To kiedy i gdzie jedziemy?

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18020
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

To kiedy i gdzie jedziemy?

Post autor: kylon »

Jak w temacie.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

w weeken majowy chyba na kaszuby polecę ;)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18020
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

No. Ja z dzieciakami i żonką już zaklepaliśmy sobie pokoik w Dębkach. W zeszłym roku byliśmy tam rodzinnie z Rebeką, Grześkiem i Polą. W planach leżenie do góry brzuchem. Zosia chce zobaczyć pustynię więc na szybko do głowy przyszły mi wydmy w Łebie. Zabieram ze sobą Revo i mam nadzieję tym razem, że dłużej nim pośmigam po plaży niż w zeszłym roku. Po przejechaniu 30 metrów strzeliła zębatka na kole zamachowym.

W tym roku chciałbym jeszcze skoczyć w Pireneje. Na początku czerwca jedziemy na Prowansje do pracy. Kilka dni chciałbym pozostać co by pojeździć po Alpach. Piknie tam. W galeriach są zdjęcia z La Bonette
http://www.wyprawa4x4.pl/index.php?cms=9&kat=61 - to właśnie tam

Mam nadzieję, że wypali Tundra. Jeśli nie to zastanawiam się nad Kozackimi. Można zrobić swoją grupę TLC. Rumunia raczej jesienią ale w formie objazdowej Navarką.

Szykuje się też Słowenia. Kilka osób już jest chętnych. Tam raczej w ramach poruszania się.

Co do wyjazdów. Na razie koniec maja ma świętą datę - Bad Kissingen.
Chodzi mi o jakiś wyjazd terenowy na przełomie kwiecień / maj. Może powtórka z Karwicy tylko bardziej intensywnie z napędem 4x4. Trzeba tu Emsiego przycisnąć :wink:

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

Jestem za chyba że mój bulwar sobie nie poradzi - bedzie potrzebna wyciągarka przód i tył , highlift,buda 5 cali wyżej, gumy 35 cali naraz
np zjazd z Kasprowego na kreske :wink:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Post autor: konus »

O ja z żoną i małą też byśmy na majowy łikend nad może skoczyli.
Mamy domek koło ustki jednak marzy mi się odpoczynek w jakimś małym cichym hotelu.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

się odzwijta ja będę w okolicach słupska ustki na poczatku maja

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

kylon pisze:Mam nadzieję, że wypali Tundra. Jeśli nie to zastanawiam się nad Kozackimi. Można zrobić swoją grupę TLC. Rumunia raczej jesienią ale w formie objazdowej Navarką.
ja myślałem o Maramueszu 27.07-02.08. Gdyby w Tym czasie były "nasze" Kozackie to bym zamienił. Mam ustalone zamknięcie firmy na 25.07 - 11.08. Kiedy będzie coś wiadome?

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

Krzysztofie :co to jest Revo? czy do B-K jedzie jakaś większa grupa?

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

ja jadę - wbite w terminarz!

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Post autor: hashid »

a kto chciałby wybrać się na kozackie i w którym terminie - lipiec czy sierpień?
taka miniankieta.

Awatar użytkownika
margo
Klubowicz
Posty: 1784
Rejestracja: 28 sty 2008, 08:17
Auto: RJ73
Kontakt:

Post autor: margo »

W przyszłą sobote jestem słomiany wdowiec z dzieckiem i mam zamiar (jak pogoda na to pozwoli) zrobić jakąś rundke po mazowszu z dzieckiem (zaden extream). Macie jakieś propozycje (roadbooki, slady do garmina). Jezeli ktoś ma ochote to bedzie nam raźniej (mój mały ma 2,5 roku :wink: )

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Post autor: wolf »

Na majowke smigam do Augustowa http://www.siedlisko-zatoka.pl/

Nie wiem tylko czy Toyota - rozsypal sie most :evil:
Jakis walek atakujacy czy cos tam innego....

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

w tym roku to jedynie bym się na Żelazną wybrał, jakby ją kto zorganizował i jescze mnie zaprosił :P
a tak to mam do grudnia swój mały, własny "off-road" w życiu i wiele już na to nie poradzę

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18020
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Zbyszek53 pisze:Krzysztofie :co to jest Revo? czy do B-K jedzie jakaś większa grupa?
Revo to taka spalinowa zabawka dla dużych dzieci :lol:
http://www.traxxas.com/products/nitro/r ... revo33.htm

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18020
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

hashid pisze:a kto chciałby wybrać się na kozackie i w którym terminie - lipiec czy sierpień?
taka miniankieta.
Ja myślę co by zrobić grupę pod wezwaniem TLC w terminie sierpniowym. W kupie mogę spróbować znegocjować cenę. Początek lipca ze względu na Słowenię i ewentualną Tundrę w moim przypadku raczej mało realny.

ODPOWIEDZ