn

yesman
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2008, 10:18

Post autor: yesman »

Dzięki Organizatorom i Wam wszystkim było bardzo miło - BRAWO.
Wróciliśmy pózno w niedziele, chcieliśmy wyłowić zagubione tablice w brodzie :) odpłynęły niestety... Pozdrowienia i podziękowania za organizacje i fajne klimaty.

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

O tym że impreza była bardzo udana choć brakowało nam wielkiego nieobecnego czyli pierwszego przywódcy klubu TLC świadczy fakt, jak trudno się było rozstać i wyjechać z parkingu a pożegnania trwały parę godzin.

Jeszcze raz serdecznę dzięki za wszystko i apel aby takie spotkania odbywały się częściej
No skończyłem więc mogę już biec się pakować do wyjazdu na urlop
Ceść!

Awatar użytkownika
wojtekd
Klubowicz
Posty: 210
Rejestracja: 08 kwie 2007, 21:45
Auto: HDJ80, KDJ120 i HDRunner
Kontakt:

Post autor: wojtekd »

Wielkie Dzięki za wspaniałą Imprezę!
Dziękujemy za wspólną zabawę.

Słowa uznania dla Organizatorów - piękna organizacja, wspaniała zabawa

Pozdrowienia
Sylwia, Dominika, Wojtek

PS Wkrótce fotki nasze, prosimy o Wasze :D

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

Ja nie będę wazelinował, co by Organizatorzy nie popadli w samozachwyt i nie spoczeli na laurach. :wink:
Ale i tak to napiszę ..........., imprezka super.
Uważam jak pewnie wielu, że Yota Spot powinna być imprezą kwartalną, może pod hasłem "Cztery Yoty Roku" . :wink: :D

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

Fobosie. Wazeliny nigdy za wiele. To jedyna dla nas motywacja. :lol:
Yota pozostanie doroczna. Na inne imprezy jest zawsze miejsce.
Przyłączam się do oficjalnych podziękowań komandora spotkania Margo. Bez chęci uczestnictwa, sponsorów i wspólnej organizacji kilku osób nie byłoby tak fajnej imprezy. Margo poświęcił wiele trudu i czasu aby to ogarnąć.

Ale, żeby nie słodzić bo to Wasza rola :lol: .
Rola liderów - organizować i mobilizować!
Panowie i Panie. Nie pytajcie co klub może zrobić dla Was. Klub pyta - co Wy możecie zrobić dla Klubu? :lol:
Era jednoosobowej organizacji (vide Emsi) minęła. Spiskowo-konspiracyjne siły reakcyjne wyeliminowały go z aktywnego przewodnictwa. Ale ani Ja ani Margo ani Fuda nie zajmujemy się na co dzień zawodowo organizacją "wolnego czasu" choć jak widać sama to przyjemność, taki lajf. Powiedzmy, że kumamy o co chodzi i na Yocie mam nadzieję było to widać. Będziemy dale kontynuować dzieło twórcze ku Waszej uciesze. Nie ma sprawy :wink: . Oczywiście mamy już kolejne pomysły na następne imprezy i rozwój klubu ale czekamy na Wasze inicjatywy, na Wasze pomysły, na Wasze kontakty, na Wasze tereny i ZAANGAŻOWANIE (wystarczyło siły Karsonowi i Heniowi i Yota był na ich "podwórku", w zeszłym roku Chłopaki z Krakowa porządzili). Dacie radę. "Kaman" :!:
Klub jest wspólnotą więc musimy działać RAZEM. Po Yocie mamy już pewne spostrzeżenia i doświadczenia, które wdrożymy już na następnej imprezie. Będziemy Was angażować organizacyjnie - zobaczycie, fajna zabawa :lol:

O! a teraz możecie dalej popisać trochę, że było fajnie :wink:
Kocham Was!
Hashid

McRabbit
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2008, 12:14
Kontakt:

Post autor: McRabbit »

wielkie podziekwoania dla wszystkich
za bardzo mile i sympatyczne spotkanie

organizacja na najwyzszym poziomie,
fajne miejsce choc dosc daleko od nas

wrocilismy cali i zdrowi, dziewczyny juz planuja kolejne wypady :-)

kilka fotek na:
http://www.yota.axjomat.pl

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Jako, że pojawia się kolejna spiskowa teoria dziejów podważająca nasze słuszne zwycięstwo w tej sympatycznej zabawie chciałbym zrzec się tego zaszczytnego tytułu. Konusowi niech on pozostanie gdyż brał pierwszy raz udział w takim działaniu. Miał z gury przesrane przez mła. Było super i bawiłem się świetnie.

McRabbit
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2008, 12:14
Kontakt:

Post autor: McRabbit »

teoria spiskowa siegnela kresow, podobno wiadomosci o niej przywiozl Czobi z czarnego ladu,
wszystkie plemiona rownika czcza brazowa szekle

dlatego chcialbym ja przekazac na powiekszenie puli nagrod kolejnej YOTY

chyba ze razem sie zgodzimy i damy wszystkie Fobosowi za poswiecenie w badaniu brodu ....

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

Żadnej spiskowej teorii dziejów NIE MA. Wszyscy wygrali uczciwie. Żadnego zrzekania i prosze o zaprzestanie KNUCIA :evil: . Jeżeli ktoś ma ochote sprawdzić karty zapraszam :!: :!:
A tych co knują zapraszam do współpracy. Jest wiele ciekawych rzeczy do zrobienia. Bedzie możliwość wykazania sie.

ODPOWIEDZ