V Spacer Starszych Pań

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

V Spacer Starszych Pań

Post autor: wista-wio »

Witam
Coś ten rok 2019 rozchodzi się dziwnie między palcami :(
tak się składa, że w tym roku nigdzie (dalej jak kilkaset kilometrów) nie jadę. Camp nie wypalił, moja leśniczówkowa Kawaleryjka, co prawda odbędzie się 2 czerwca (wszystkich chętnych na żurek orzy ognisku zapraszam) ale na 1/100 gwizdka. :cry:
To może spróbujemy spotkać się we wrześniu na naszym ,,Spacerze Starszych Pań,, ?
termin jaki wpadł mi do głowy to weekend 13-15 września. :)
Przyjmijmy podobną jak co roku zasadę, że głównym autem i tematem naszego spotkania będą nasze ,,wysłużone,, Czterdziestki ale wpaść może a nawet powinien każdy kto tylko ma ochotę na zaczerpnięcie odrobiny świeżego powietrza z śląskich lasów. Jak co roku będzie pyszna ogniskowo-śnadaniowa jajecznica , kiełbaska z ogniska, królowa leśniczówkowych potraw czyli ,,fasolka po smolnicku,, i oczywiście pieczyste czyli pieczony ,,dzik,, Będzie także nasz spacerek po lesnych ślaskich odstępach.
Odpowiadajcie piszcie proszę co o tym myślicie. Warunki leśnego obozowiska wszyscy znacie, no prawie wszyscy znacie :lol:
zapraszam

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 465
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: radomada »

Adam i Marcin meldujemy się 13-15 września.
Zasada nam odpowiada.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: Gałka »

Camp może jednak będzie; patrz w klubowych .

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: kpeugeot »

jak nic nie skoliduje to po staram sie byc - czy mozna z psami przybyć czy lepiej jak zostaną w domciu- psy leciwe juz nie hasają

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: wista-wio »

kpeugeot pisze: czy mozna z psami przybyć
oczywiście wszystkie psy mile widziane :)

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: wista-wio »

kolejny miesiąc to wrzesień . Od kilku lat wspólnie z pasjonatami ,,Czterdziestek,, i nie tylko organizowaliśmy spotkanie w mojej lesniczówce pod dźwięczną nazwą :D ,,Spacer Starszych Pań,, cztery razy impreza wypaliła i jak wiem był to miło spędzony czas. Niestety w 3 osoby nie da się zrobić ,,zlotu,, Jeśli ktoś (co nie sądzę) myśli, że da się przygotować ogniskowe spotkanie w tydzień to jest w błędzie. A jak widzę od jakiegoś czasu nasz klub miłośników marki to już tylko fasada trzymająca się na wyblakłych naklejkach z każdą kolejną próba spotkania sklejana szarą taśmą na gada ! Wszystko wskazuje na to , że nasze póżno-letnie spotkanie najstarszych Toyot tym razem NIE WYPALI !!! pozdrawiam Piotr

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 465
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: radomada »

Piotr,
Nie rezygnuj.
Jeżeli "Spotkanie Starszych Pań" nie wypali to jest rezygnacje z tej formy spotkania.
Ja jestem zainteresowany.
Pozdrawiam
Adam

Awatar użytkownika
kluzek
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 24 paź 2010, 22:36
Auto: BJ45, HZJ73
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: kluzek »

Ja tradycyjnie będę, jeśli będzie spotkanie ;)

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: wista-wio »

witam
zainteresowanie naszym ,,spacerem,, jest niewielkie (raptem 3 załogi) w zwiazku z tym, może zróbny tak :P
aby nie angażować specjalnie nikogo ! spotykamy się (kto tylko ma ochotę) w sobotę 14 września o godzinie 11,00 pod leśniczówkową wiatą :) po krótkim powitaniu jedziemy do lasu, odwiedzimy kilka ciekawych miejsc a ja pokażę jaki mam piękny las i jak siły natury potrafią mieć niszczycielską moc. W połowie trasy ,,leśny posiłek,, potem wracamy do leśniczówki na ognisko i pieczenie kiełbasek (ok 16) poopowiadamy o naszych planach podróżniczych , może ktoś pochwali się letnią eskapadą ? późnym wieczorem kończymy. Kto ma ochotę oczywiście może zostać na noc warunki polowe - jak zawsze :mrgreen:
impreza nie jest składkowa (nikt nic nie płaci) ale aprowizację na wieczorne ognisko należy zabrać ze sobą
pozdrawiam Wszystkich i ze swojej strony ... no cóż co mam powiedzieć ? może tylko ZAPRASZAM ! (osobiście stuknie mi równe 35 lat jak jestem leśniczym i prowadzę ,,moje,, leśnictwo i Leśniczówkę Smolnica) - do zobaczenia ! :D

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 465
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: radomada »

Piotr,
Tym razem nie przyjadę.
Ponad 600 km w jeden dzień FJ 40 to dużo.
Dla Ciebie to fraszka.
Nie rezygnuję z kolejnych spotkań.

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: V Spacer Starszych Pań

Post autor: wista-wio »

no cóż ZERO dosłownie ,,0,, zainteresowania (upsssssss jedna odmowa Radomady i telefon Witka też z odmową :evil: ) upoważnia mnie do odwołania - ojej przepraszam to słowo ostatnio nie jest popularnie - przeniesienia ;) naszej imprezy na czas bliżej nie określony. A że moje weekendy są dość napięte - czytać zajęte (proszę nie myśleć i nie traktować tego i mnie nazbyt pretesjonalnie ) mam sporo spotkań autorskich w związku z wydaniem kolejnej mojej książki skorzystam z zaproszenia ,,gościa specjalnego,, imprezy ,,Stowarzyszenia Brzeg 4x4,, i Bola Porębskiego pojadę na dzień autorski moich książek. Serdecznie zapraszam do Skarbimierza koło Brzegu ! bo w Leśniczówce mnie nie będzie !

a tak na marginesie szkoda naprawdę szkoda naszego ,,Spaceru Starszych Pań,, :( :( :(
Załączniki
69962564_2513200458738633_143690866781847552_n.jpg
(163,67 KiB) Pobrany 10 razy
69625788_742582762839429_8578832908993691648_n.jpg
(200,52 KiB) Pobrany 10 razy

ODPOWIEDZ