Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: kmiecio »

Choinka 4x4!
Po raz już kolejny chcielibyśmy Was zaprosić na VII edycję Ogólnopolskiej Terenowej Integracji 4x4 dla Choinki.
W tym roku, dzięki wsparciu władz Starostwa Powiatowego w Świdniku i Gminy Mełgiew - które to objęły naszą imprezę swoim patronatem oraz bardzo pomogły w organizacji imprezy (za co serdecznie dziękujemy) - chcemy Was zaprosić na nowe tereny. Będą one na pewno dla wielu z nas wyzwaniem i sprawią niejedną niespodziankę - ale przecież o to w tym wszystkim chodzi.
Impreza odbędzie się 03 grudnia 2016 roku na terenie gminy Mełgiew. Wkrótce podamy więcej szczegółów (u nas jak u Hitchcock’a - najpierw trzęsienie ziemi, a później budowanie napięcia ;))
Rezerwujcie swój czas, szykujcie fury i śledźcie nasz profil na FB oraz stronę pod adresem lublin4x4.pl (o forach oczywiście nie zapomnimy :)).
W tym roku patronatem objęliśmy Domy Dziecka w: Woli Gałęzowskiej i Rybczewicach, także liczymy na dużą frekwencję :)

Zbowid
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 14 paź 2007, 16:24
Auto: HDJ80 24V/V2 HD
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: Zbowid »

Zapomniałeś dopisać "by LUBLIN 4x4"....tak się firmują.

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: kpeugeot »

Szczerze to nie wiem o co ci chodzi

czyżbyś zapomniał ze od 7 lat organizatorem jest Lublin4x4???

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: kmiecio »

Zbowid pisze:Zapomniałeś dopisać "by LUBLIN 4x4"....tak się firmują.
Właśnie tak się firmujemy, ale to akurat nie jest najważniejsze.

Awatar użytkownika
sMAJSTER
Posty: 93
Rejestracja: 28 wrz 2010, 20:37
Auto: KZJ 77
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: sMAJSTER »

Zbowid czy to jest dokuczanie ;) hi hi
Myślę ze Zbowid chce mieć nr startowy nr 1 więc puszczam przodem .Organizatorzy dawajcie liste.

Zbowid
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 14 paź 2007, 16:24
Auto: HDJ80 24V/V2 HD
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: Zbowid »

To urasta do wydarzenia celebryckiego, zapominając o altruizmie, a właśnie taki był zamysł ojca pomysłodawcy...ale szkoda czasu i mojego kwaszenia w temacie.Jak ktoś tego nie łapie, to już nie załapie.Kropka.

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: kpeugeot »

Wiesz jako organizator wiem na czym polega impreza i jaki jest cel. Wiem tez ze czym więcej załóg tym więcej kasy będzie do dzieciaków. A żeby było dużo załóg musi być rozgłaszane.

Przykro mi ze po tylu latach imprezy w tej formie masz obiekcje.
Na szczęście tylko ty bo ilość załóg które startują i potem z nami jada pokazuje ze robimy tak jak trzeba

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: kmiecio »

Rajd odbędzie się na terenie gminy Mełgiew, zbiórka i zapisy od godz. 08:00
Program imprezy:
08:00 – zbiórka i zapisy na podstawie formularza ze strony http://www.lublin4x4.pl
09:00 Odprawa i start
16:30 zbiórka załóg na bazie
17:00 Konkurencje dodatkowe, ogłoszenie wyników
Prosimy o wypełnienie formularza pod adresem http://kbnet.nazwa.pl/lublin4x4/vii-tere...hoinki-4x4 w celu zapisu na rajd.
Informacje organizacyjne:
Przewidziane są 2 klasy:
Turystyk - seryjne auta bez modyfikacji i przeróbek, maksymalnie dopuszczamy 2" liftu i opony 32", z wyjątkiem samochodów, w których producent podaj e większy rozmiar jako seryjny
Wyczyn - pojazd jest pojazdem oryginalnym do słupka B, wyciągarka elektryczna, opony dowolne max. do 35", pas na drzewo, szekle obowiązkowe.
Wszystkie samochody muszą mieć aktualne badania techniczne i OC, posiadać gaśnice, trójkąt, apteczkę, liny.
Wpisowe 200 zł od załogi (kierowca i pilot)+ paczka słodyczy dla dzieciaków – pamiętajcie, w tym roku mamy pod opieką 2 domy dziecka!
Będą OES-y, pieczątki i roadbook.
Serdecznie zapraszamy!

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: kmiecio »

Zbowid pisze:To urasta do wydarzenia celebryckiego, zapominając o altruizmie, a właśnie taki był zamysł ojca pomysłodawcy...ale szkoda czasu i mojego kwaszenia w temacie.Jak ktoś tego nie łapie, to już nie załapie.Kropka.
Jarek Ty chyba chcesz nam pomoc, ale nie bardzo wiesz jak to powiedzieć. Zapraszam bo na czas imprezy brakuje nam przynajmniej paru osób do pomocy.

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: kmiecio »

Zbowid pisze:To urasta do wydarzenia celebryckiego, zapominając o altruizmie, a właśnie taki był zamysł ojca pomysłodawcy...ale szkoda czasu i mojego kwaszenia w temacie.Jak ktoś tego nie łapie, to już nie załapie.Kropka.
Jarek Ty chyba chcesz nam pomoc, ale nie bardzo wiesz jak to powiedzieć. Zapraszam bo na czas imprezy brakuje nam przynajmniej paru osób do pomocy.

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: Choinka 4x4 Mełgiew-Krzesimów

Post autor: kmiecio »

a tu parę zdjęć z choinki, dzięki TLC za wsparcie
https://www.facebook.com/pg/pasjonaci-p ... 720/posts/

ODPOWIEDZ