Złoty tłok II

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Dedarek
Klubowicz
Posty: 259
Rejestracja: 11 paź 2007, 20:11
Auto: LJ70
Kontakt:

Złoty tłok II

Post autor: Dedarek »

Witam
Czy ktoś z szanownych forumowiczów wybiera się
w dniach 15-16.03 do Bałtowa po "złoty tłok" ?
Poprzednia edycja (luty '07) była zacna a i okolica ciekawa.
Choć wtedy walka szła o "złoty tłok wójta" :lol:
Pozdrawiam
dedarek

busz
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2008, 21:00

Post autor: busz »

Hej, ja jadę w turystyku. Na pewno w sobotę, nie wiem czy w niedzielę też będę bo jeszcze nie chciało mi się poszukać noclegu.

A Ty w jakiej klasie?

Dedarek
Klubowicz
Posty: 259
Rejestracja: 11 paź 2007, 20:11
Auto: LJ70
Kontakt:

Post autor: Dedarek »

witaj busz
ja także w turystyku
do zobaczenia w bałtowie

Fiba
Posty: 103
Rejestracja: 07 mar 2008, 19:49
Kontakt:

Post autor: Fiba »

Kurde szkoda, że jak zawsze za późno się dowiedziałem i już miejsc nie było :roll:
Impreza ma być fajna i w dodatku nie daleko mnie.

No ale nic,
Życze powodzenia startującym Toyociarzom :)

busz
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2008, 21:00

Post autor: busz »

Bardzo fajna impreza, bardzo fajni organizatorzy. Jak coś potrzebujesz, to organizator nawet przestanie wypuszczać auta na trasę i pójdzie pomóc :shock Widać, że chłopakom (naprawdę młodzi, ale profesjonalizm i chęci z najwyższej półki) zależało.

Ale, to nie jest do końca to... Nie było tego czegoś... Kolejna masówka, tyle że bardzo sympatyczna i sprawnie zorganizowana. Nie jest to impreza, na którą się czeka niecierpliwie. Załóg pewnie ze setka albo i lepiej ale fajnie rozplanowana, nie było zatorów na trasie. Można zabrać dzieciaki jak ktoś ma i miło spędzić czas. Trasy fajne, pieczątki w sam raz, dokładnie tak powinny wyglądać ogólnodostępne masówki.

@Dedarek, dzięki za wspólną imprezę i mam nadzieję, że do zobaczenia w Iłży (albo gdzieś wcześniej).

Tylko na koniec miśki zrobiły rozpierdziuchę, a po okolicy to jeździło ich tyle, co taksówek w nowym jorku... Zabieranie dowodów rejestracyjnych, pyskówki, przed wjazdem na bazę aut policyjnych jak na derbach piłkarskich. Widać, że klimat dla tego sportu robi się nieciekawy i nie chcę krakać, ale widzi mi się, że już niebawem nic nie będzie takie jak dawniej...

Zdjęć nie mam bo mi się robić nie chciało :) ale Dedarek na pewno podzieli się z nami swoim bogatym archiwum :D

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

tak sobie czytam i znowu poracha, ostatnio to juz slychac z co drugiej imprezy.
dzieki takim "panom w miskach" co raz czesciej wstydze sie ze jezdze czym jezdze i odkeilem juz wszystkei naklejki,odkad ofload trafil pod strzechy k..wa kazdy zajebany prosty cham napd..la i rozjezdza wszytko bo jest miszczemtransgalktyki w moro na 38"bogerach.szkoda bo przez takich zwyklych gownozjadow skonczy nam sie to wszytko za niedlugo z kretesem i najblizej do kazachstamu na wiknd bedziemy musili jezdzic.
na starosc kupie fotel bujany,cygaro,werande i... Dubeltowke :evil:

busz
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2008, 21:00

Post autor: busz »

Spokojnie czobi, nie trza do Kazachstanu. Ukraina blisko, a dopóki nie wejdzie do Unii, to wiele się tam nie zmieni. Chyba, że buraki od nas zaczną na Ukrainie pokazywać na co ich stać.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

jestem bardzo spokojny tylko poprostu zal doope sciska, nic wiecej. patrzac z persektywy 7,10lat zmienilo sie diametralnie, jak bardzo niestety na niekorzysc. bedzie tylko gorzej. nie spiskowa teoria dziejow tylko prosta matematyka.

