Lenin i barszcz zawsze żywi

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Lenin i barszcz zawsze żywi

Post autor: Norick »

Obrazek

Pozdrawljaju daragije druzja. Wyjeździlem sie po szutrach, niedługo wracam i chętnie udostępnie linkki tracko i co kto tam chce. Oczywiście w klubowych. A co

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3392
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Lenin i barszcz zawsze żywi

Post autor: luk4s7 »

Norick pisze:Wyjeździlem sie po szutrach, niedługo wracam i chętnie udostępnie linkki tracko i co kto tam chce
Fota 150x100 pixeli - masz tam internet na żetony?! :mrgreen:
Czkamy na relacyje!

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Lenin i barszcz zawsze żywi

Post autor: Norick »

Internet był ok, tylko ja pi...z tymi wszystkimi mobilnymi aplikacjami...próbowałem kilka razy i efekt jak widać
Właśnie wróciłem bo musiałem szybciej...poogarniam swe sprawy i się wywnętrze.
Na razie fotka która sie wkleiła taka mała
Obrazek
Lenin piękny, marmurowy, posadowiony na stole startowym któregoś dywizjonu rakiet u "łotwinek"
Można powiekszyć jeszcze
A i barszczu też nie zabraknie :mrgreen:
Ogólne wrażenia -jechać, bardzo niedoceniany u nas kierunek.

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Lenin i barszcz zawsze żywi

Post autor: Norick »

Sorry chopoki że to trwa ale proza życia. Zdjęcie zostało zrobione w Gulbene jest to 30 pułk rakietowy, 40 dywizji i 50 Armii rakietowej. Dojazd do opycenia kredensem kombi( czyli dużym fiatem) na wyjeździe nie było żadnego terenu, ale było fajnie. Ponieważ byłem z małżą to i spać w plenerze się nie dało
( ZZZZZZZŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOOO)
dobra, pokrótce...
cenowo podobnie tu trochę taniej tu trochę drożej ogólnie taniej.Wiemy że na Litwie nie lubią polaków
( jedyny kraj, który nie przestrzega praw mniejszości), ale na Łotwie i w Estonii naprawdę nie lubią rosjan. Nie krępujcie się zaczynać po polsku( polecam)potem się okaże. Ogólnie nie przyzwyczajajcie się do stacji benzynowych, żarłodalni itp bo ich zwyczajnie nie ma. Trochę jest na Litwie ale też dupy nie urywa.
Jeżdzi się wszędzie gdzie nie ma wyraźnego zakazu. U nas nie jest to możliwe. A orzeł, który zrywa się przed wami i macha kilka metrów po czym odchodzi w bok nie jest czymś o czym piszą na forach. pomijam jakieś "jaszczomby" :P bo tym się nikt nie martwi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
To teraz gwoli ścisłości, pierwsza fotka to pętęlka, którą zrobiliśmy ogólnie ok 2800 kilometrów
Następne fotki to jak można zaplanować trasę w programie SASplaneta. Gorąco polecam. Można sobie wyświetlić warstwy i popatrzeć na fotki ludzi...itd. Ja tak zawsze planuje...Wy nie musicie
Pozdrawiam :mrgreen
Plik ze wszystkimi obiektami, które sobie zaznaczyłem jest dostepny na żądanie :P

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Lenin i barszcz zawsze żywi

Post autor: Norick »

bardzo przepraszam że zapomniałem o barszczu...hehehe
ObrazekObrazek
To tylko wycinek :mrgreen:

ODPOWIEDZ