TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Beduin »

Wojtek, mam jeszcze trasę na 6,95 km Jeżeli ma ona być osiągalna dla większej ilości uczestników, to ją przebiegnijmy. W końcu to ma być fun bez napinki ;-)

Do wspólnego biegu!

aglar
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:35

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: aglar »

kylon pisze:Miejsca zadaszonego do siedzenia w razie deszczowej pogody jest sporo w różnych altankach pod drzewami.
Ma być słonecznie i bardzo ciepło. Warto więc sprawdzić poziom płynu chłodniczego, również w lodówce :P

@Beduin, jeśli to nie bedzie wyścig to chętnie się zmierzę z dłuższą trasą. Mam trochę problemy astmatyczne w trakcie intensywnego biegania, więc może być różnie, ale jak żona zgodzi się zostać z moją trójką dzieci to chętnie przyjmę wyzwanie.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: luk4s7 »

Aglar co do kleszczy to dobrze wiedzieć. Będzie ponad setka dzieciaków i prosty rachunek prawdopodobieństwa mówi że nie ma opcji aby nikt nic nie złapał.
Koledzy ze Sparta Medica (czyli nasze zabezpieczenie medyczne) są tego świadomi i przygotowani. Nie ma to jednak jak doświadczona matka i zawodowy medyk!

W temacie biegania to ja się w tym roku nie wypowiadam. Zapuściłem się chyba albo zestarzałem (albo wszystko naraz) bo moje ambitne plany i kondycja z zeszłego roku to tylko senne mrzonki.
Bedu za to ma nogi jak Forest Gump więc może zrobić 5 albo 500km. Czuję że mu to bez różnicy

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: luk4s7 »

satyrbb pisze:Witam
Czy są jeszcze miejsca ??
Nie mamy limitu załóg. Już teraz jest zapisanych ponad 100 aut a pewnie przyjedzie jeszcze więcej.

Jedynym parametrem limitującym może być miejsce na kempingowanie, przepustowość toalet, pryszniców i stołówki. Dlatego też prosiliśmy o zapisy jak najszybciej które to pozwoliłyby nam się odpowiednio przygotować. Teraz już nie ma odwrotu więc w razie kolejki do czegokolwiek, uprasza się o cierpliwość i wyrozumiałość.

Jako ludzie zaprawieni w turystyce z dala od cywilizacyjnych zdobyczy, myślę że w krytyczny momencie wzięcie saperki na spacer do lasu nie powinno przysporzyć nikomu problemu Obrazek

Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Beduin »

aglar pisze:@Beduin, jeśli to nie bedzie wyścig to chętnie się zmierzę z dłuższą trasą. Mam trochę problemy astmatyczne w trakcie intensywnego biegania, więc może być różnie, ale jak żona zgodzi się zostać z moją trójką dzieci to chętnie przyjmę wyzwanie.
W zeszłym roku plan był na 10km i 20km. Przed startem ustaliliśmy, że biegniemy na 10 km. W tym roku proponuję (za sugestiami) krótszy dystans, a jak będzie chęć i moc to po powrocie na Campa pobiegniemy dalej. Albo zrobimy drugi raz krótką pętlę albo pobiegniemy na dłuższą. Ja się dostosuję.

satyrbb
Posty: 45
Rejestracja: 29 sty 2018, 22:46

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: satyrbb »

Chciałbym odnośnie campu zapytać o łazienki i toalety . Czy jest tam zaplecze czy trzeba ze sobą brać jakieś prysznice i las w zasięgu ręki ?

aglar
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:35

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: aglar »

Jest zaplecze.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

Zaplecze jest ale pamiętajmy że w formie biwakowej czyli w środku lasu wstawiona przyczepa prysznicowa i 6 toytoyków ;-)

Awatar użytkownika
Mirekk
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 12 wrz 2017, 21:46
Auto: KZJ95, A6 Allroad
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Mirekk »

luk4s7 pisze:Już teraz jest zapisanych ponad 100 aut a pewnie przyjedzie jeszcze więcej
kylon pisze:Zaplecze jest ale pamiętajmy że 6 toytoyków ;-)
Z tego miejsca apeluje do uczestników, aby nie budzili się wszyscy razem, ani nie jedli śniadania o tej samej porze... :)

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: luk4s7 »

Uwaga, ważny komunikat!

Liczba zapisanych załóg przerosła nasze oczekiwania! Jesteśmy niestety zmuszeni wstrzymać dalsze zapisy. Zależy nam na komforcie uczestników oraz aby infrastruktura była w stanie dać radę (miejsce na namioty, toalety, prysznice, stołówka itd.).

Przepraszamy tych którzy nie zdążyli się zapisać i kupić voucherów.

Zapraszamy za rok!

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Krzysztof »

Zapisany jestem, vouchera nie mam czyli wjadę czy nie ?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

Wjadę. Nikogo przecież nie wygonimy jak przyjedzie. Lasu jest dużo ale trzeba sobie w nim miejscówkę samemu przygotować. To nie jest las typu drzewo - 100 mchu jak stół i kolejne drzewo ;-)
Nie martwcie się brakiem wouchera. Jeśli jesteście na liście i również wpłata mamy wszystkie informacje ze sobą. Damy radę.

aglar
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2014, 20:35

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: aglar »

Za rok wynajmijcie stadion narodowy ;)
kylon pisze:Zaplecze jest ale pamiętajmy że w formie biwakowej czyli w środku lasu wstawiona przyczepa prysznicowa i 6 toytoyków ;-)
Dodaj jeszcze, że nie ma zasięgu to się parę osób na pewno wycofa :lol:

Jest jakaś rzeka w pobliżu?

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 477
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: tynio »

kajakiem to chyba po rzece :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

Z zasięgiem i WiFi słabo - poważnie :mrgreen:

ODPOWIEDZ