Dedarek
Klubowicz
Posty: 259
Rejestracja: 11 paź 2007, 20:11
Auto: LJ70
Kontakt:

Post autor: Dedarek »

tak-organizatorom trzeba podziękować za serce,chęci
i ambicję zrobienia fajnej imprezki. Trzeba przyznać, że
"dysponują" świetnym terenem (np te superwąwozy!!)
pojawienie sie i zachowanie miśków skiepściło atmosferę.
Co prawda rano organizatorzy informowali że trasa została
zmieniona na "niekonfliktową" ale "czar prysł" i tyle.
Może jednak nie wszystko było dograne-jesiena edycja też była odwołana

Dzięki busz-miło było Cię poznać i do zobaczenia

fotek jest mniej niż można było się spodziewać ale coś siewybierze
jest też filmik który mogę Ci podesłać-jak będę miał namiary

sergiusz
Posty: 50
Rejestracja: 12 wrz 2007, 10:52

złoty tłok Bałtowa 2008

Post autor: sergiusz »

Fajna impreza,piękna okolica i to trzeba przyznać organizatorzy bardzo się starali .Mimo że miśki zamieszały chłopaki przez noc przeorganizowali trasy i w niedzielę rano można było znów pojezdzić.Czasem takie zamieszanie sie zdarzy.W turystyku większość to fajni ludzie,bez których nie byłoby tej całej farajdy.Jednak ,no właśnie zawsze musi być jakieś jednak.
Znalazło się kilku frajerów ,którzy musieli jeździć po zaoranych polach mimo zakazu organizatorów i wbrew zdrowemu rozsądkowi.fuck jakiś człowiek posiał sobie coś tam to qrwa frajer jeden z drugim muszą zjechać z drogi i jezdzić mu po polu.FRAJERZY STRZELAĆ QRWA DO NICH Z PROCY.
Kolejna uwaga.Klasa turystyczna to zazwyczaj klasa dla nowicjuszy,początkujących ,szukających doświadczeń,a tu?Kilku kolesi w zmotanych na maxa suzukach pijąc browarka zdobywają próby turystyka na wyciągarkach!to jest fan!A zwycięzca zdobył wszystkie pieczątki z turystyka i nawet 2 z extremu byłoby fajnie gdyby nie należał do owej grupy.W extremie zdobył wsz co mógł 2 najłtwiejsze próby i .....

Ogólnie za rok jadę znów!

busz
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2008, 21:00

Post autor: busz »

@Dedarek, napisz do mnie proszę bo PW jest tutaj wyłączone. Filmy w HD to super sprawa 8)
A jak Wy wyjechaliście? Udało się bez wpisowego dla miśków? Dowody ocalone?

@sergiusz, co ma wisieć nie utonie. Zmotane suzuki wcześniej czy później źle kończą. W Łubnie w turystyku jechały dwie liftowane na simexach (!!!). Wk.....ło mnie to straszliwie bo gość miał po nocnej trasie jakiś megakosmiczny rajdowy czas. A w dzień spalił sprzęgło dosłownie parę metrów przed metą... Druga się wywaliła przez przód na trasie turystycznej... Także niech szaleją, do czasu.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2008, 23:18 przez busz, łącznie zmieniany 1 raz.

Dedarek
Klubowicz
Posty: 259
Rejestracja: 11 paź 2007, 20:11
Auto: LJ70
Kontakt:

Post autor: Dedarek »

busz pisze:
A jak Wy wyjechaliście? Udało się bez wpisowego dla miśków? Dowody ocalone?
Wyjechaliśmy bez problemu-uspokoiło się po zmroku
szkoda że odpuściliśmy niedziele bo podobno było miodzio
czekam na płytke od Sławka i Ci śle

ODPOWIEDZ