Poczuj 4x4 - kampania Toyoty

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18024
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Poczuj 4x4 - kampania Toyoty

Post autor: kylon »


Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

No mi się u Wiśniewskiego w Izabelinie podobało. Fajny klimacik salonu. Ruletka dla hazardzistów bardzo fajny akcent impreski oraz żarełko. coby też nie mówić ten salon chyba najlepiej był przygotowany do takiej impreski. na parkinku 3 własne "siódemki" i 120 orurowana przez nich samych w scenerii piasku napewno robiła wrażenie.
a największym zaskoczeniem był ich tor ofrołdowy. rewelacja na potrzeby takiego salonu super. trawersy, podjazdy i zjazdy, slalom w błocie i nawet nie krzywili sie jak człek chciał włanym wozem pośmigać po torze.

tak bajdełej może kiedyś zrobimy coś razem z ich klubem 4x4 ??

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

W Zduńskiej Woli też fajnie. Byłem w niedzielę, ludzi co prawda mało, ale dali mi kluczyki od Hilux'a i mogłem pojeździć z Elą po piaskowni. Wjazdy, zjazdy, trawersy, wszystko w kopnym piasku. Było super. Choć szkoda, że Hilux miał szosowe opony i do każdego podjazdu trzeba było się mocno napędzić.

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Post autor: seburaj »

Kwiatec pisze:No mi się u Wiśniewskiego w Izabelinie podobało. Fajny klimacik salonu. Ruletka dla hazardzistów bardzo fajny akcent impreski oraz żarełko. coby też nie mówić ten salon chyba najlepiej był przygotowany do takiej impreski. na parkinku 3 własne "siódemki" i 120 orurowana przez nich samych w scenerii piasku napewno robiła wrażenie.
a największym zaskoczeniem był ich tor ofrołdowy. rewelacja na potrzeby takiego salonu super. trawersy, podjazdy i zjazdy, slalom w błocie i nawet nie krzywili sie jak człek chciał włanym wozem pośmigać po torze.

tak bajdełej może kiedyś zrobimy coś razem z ich klubem 4x4 ??
ooooo, Pany... to w Waszych stronach bogato było - mówię to bez ironii

bo na przyklad w takich Katowicach (gdzie diler ponoc od dawien dawna jakies tryumfy ogólnopolskie sprzedażowe święci) nie działo sie centralnie nic :( :evil:

zero toru, zero wystawki akcesoriow, zero zainteresowania ze strony obslugi... lipa straszna... przed salonem podjazd z bali, na nim stojaca 120-tka, obok ztrawersowany hiluks

dziesiec minut ogladalem ta 120-tke od spodu, o mało co za odkrecanie sie częsci nie zabralem (aby wzbudzic zainteresowanie) i nic - nawet nikt nie podszedl uprzejmie sie zainteresowac :shock:

a tak BTW - model 120 ma standardowo zbiornik paliwa w takim idiotycznym miejscu, czy tylko lustrowany przeze mnie egzemplarz :?:
mianowicie w miejscu typowym na zbiornik, tj z tylu mial pustkę , a zbiornik byl pod samochodem, od strony kierowcy - osłonięty taką osłonką - po prostu lipa :shock:

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Post autor: seburaj »

aha - no i byla jeszcze w salonie statyczna ekspozycja elegancko poobijanej siedemdziesiatki na simeksach - a z akcesoriow ofrołdowych generalnie tylko siekiera :lol:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18024
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Bo w tą drugą dziurę można zamontować dodatkowy zbiornik.
http://www.wyprawa4x4.pl/sklep/index.ph ... =&prod=846
Już tak robiliśmy. Zbiornik, przewody oryginał i do tego pompa elektryczna do przepompowania paliwa.

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Post autor: seburaj »

fajowska rzecz - ale chyba ze zlota zrobiona sÄ…dzÄ…c po cenie... :wink:

czyli jak rozumiem, standardem w dlugasie z dieslem jest zbiornik w tym, hmmm, dziwnym miejscu narazonym na uszkodzenie i dziura w miejscu gdzie zbiornik powinien byc :shock: i zapewne 98% uzytkowniko 120-tki nawet na mysl nie przychodzi aby zamontowac zbiornik dodatkowy w miejscu na chlopski rozum przeznaczonym na głowny... jak na moj gust logicznie byloby odwrotnie, ale niezbadane sa sciezki allaha 8)

a co to takiego "chłodnica paliwa" ? :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18024
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

chłodnica paliwa - to taka pozawijana rurka. Widać po coś potrzebna jest.

ODPOWIEDZ