TLC CAMP 2016 - Gajewniki

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18024
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: kylon »

A to nie koniec jeszcze Naszych Partnerów ;-)

Awatar użytkownika
kluzek
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 24 paź 2010, 22:36
Auto: BJ45, HZJ73
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: kluzek »

Będzie balon? Córa mi żyć nie daje. W zeszłym roku się spoznilismy i się nie załapała :(

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18024
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: kylon »

Nie mansensu balona w tej lokalizacji. Strefa lotów i może się okazać że przyjedzie a nie może wystartować :cry: Będzie mnóstwo innych atrakcji dla dzieciaków.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

przeżyj.to - kolejny fajny partner Campa, który podejmuje się wyzwania organizacji gry terenowej podczas naszego spotkania. To prawdziwi pasjonaci, którzy wyręczą Was w zaplanowaniu wyjazdu urlopowego, kilku dni atrakcji lub zastrzyku adrenaliny przez kilka godzin w gronie przyjaciół lub pracowników firmy. Nie masz czasu, pomysłu - Bedu to ogarnie ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

Partnerem Campa został PrografSG - firma z 25 letnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze produkcji reklamy wizualnej - od kreacji, poprzez produkcję do realizacji. Wlepy na auta będą heavy duty!

Obrazek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

Flashlube to innowacyjne filtry oraz środki chemiczne chroniące podzespoły silnika, w szczególności nowoczesnych diesli.

Dzięki współpracy z tą australijską firmą, będziecie mogli wylicytować na corocznej aukcji charytatywnej podczas TLC Camp 2016, 2 filtry Flashlube Catch Can Pro. Ich głównym zadaniem jest czyszczenie z oleju i innych zanieczyszczeń powietrza z odmy, aby chronić przed zanieczyszczeniem przepustnicę, kolektor i cały dolot.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

James Baroud - producent namiotów dachowych, znanych i cenionych za swą jakość, niezawodność i innowacyjne rozwiązania, partnerem TLC Camp 2016

Obrazek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

Kolejny partner TLC Camp 2016 - Veracomp - należy do największych dystrybutorów IT w Polsce. Firma z siedzibą w Krakowie posiada rozbudowaną sieć biur handlowych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Oferuje również szeroki zakres usług szkoleniowych dla specjalistów IT.

Obrazek

Awatar użytkownika
Dziq
Klubowicz
Posty: 138
Rejestracja: 25 sie 2012, 23:58
Auto: LJ70 '92
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: Dziq »

Panowie! I oczywiście Panie, jeśli coś wiecie... ;-)
W nawiązaniu do oferty rozrywek i możliwych sposobów zabijania nudy w trakcie tej nudnej imprezy z nudnymi nad wyraz ludźmi, którzy poruszają jeszcze na dodatek wyjątkowo nudne tematy... Pytanie mam odnośnie możliwości łowienia rybek w Gajewnikach na modłę sportową. Jak wiadomo, sportowcy przed sportowym wydarzeniem przygotowują się i trenują należycie, tak by wypaść jak najlepiej, w związku z czym musi taki sportowiec wiedzieć z czym mu się przyjdzie zmierzyć na danej arenie. Jakiego rodzaju ryba, na jakie przynęty rzuca się najchętniej, czy jest jej dużo, w jak głębokim akwenie przychodzi jej żyć dzień po dzień...itp. Długo by jeszcze pisać... :mrgreen:

Krótko mówiąc, jakie ryby tam w stawach pływają i czy można używać zanęty do wabienia ryb?
O tak jakoś najprościej zapytać :wink:

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

Darkovsky pisze:Panowie! I oczywiście Panie, jeśli coś wiecie...
(...)
Krótko mówiąc, jakie ryby tam w stawach pływają i czy można używać zanęty do wabienia ryb?
O tak jakoś najprościej zapytać :wink:
Faktycznie niezły gaduła! :D Liczymy na Ciebie szczerze przy licytacji!

Co do ryb, to... chyba musisz zadzwonić prosto do Gajewnik. Nie kojarzę nikogo kto podczas zeszłorocznego Camp'a kija umoczył :)
W temacie ryb mam co prawda pewne doświadczenie, ale nie wiem czy wystarczy... (jadłem dzisiaj na obiad :mrgreen: ). Służę więc radą w miarę posiadanej wiedzy :mrgreen:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: hashid »

Licytacje charytatywne.
Pamiętajcie, że tradycyjnie już będziemy zbierać środki finansowe na pomoc dzieciakom potrzebującym. Nie będę wskazywał nazwisk czy przypadłości, chorób lub kalectw - ogłosimy po zasileniu konkretnego konta takiej osoby. Zaplanujcie sobie jakieś środki na ten cel - w zamian będziecie mogli pozmagać się z innymi w licytacji całkiem ciekawych rzeczy. Dla Was to może 20 czy 200zł a komuś zmienia to kawałek życia.
Z góry dziękuję i liczymy na Was.

jezus
Posty: 1816
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: jezus »

Moje kieszonkowe zaklepuje na licytacje ..prawego lusterka i pasów na drugi rząd do 80 ki.... 8) ... nie napinać się bo moje zaskórniaki będą górą.....

LEŚNY
Członek Zarządu
Posty: 633
Rejestracja: 26 gru 2010, 19:35
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: LEŚNY »

Apropopo licytacji :wink:
Kolejne fanty się pojawiły. I to nie byle jakie. Otóż będą do wylicytowanie mega fajne puzle - 340 tys. złotych do samodzielnego złożenia. Dzięki mlodyy :D
Również kolekcjonerska gratka. Butelka wina wyprodukowana na 60-cio lecie LC. Butelka z numerem 41/60.
Oddanie na licytację takiego białego kruka to nie byle jaki gest. Zatem jest o co powalczyć, a to dzięki @radomada :D
Jeśli wpadnie Wam do głowy przekazanie kolejnych fantów, weźcie je proszę na Campa i szukajcie mnie. Jestem na miejscu od środy wieczorkiem. Liczymy na Was i do zobaczenia :D

Awatar użytkownika
Dziq
Klubowicz
Posty: 138
Rejestracja: 25 sie 2012, 23:58
Auto: LJ70 '92
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: Dziq »

luk4s7 pisze:
Darkovsky pisze:Panowie! I oczywiście Panie, jeśli coś wiecie...
(...)
Krótko mówiąc, jakie ryby tam w stawach pływają i czy można używać zanęty do wabienia ryb?
O tak jakoś najprościej zapytać :wink:
Faktycznie niezły gaduła! :D Liczymy na Ciebie szczerze przy licytacji!

Co do ryb, to... chyba musisz zadzwonić prosto do Gajewnik. Nie kojarzę nikogo kto podczas zeszłorocznego Camp'a kija umoczył :)
W temacie ryb mam co prawda pewne doświadczenie, ale nie wiem czy wystarczy... (jadłem dzisiaj na obiad :mrgreen: ). Służę więc radą w miarę posiadanej wiedzy :mrgreen:
Cwiczę już, ćwiczę, ale tanio fantów nie będę oddawał... byle tylko głos nie wysiadł :wink:
Zjeść rybę, nie grzech :mrgreen:

7noe6
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2016, 22:03

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: 7noe6 »

Witam,
Na campa wybieram się po pracy w piątek i mam pytanie czy można zarezerwować jazdę z roadbookiem w sobotę?

ODPOWIEDZ