Caucasian Challeng

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Post autor: GrzegorzM »

Hm, zapewne masz racje z tymi 35 calami, chociaz taki Reweda przemierza na nich świat.

Jezdze na nich ostatnio - cooper stt - w sumie nie zrobily na toyce wrazenia, jesli chodzi o osiagi itp, spodziewalem sie duzej roznicy.

Musze kupic zatem jeszcze jedna sztuke ATeka, na dach jak sie bagaznik zrobi i w droge.

GM

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

oczywiuscie nikt nie zabroni jezdzic panu rewedzie na czym chce i kazdemu innemu.do figur przy domu duza sa fajne ale w podroz bez sensu. ja tam wyznaje sobie stara zasade ze mniejsze opony zmniejszaja zuzycie paliwa, oszczedzaja poloski i napedy, sa cichsze i co najwazniejsze gdzies na zdooopiu przypasujesz od bidy cos do rozmiaru 33" a powyzej juz cholernie nie ballldzo. poprostu.

kawal fajnego swiata zaliczycie :wink:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Ja chyba też bym pojechał na mniejszych kółkach. Daleko od domu na naprawy układu napędowego czy układu kierowniczego. Rebeka jedzie na 285/75R16 BFG AT lub w takim samym rozmiarze Yokohamie G01. Zapytam się jej.

emsi

Post autor: emsi »

Załoga Marek Jaźwiecki / Grzegorz Broma również startują w tym rajdzie. Marek jest naszym klubowym kolegą. Chociaż tak, jak w Budapest Bamako, jedzie Nissanem Pick-upem.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Leszek ostatnio jest w niełasce. Przy 140 wyprzedziło ich własne, przednie koło na autostradzie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Prawdopodobnie w wulkanizacji zostało słabiej dokręcone. Toyota w Mariborze części miała na miejscu więc szybko naprawili.

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Post autor: GrzegorzM »

kylon pisze: Rebeka jedzie na 285/75R16 BFG AT lub w takim samym rozmiarze Yokohamie G01. Zapytam siÄ™ jej.

Mam komplet takich samych Goodrichow, tzn tylko 4, musze dokupic.
A coopery stt 35 do garazu. Choc pieknie po blocie jada, musze przyznac, wlasnie wrocilem z Wałcza.


Fajnie, ze jedzie wiecej polskich teamow. Rebeka chyba teraz na urlopie? Bo zaraz z wizami musimy powalczyc

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Jutro już jest w Wawie. Kilku moich znajomych ostatnio jechało w różne kierunki i z wizami nie jest tak prosto. Troszku późno się za to zabieracie.

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Post autor: GrzegorzM »

to prawda, aczkolwiek u mnie po prostu okazalo sie dopiero teraz, ze moge jechac bez presji czasu. Jestem dobrej mysli.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Rebeka zeznaje, że z wizami nie ma najmniejszego problemu. Wszystko miło i sympatycznie. Nie może tylko namierzyć ambasady Armenii bo pod wskazanym na stronie adresem nie istnieje i nikt nie wie gdzie się znajduje :lol:

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Post autor: GrzegorzM »

Tak, mam od niej wszelkie druki, dzis sie widzielismy. Wszelkie wizy od reki.

Zostaje przygotowanie sprzetu i droga:) Byla Leszkiem dzis u Ciebie?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Była.

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Post autor: GrzegorzM »

aha. byc moze i ja sie wybiore, choc pewnie plaskim 4x4:) dla podtrzymania rozgaworu:)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Zapraszam serdecznie :wink:

Awatar użytkownika
GrzegorzM
Posty: 180
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:33
Auto: FZJ 80
Kontakt:

Post autor: GrzegorzM »

kylon pisze:Zapraszam serdecznie :wink:
No to bylem chwile z Rebeka dzis:)
pozdr

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Sorki, że nie zamieniliśmy kilku zdań. Zły dzień dziś miałem i wszystko się dziś waliło na głowę. Z resztą wali się dalej.

ODPOWIEDZ