Spacer Starszych Pań... zlot J4

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: plum76 »

weź przestań bo już chce się jechać.
a czy te ciekawostki albo cześć z nich jest dostępna dla zwykłego pospustwa czy tylko pod Twoim nadzorem?

Ja zabieram dzieciaki aby zobaczyły żywe życie a nie tylko te sprzed szkła.

paweł

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

:D impreza ma charakter terenowy , więc spanie w namiotach jeśli ktoś chciałby oswoić sobie wiejskie klimaty to oczywiście jest możliwość noclegu na sianku nad stajnią. Można także spędzić noc w ziemiance (zdjęcia poniżej). Jeśli chodzi o dzieciaczki postaram się im także zapewnić kilka atrakcji. Jedną z nich będzie jazda na koniu ...no może jazda to za duże słowo ale będzie można usiąść w siodle i przespacerować się na koniku w wojskowym rzędzie wz36 :)
Załączniki
Denir ...i dzieciaki :)
Denir ...i dzieciaki :)
IMG_7180.JPG (92,89 KiB) Przejrzano 6798 razy
wnętrze ziemianki jako ,,mini muzeum,, podczas Kawaleryjki
wnętrze ziemianki jako ,,mini muzeum,, podczas Kawaleryjki
DSC08940.JPG (92,74 KiB) Przejrzano 6798 razy
wejście do ziemianki
wejście do ziemianki
Kawaleryjka_2013.jpg (106,63 KiB) Przejrzano 6798 razy

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: waldek_BB »

pozostaje zazdrościć 40-tkom... bo atrakcji macie co niemiara :-)

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Addams »

Waldek, nie ma co zazdrościć tylko...
http://forum.buschtaxi.org/bj-45-worldc ... 49665.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:wink:

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: waldek_BB »

Adamie, jak już będzie mnie stać na 40 to kupię twoją :wink: :mrgreen:
już Wam tu nie offtopuje - przepraszam :oops:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: hashid »

spacer_starszych_pań3.jpg

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Addams »

Tak się ostatnio przyjęło, że kluczowa dla dobrego ofrołdu jest dobra naklejka :wink: , no to mamy dobrą naklejkę. Hashid nam ją pięknie wyfasował za co nagrodzimy Go niewielkim fragmentem czterdziestkowej podłogi, wyciętej z babci Kmiecia podczas renowacji :wink: Bo nagrody w ofrołdzie też być muszą :D

Piotr nieustannie myszkuje po swoim lesie kombinując co by nam tam jeszcze fajnego pokazać. Jak Go znam, trasa będzie perfekcyjna i bardzo ciekawa. I co ważne- bezpieczna dla lakieru świeżo wymuskanych autek. Ale jak to mawia Franc- będą też fakultety :wink:

Zapraszamy czterdziestkowców!

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: hashid »

Nie byłoby to możliwe bez silnej motywacji Adama oraz wielu cennych uwag, zaiste bowiem naklejki są ważną częścią imprez :wink: . Zamiast rudej poproszę o drobny blacharski tuning mojej 70ki aby mogła choć przypominać Wasze piękne 40ki. Po zachętach Piotra w zawartości imprezy nie widzę możliwości aby szanujący się posiadacz J4 nie był na tym spotkaniu. Ja to za rok przynajmniej wiekiem się łapię :wink: .

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

dzisiaj przedstawiłem plan naszego spotkania Panu Nadleśniczemu Nadleśnictwa Rybnik i uzyskałem zgodę na przejazd leśnymi duktami naszego nadleśnictwa oraz odwiedzenie ciekawych miejsc :D a nawet więcej Nadleśniczy obiecał mi spotkać się z nami na leśnej szkółce która to ma nazwę własną ,,Zagroda Leśnika,, i jest oczkiem w głowie mojego szefa ... ale swoją drogą warto zwiedzić coś co powinno nie istnieć (przy centrum miasta) a funkcjonuje i co ważniejsze zarabia na siebie :D . Zaraz po Świętach spotkam się z Nadleśniczym Rud Raciborskim i ustalę przejazd lasami rudzkimi , i zrobię marszrutę :mrgreen: bo coś mi się zdaje że tyle rzeczy chciałbym pokazać a czasu niewiele :cry: i jeden dzień to bardzo mało ...
kto chciałby wcześniej odwiedzić moją leśniczówkę to zapraszam na KAWALERYJKĘ 2015 23 maja ale to chyba założę osobny post ...
ale się cieszę ze spotkania :lol: Starszych Pań
Załączniki
leśny dukt , który przemierzymy :)
leśny dukt , który przemierzymy :)
maj 07 016.jpg (129,39 KiB) Przejrzano 6432 razy

