Głębszy offroad

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: fobos »

Marcus pisze:Fobos, jak się błąkać to razem, tym bardziej Toyotką :mrgreen: .
Przyznam że chęć do pojeżdżenia w zimowej scenerii po Mazurach u nas wielka, a że każda okazja do tego dobra, to zgłosiliśmy gotowość. Zobaczymy co dalej ustalimy.

Marcus
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:00
Auto: KZJ 95
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: Marcus »

Ok. Jesteśmy w kontakcie.

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: Zbyszek »

Pogoda zapowiada się dobrze. W piątek opady śniegu a w sobotę lekki mróz to znaczy że nie będzie deszczu którego najbardziej nie lubimy

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: fobos »

Muszę na piątek przygotować w firmie małe czary mary i jak się uda to jedziemy. Pozostaje nam tylko ustalić gdzie się spotykamy i gdzie nocleg.

Marcus
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:00
Auto: KZJ 95
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: Marcus »

Z naszej strony plan jest taki - w sobotę przetransportować Zbyszka tam i z powrotem, w między czasie eksplorować okolicę i wieczorkiem wrócić do domku. Do Krutynia mamy ok. 40 km tak więc planowanie noclegu nie ma sensu.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: fobos »

My mamy ponad 350 km, więc bez noclegu nie ma taki wyjazd sensu. Ale planujemy coś na trochę większą skalę i po piątkowo - sobotnio a może i niedzielnym spotkaniu, może przy okazji pokręcimy się po Suwalszczyźnie.

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: Zbyszek »

Z noclegiem nie ma żadnych problemów My będziemy mieszkać w centrum nad jeziorem w Intercomerce można tam wynająć apartament z garażem, ze śniadaniem w Hotelu Amax za 179 zł albo u aktorów w Prohibicji :shock: za 160 zł. Jeśli nie chcecie trwonić kasy to bez problemu znajdziemy pensjonat za mniej niż 100 zł za noc. Proponuję spotkanie w piątek o 17 na rynku w Mikołajkach

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: fobos »

Czary mary zrobione, piątek mam wolny i możemy jechać. Myślę, że fajnie by było mieć nocleg w tym samym hotelu czy pensjonacie.
Zbyszku mam 3 pytania:
1 czy szukać noclegu, czy masz coś na oku i decyzję podejmiemy na miejscu ?
2 rozumiem, że mam za brać bagażnik na dach by przewieźć wam stateczek z hotelu na rzeczkę i z rzeczki do hotelu ?
3 czy zostajemy do niedzieli ?

Marcus daj znać kiedy i gdzie do nas dołączysz.

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: Zbyszek »

Grzegorzu
Jeśli nie przeszkadza Ci że apartament w centrum Mikołajek z widokiem na jezioro ze śniadaniem i możliwość słuchania kurantów z kościoła ew.augsb kosztuje 179 zł za noc to możesz go zarezerwować pod nr telefonu 087 4216040 . Powiedz że interesuje Cię Apartament w budynku Intercomerce (pasaż). My tam będziemy mieszkać. A jeśli nie to znajdziemy coś innego. Aktualnie każdy pensjonat i hotel ma wolne miejsca ceny są od 90 zł za pokój bez śniadania do 500 zł za pokój ze sniadaniem. Na pewno znajdziemy coś zaspakajającego twoje gusta i zamiłowanie do rozpasanej konsumpcji

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: czobi »

na spokojny wiknd polecam http://www.oberzapodpsem.com/
maja osobny domek/pokoje dla gosci przepyszne jedzenie wlasnej roboty
warto!

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: fobos »

Zbyszku, mi nic nie przeszkadza :D . Jedziemy się z Wami spotkać i pojeździć po Mazurach. Na razie nic nie rezerwuję ( nie chce mi się dzwonić ), tak jak pisałeś na pewno będą miejsca noclegowe więc nie będzie problemu. Spotykamy się o 17.00 w Mikołajkach na rynku ( przy rybce :D ).
Napisz jeszcze, czy mam zakładać bagażnik dachowy, czy masz alternatywny transport dla canoe.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: fobos »

czobi pisze:na spokojny wiknd polecam http://www.oberzapodpsem.com/
maja osobny domek/pokoje dla gosci przepyszne jedzenie wlasnej roboty
warto!
Dzięki za namiary. Pewnie nie na nocleg, ale na obiadek pewnie tam zajrzymy.

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: Zbyszek »

Grzegorzu to jesteśmy umówieni. Bagażnik będzie potrzebny.My zostajemy do niedzieli

Marcus
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:00
Auto: KZJ 95
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: Marcus »

Od soboty w blokach startowych czekam na znak-sygnał, niestety w piątek nie dam rady spotkać się z Wami :(
Jeśli relingi w kooperacji z belkami wystarczą na transport canoe, to może nie rób sobie kłopotu z bagażnikiem.
A gdzie ten las rąk chętnych na sobotnią włóczęgę?

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Głębszy offroad

Post autor: fobos »

Faktycznie może zbyt górnolotnie określiłem to co założę na dach. Chodziło mi o takie dwie poprzeczne belki montowane do rynienek. Ale mam do nich fajne gumy więc przymocować mogę praktycznie wszystko 8)
Marcus, wyślij mi na PW nr tel. do siebie. Jak się zainstalujemy w hotelu i ustalimy terminarz działań zadzwonię i powiem co, jak i o której.

ODPOWIEDZ