Biesowisko

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Biesowisko

Post autor: Zbyszek »

Informuję że w Bieszczadach odbyła się spotkanie turystów 4x4 na którym toyoty były mocno jesli nawet nie najliczniej reprezentowane.
Niesamowita impreza była połączeniem wiejskiego wesela, sympozjum naukowego na temat turystyki, kabaretu oraz mszą z egzorcyzmami nad szalonymi offroaderami zakończona poświęceniem samochodów (to wszystko oczywiście poza jazdą w terenie).Reprezentowałem nasz Klub jak długo mogłem (pierwszego dnia do 5 rano a drugiego tylko do 3 ale dzięki temu uniknąłem sekscesów widocznych na forum 4x4)

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Biesowisko

Post autor: Zbyszek »

Niestety Michale tej sztuki (przesyłania zdjęć i filmów)nie opanowałem.Dlatego nie przekazałem filmu z BTT który może Ci się przydać dla rozpropagowania tej imprezy w Polsce.Ale mam nadzieję że bedzie jeszcze okazja do przegrania kasety.Filmy z Biesowiska można pobrać ze strony rajdy4x4 a zdjęcia będą na pewno na stronie Cypisa

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

czytalem ze gutes tez mialem byc ale zmienilem plana i opcje

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

jako że przyczyn pewnych zostałem zaproszony na tę imprezę w kwietniu to pewnie się pojawię ;)

Elwood

Post autor: Elwood »

Miałem okazje pogadać ze Zbyszkiem (dzięki za kolację) i juz prawie rzucał robotę ale... pojedzie Kwiatek :D.
Czoberek tym razem również dojedzie.
Emsi ma "redakcyjne" zaproszenie.

Impreza nie ma charakteru zamkniętego a ogranicza ją w tym względzie pojemność sali biesiadnej no i to, że "steruję" organizacyjnie z Gdańska, jej charakter jest niekomercyjny.

Idea Biesowiska jest prosta:
1. Podróże są naszą pasją.
2. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem bezinteresownie.

Elwood

Post autor: Elwood »

Przewidziany jest wybór przez uczestników, wyprawy roku plus jeden konkurs ale jego nie moge ujawnić bo wszyscy przyjadą przygotowani i jeszcze mnie zakasują :)
Impreza ma jeszcze w dalszym ciÄ…gu charakter spontaniczny, bo przygotowywana przez mnie w... trzy dni.
Planuję jeszcze jeden wypad w Biesy, ponieważ mam zgodę kilku nadleśnictw (a nie było łatwo) na przejazd pięknymi, mało dostępnymi terenami plus trochę hardcoru i przy pomocy "iłżeckiej grupy piknikowej" może zdążymy przygotować trasy a będzie nas min. 28 aut.
Jeżeli nie to ozostaje jazda w dwóch kolumnach plus przewodnictwo "śmietanki bieszczadzkiej".
Genialny pomysł wesela wiejskiego jako zakończenia zlotu podchwycił Wójt gminy Solina i być może następnym razem będzie lepiej.
Państwo Młodzi jeżdżą Patrolem, tradycją jest dawanie prezentów parze... myślę, że oklicznościowy dyplom w duchu popierania zalet naszych marek byłby na miejscu... :roll:
Myśłę, ze będziemy mogli o projekcie szerzej pogadać w kontekście naszej ostatniej wymianie emili. Czekam tylko na decyzję pozostałych uczestników wyprawy.
Tak czy owak mam nadziejÄ™,ze spotkamy sie w Wwce jak Kylon wyzanczy termin "pierwszej akcji"... oby jak najszybciej :roll:
Potem chce śmigac w Biesy

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

I wszystko super, tylko może w końcu ktoś napisze gdzie :?: kiedy :?: i czy jadą tylko VIP'y, czy można się również dołączyć.

Elwood

Post autor: Elwood »


czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

fobosik lista sie juz zamknela, z tego co wiem
ale jeszcze si eponajezdany....ty to jestes napal :lol:



fajnei bo podrozniczo sie trochu zrobi u nas naresczczcie

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

Zaraz tam "napal". Po prostu chętnie bym znowu popycił w Bieszczadach i szukałem ku temu okazji.
Jak nie to nie, zaraz zapiszę się gdzie indziej :wink:

Elwood

Post autor: Elwood »

Tu nie o pycenie chodzi, w regionie masz spora ekipÄ™ 4x4. Napisz do Mrocznego z forum4x4...

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Post autor: Gałka »

też bym pojechał; dziś się dowiedziałem ale chyba za późno :(

Elwood

Post autor: Elwood »

pogadaj z Kwiatkiem, ma rezerwacje na trzy osoby ale powiem szczerze tylko do jutra :?

pozdr
Elwood

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

Elwood pisze:Tu nie o pycenie chodzi, w regionie masz spora ekipę 4x4. Napisz do Mrocznego z forum4x4...
Mi też nie chodzi o pycenie, ale taką mi tu łatkę przykleili to się dostosowuję :wink:

Elwood

Post autor: Elwood »

Siur,
nie mam wpłaty od Kwiatka a lista rezerwowa znaczna. Brak kasy dzisiaj na koncie niestety spowoduje eliminację z listy :?

pozdr
El

ODPOWIEDZ