Zmota Challenge epizod 8

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: kylon »

Cholercia- fajnie mieliście. Zazdroszczę. Może w końcu uda się w przyszłym roku.

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: wolf »

Jako moralny winer tegorocznej Zmoty zaprezentuje nasz roadbook :mrgreen:

Obrazek

Nie bede opowiadal jak bylo, jakie pyszne zarcie wcinalem, jakie tereny zwiedzilem, z jakimi ludzmi wodke pilem, jaka lampa z nieba przez caly weckend swiecila, bo i po co :wink:

BTW
A nasz hashidek wywijal na parkiecie jak szalony - czasami nawet wstrzelal sie w rytm muzy :mrgreen: :mrgreen:
Dysponuje krotkim filmikiem pogladowym :D

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: hashid »

Ty mnie to nie szantażuj tym "Jukendens" bajerancie córek i synowych Pani Krystyny "młodej jak zawsze, z 17 wiosen" - zacytuję. grubo w terenie, grubo na parkiecie :mrgreen: odrabiałem z za Was z Jarkiem

Awatar użytkownika
Kojot
Klubowicz
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2010, 11:48
Auto: LC 90
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: Kojot »

Fantastyczna impreza :D :D :D Nieustający banan :D :D :D - Poniżej pare fotek dla nieobecnych- nie oddadzą oczywiście klimatu ale zarówno teren jak i próby super :D :D :D

generalnie było tak
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ale było i tak :D :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pozdrowionka dla wszystkich
kojot

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: Dragunov »

Wolf - no Wasz RB zrobił furorę :mrgreen:

Ja z imprezy ewakuowałem się niewiele po dekoracji i 3 występie dziewczyn. Jakos moc lokalnego rękopisu mnie nie powaliła a wręcz co następna but.. książka była słabsza ;) - pozatym od rana mieliśmy ciężkie pakowanie i 700km powrotu :roll:

a wracać się nie chciało. Ludzie bardzo przyjaźni, tereny nie dość, że malownicze to jeszcze łofrołdowo syte :)
za rok pojadę sobie tojką w przygodzie chyba że zdążymy coś zbudować bo suzuk szczezł - zresztą czy to ważne ;)..

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: Magnus »

To była moja pierwsza Zmota. Zajefajna impreza, choć bardzo wymagająca. Ładne tereny, wzorowa organizacja. :D Startowałem w turystyku, ale z uwagi na moje mało doposazone i "prawie seryjne" auto powinienem raczej zdecydować się na przygodę. W moim HZJocie przydałyby się tylna blokada, progi boczne, jakieś zaczepy na dachu do asekuracji i może bardziej agresywne opony typu simex.
Moje straty - urwany kierunkowskaz z pozycją, lekko wgięte lewe drzwi. Mniej szczęścia miał kolega ze swoją Gelą, z którym jechałem w teamie - uszkodzona felga, wybita boczna szyba, wyrwany z rynienek bagażnik dachowy, urwane boczne lusterko.
W sobotę dołączyła załoga Hashida, która bardzo sprawnie pokonywała z nami próby mimo braku przedniej windy.
Na imprezce wciągałem na jednej próbie pod dość strome zbocze kilka samochodów i powiem, że z wyciagarki Mora jestem zadowolony :D robi.
Sotkane osobu z TLC - Hashi (jazda w teamie), Tata (z którym dzieliłem pokój), Wolf, Dragunov, Patryk.
Na koniec impreza kończąca z suto zastawionymi stołami oraz lokalnymi specjałami. Niestety szybko mnie zmogło i przed północą poszedłem grzecznie do łóżeczka. W niedzielę obudziłem sie z bólem glowy, ale to raczej nie z uwagi na spozycie a choróbska, którego nabawiłem się na Zmocie. Aktualnie siedzę w domu i się kuruję :oops:

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: Magnus »

Filmik ze Zmoty. Niestety Toyek mało. :wink:
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, 19:42 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: francek »

podsumowanie i wyniki :)
http://www.adrenalinka.pl/zmota/" onclick="window.open(this.href);return false;

tata
Klubowicz
Posty: 286
Rejestracja: 25 maja 2009, 11:21
Auto: lJ70, KDJ120
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: tata »

Pragnę poinformować , że na stonie adrenalinka.pl jest już lista społeczna zapisów na następną edycję ZMOTY 2011. Zapisywać się ludkowie :wink:

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: Kames »

Widze ze kojotowóz dał sobie rady nic nie urwałes :?:

Awatar użytkownika
Kojot
Klubowicz
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2010, 11:48
Auto: LC 90
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: Kojot »

Odleciało tylko plastikowa nakładka na tylny błotnik ale to przez głupote i nieuwage na dojazdówce do próby. Poza tym było ok - i w całości dojechałem na kołach do domu - brakowało trochę zawieszenia - oryginalne dociążone zdeżakiem i wyciągarką trochę już nurkowało - ale pętla Zmoty zamknięta :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: Dragunov »

porządki na dysku poskutkowały wklejeniem kilku zdjęć:
http://picasaweb.google.com/Dragunov.DGV/Zmota2010#" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Zmota Challenge epizod 8

Post autor: francek »

Po Nowym roku pojawi się do nabycia filmik z edycji Gwiezdne Wojny
Szczegóły tutaj:
http://www.adrenalinka.pl/forum/viewtop ... f=15&t=841" onclick="window.open(this.href);return false;

Wszystkiego naj z okazji Swiąt i w Nowym Roku dla wyznawców Zmoty :)

ODPOWIEDZ