10. Bad Kissingen 22-25.05.2008

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

Gałka pisze:
Kwiatec pisze:ja bym chciał ;) ale nie wiem co będzie 22-05 więc jeżeli będzie możliwość to się dołączę ;) możemy wtedy wziąć ode mnie busika 8 osobowego
Co będzie? B.K. będzie i nic innego. Chyba chodzi o zaprezentowanie się jako TLC więc busik musi być Toyoty 4x4 :!:
rozumiem..... ale chodziło mi o to co u mnie będzie z czasem i obowiązkami... bo co na miejscu mam świadosmość ;)

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

Mam nadzieję Kwiatku , że uda Ci się pojechać. Moja Pani chętnie by z Twoją : "instrumental".

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

Gałka pisze:Mam nadzieję Kwiatku , że uda Ci się pojechać. Moja Pani chętnie by z Twoją : "instrumental".
moja pani w tym czasie na kanarach będzie siedziała ;) ja nie latam ;)

drako
Posty: 664
Rejestracja: 07 kwie 2008, 20:32
Auto: hdj80,wili,Lapl
Kontakt:

Post autor: drako »

moze to glupie pytanie.
ale gdzie dokladnie sa te targi ?
od lat sie wybieram ale zawsze cos na przeszkodzie stoi ale w tym roku musze tam pojechac .

Plaskaczem chyba pojade

drako
Posty: 664
Rejestracja: 07 kwie 2008, 20:32
Auto: hdj80,wili,Lapl
Kontakt:

Post autor: drako »

wg map24 z gliwic mam 757.73 km wiec trzeba jechac przynajmniej na 2 dni.
na 99% pojade z Gliwic plaskaczem, bo zeby mialo to sens toyota to musialbym jechac na cale targi, rozbic sie na campie itp.

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

Drako właśnie pobyt na campie to główna atrakcja i źródło wiedzy. Nie popełnij takiego błędu jak koledzy z Łodzi którzy gnali 1000 km, odwiedzili tylko wystawę a potem stwierdzili że nie warto było jechać.Ostrzegam jednak, że warunki są bardzo spartańskie jeśli nie powiedzieć prymitywne i krytykowanie organizatorów nie jest w dobrym tonie.
Czy jedzie ktoś z klubu LC czy mam się przyłączyć do jakiejś innej grupy?

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

ja też jadę z żoną. Śpiwmy w samochodzie więc nie będzie tylnej kanapy = nie możemy nikogo zabrać - sorry. Ale z chęcią dołączymy się do kogoś. ponieważ prowadzę sam i nie lubię jeździć nocą ( noce są od spania i .... ) to rozkładam drogę na 2 dni z noclegiem. Wyjazd z W-wy prawdopodobnie raniutko w środę a reszta to jak szosa pozwoli. Powrót w Niedzielę.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

1. czy ktoś może podać współrzędne gps pola namiotowego na targach? ( samych targów )
2. czy tlc bierze ze sobą baner klubowy?
Rozumiem, że koszulki i polary klubowe są obowiązkowe :D
To w końcu kto i skąd jedzie?

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

ja jadę nad morze bo nie dojechałem w majówkę więc lecę teraz miłej zabawy i zdjęcia róbta ;)

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

Kwiatek daj se spokój z tym zimnym morzem i z plażami po których nie można jeździć samochodem. Z Bad Kissingen tylko rzut beretem do Orleanu gdzie akurat będą obchodzone święta dziewicy, potem zjazd doliną Loary (jakieś 2-3 zamki i degustacja win i koniaku u źródeł) do oceanu a tam poszukiwanie dzikich plaż jazda po wydmach i opalanie.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

czy poza ekipą emsiego ktoś jeszcze jedzie?

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Post autor: Zbyszek »

Po za grupą najpoważniejszą (TLC) z tego co wiem wybiera się grupa z JEEPforum, camperteam, grupa Krakowska z pierwszym polskim Bremachem wyprawowym, Grupa Rewedy powracająca z Portugalii i sporo osób indywidualnych. Tak więc zanosi się na rekordową ilość podróżników z Polski.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

To ich spotkamy na miejscu. Mnie chodziło o członków klubu. Zawsze raźniej jechać.

Woody
Klubowicz
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2007, 18:23

Post autor: Woody »

Ja jade z Moperem LC120 w slad za Emsim i Kylonem, Wracamy w piatek wieczorem aby zdazyc na lokalne atrakcje sobotnie.

Pozdr.
Woody

Awatar użytkownika
filip750
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2007, 20:06
Auto: LC 90
Kontakt:

Post autor: filip750 »

Cześć

Będę w Bad- Kissingen od czwartku wieczorem do soboty popołudniu. Przyjeżadzam dla odmiany motocyklem. Będzie tez PolKasTeam z Krakowa swoim „jarzynowozo-kamperem” :D na hi-luxie .
(od czwartku do niedzieli). Do zobaczenia na kempingu.

Pzdr Filip

ODPOWIEDZ