Off-road show Poland 2017

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Jastrząb
Posty: 426
Rejestracja: 09 lip 2017, 14:57
Auto: Toyota LJ70,
silnik 2,4td --> 3.0 1kzt
rocznik 1987
Kontakt:

Off-road show Poland 2017

Post autor: Jastrząb »

Czy ktoś wystawia swoje autko na tegorocznej edycji targów w Warszawie? :)

Awatar użytkownika
Jastrząb
Posty: 426
Rejestracja: 09 lip 2017, 14:57
Auto: Toyota LJ70,
silnik 2,4td --> 3.0 1kzt
rocznik 1987
Kontakt:

Re: Off-road show Poland 2017

Post autor: Jastrząb »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
W tym roku cieniutkie te targi, mało ludzi, mało ciekawych samochodów, za to nie zabrakło stoisk z kiełbasami, pieczywami, perfumami itp... :roll:
Tyle dobrze, że paru znajomych człowiek spotkał, bo tak to 20 min i można wracać do domu :wink:

Awatar użytkownika
mamut
Posty: 252
Rejestracja: 21 mar 2012, 08:56
Auto: GDJ150 '18
Kontakt:

Re: Off-road show Poland 2017

Post autor: mamut »

Podobna opinia jak wyżej.
Wrzuciłbym zdjęcia ale problemy mam ;)

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Off-road show Poland 2017

Post autor: jezus »

Problemem tych pseudo targów jest brak tematu przewodniego. Kolejnym minusem jest termin ... Takie imprezy powinny odbywać się latem bądź późną wiosną na terenie otwartym gdzie istnieje możliwość pokazania, poruszania, poupalania, potaplania, porozkładania.....i do tego kiełbaska do piwka w plastikowym kubku pod gwiazdami w dobrym towarzystwie... :-) Ale ja się nie znam i przed kompem piwko sączę.

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: Off-road show Poland 2017

Post autor: czaya »

Nie wiem czy się znam czy nie, ale uważam że jest tylko jeden powód czemu się nie udają, znów...

W Polsce nie ma czegoś takiego jak "środowisko off-road'owe" więc dla kogo i przez kogo mają być niby robione.

ps. Nie byłem po raz drugi, i już drugi rok z rzędu nie żałuję.

dohap
Posty: 317
Rejestracja: 09 kwie 2013, 18:38

Re: Off-road show Poland 2017

Post autor: dohap »

Na pewno jest kwestia terminu, na pewno miejsca. Poza tym nad kazda imprezą trzeba pracowac. Tu jest brak tematu, brak atrakcji i jak widac mega ciezko sciagnać sponsorów. Pojawiają sie i znikają po jednym razie. Wystawcy rzadko są dwa lata z rzedu. To o czyms swiadczy.

Awatar użytkownika
hetman
Posty: 366
Rejestracja: 21 lis 2015, 21:05
Auto: LJ78 - ?uczek
Kontakt:

Re: Off-road show Poland 2017

Post autor: hetman »

Jeśli co roku jest tak samo to już wiem czego nie straciłem wcześniej ;) Cieniutko, brak reklamy, hala co najmniej 2x za mała (a może przez to że chętnych brak). Brak chociażby sprzętu typowo biwakowo-outdoorowego, gadżetów, co by można z czymś do domu wrocic. Gastronomia nawet na plus.

ODPOWIEDZ