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

witam
Rozmawiałem dzisiaj z panem Nadleśniczym nadleśnictwa Rudy Raciborskie , otrzymałem zgodę na spacer naszymi autkami po leśnych rudzkich duktach ...odwiedzimy uroczysko ,,ORŁY,, przejedziemy przez odnowiony obszar pożarzyska ( wielkiego pożaru z 1992 roku) zwiedzimy szkółkę kontenerową (najnowocześniejszy obiekt tego typu na świecie) tam pod wiatą szkółki posilimy się kawą i pysznym śląskim kołaczem przez las dotrzemy do dwóch urokliwych zabytkowych leśniczówek Krasiejów i Wildek a potem wąskim mostkiem przez rzekę Rudę do-spacerujemy na teren klasztoru cysterskiego (rozmawiałem dziś z księdzem prałatem zwiedzimy klasztor) :D W rudach odwiedzimy skansen zabytkowej kolei wąskotorowej i.... opuścimy piekne lasy ru8dzkie by zagłębić się w bory rybnickie... ale o tym opowiem w kolejnych postach :)
Załączniki
images.jpeg
images.jpeg (3,5 KiB) Przejrzano 6339 razy
images.jpeg
images.jpeg (10,82 KiB) Przejrzano 6339 razy
ba506ff5b55a912ffef1ac76aabf0da5_thumb.jpg
ba506ff5b55a912ffef1ac76aabf0da5_thumb.jpg (5,72 KiB) Przejrzano 6339 razy

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18029
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: kylon »

Fajowo.

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 561
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: kmiecio »

hashid pisze:Nie byłoby to możliwe bez silnej motywacji Adama oraz wielu cennych uwag, zaiste bowiem naklejki są ważną częścią imprez :wink: . Zamiast rudej poproszę o drobny blacharski tuning mojej 70ki aby mogła choć przypominać Wasze piękne 40ki. Po zachętach Piotra w zawartości imprezy nie widzę możliwości aby szanujący się posiadacz J4 nie był na tym spotkaniu. Ja to za rok przynajmniej wiekiem się łapię :wink: .
Aby połączyć koncepcję giftu Addamsa i Hashida proponuję aluminiowy fragment podłogi od babci, tak aby Hashid mógł nim załatać jakąś 70-ową dziurę :)

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: hashid »

kmiecio pisze:
hashid pisze:Nie byłoby to możliwe bez silnej motywacji Adama oraz wielu cennych uwag, zaiste bowiem naklejki są ważną częścią imprez :wink: . Zamiast rudej poproszę o drobny blacharski tuning mojej 70ki aby mogła choć przypominać Wasze piękne 40ki. Po zachętach Piotra w zawartości imprezy nie widzę możliwości aby szanujący się posiadacz J4 nie był na tym spotkaniu. Ja to za rok przynajmniej wiekiem się łapię :wink: .
Aby połączyć koncepcję giftu Addamsa i Hashida proponuję aluminiowy fragment podłogi od babci, tak aby Hashid mógł nim załatać jakąś 70-ową dziurę :)
no cóż, dziura się na pewno znajdzie w mojej 70ce :) ale nadal nie przypomina 40-ki, mogę dach białą folią polecieć, poszerzenia błotników mam tylko z przodu - jak w J4 :)… żartuję sobie, z wiekiem człowiek i trunki lubi ciekawsze i auta stylowe.

Jestem pełen podziwu dla przygotowań Piotra.

Tak mi się to podoba, że mam pewien plan 8) .

Awatar użytkownika
kluzek
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 24 paź 2010, 22:36
Auto: BJ45, HZJ73
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: kluzek »

jest jakaś lista? Wiadomo ile nas będzie? Ciekaw jestem ile czterdziestek w kupie będzie można zobaczyć.

simka
Posty: 60
Rejestracja: 20 cze 2009, 09:09
Auto: FJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: simka »

już zarezerwowałem sobie czas w termine zlotu, chęci nabrałem a tu cisza w temacie !

moja starsza czeka na spotkanie.

ODPOWIEDZ