Spacer Starszych Pań... zlot J4

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

piekarz
Klubowicz
Posty: 387
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:07
Auto: FJ40, BJ45, HDJ100
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: piekarz »

1. Addams
2. Wiśtawio
3. Kylon
4 plum76 (4szt)
5. Piekarz

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Addams »

1. Addams
2. Wiśtawio
3. Kylon
4 plum76 (4szt)
5. Piekarz
6. Fazi


Dla jasności- jeśli ktoś ma jeżdżącą czterdziestkę to nią przyjeżdża, jeśli nie jeżdżącą, przyjeżdża czym chce- im starsze tym lepsze. Wszak żelazo nie może nam przysłonić aspektu towarzyskiego tego spotkania :wink:
Jeśli chce przyjechać ktoś, kto czterdziestki nie ma, ustala to z Piotrem lub ze mną na priv. Mamy ograniczenia wynikające z tego że jeździmy po terenach Lasów Państwowych.

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

witam
tak jak Adam powiedział na ognisko ,,biwakowisko,, śpiewy przy ognisku degustację leśnej kuchni wspólne biesiadowanie zapraszamy tych których pasjonuje stare żelastwo nie koniecznie zardzewiałe i niekoniecznie z napisem toyota ...ale w rajd po lesie jedziemy tylko 40 stkami ...czyli w leśniczówce przepakowujemy się do j4 i ruszamy na wyprawę ja w swoich mam 5 sztuk miejsca resztę czterdziestek za zgodą oczywiście właścicieli pakujemy do pełna i w drogę ... moja zielona pojedzie przodem a nasz najpiękniejszy korowód zamknie czerwona znaczy będzie kontrmastrem naszego rajdziku ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2512
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: kpeugeot »

pikny plan

piekarz
Klubowicz
Posty: 387
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:07
Auto: FJ40, BJ45, HDJ100
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: piekarz »

podsłyszałem :mrgreen: o atrakcjach, również kulinarnych i jest ich moc a nic nie wyczytałem o złotówkach składkowych ?

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Addams »

Staramy się żeby było za darmoszkę, jak się nie uda to zrzucimy się po dosłownie parę groszy. Koszulek nie będzie, będą naklejki :wink: I będzie fajnie :D

piekarz
Klubowicz
Posty: 387
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:07
Auto: FJ40, BJ45, HDJ100
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: piekarz »

koszulki koszulkami ale choćby sama szamka o której Piotrek mówił na campie, to nie są tanie rzeczy :mrgreen: że zacytuję klasyka :mrgreen:

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

Witam jestem juz nad jeziorkami na pięknych pałukach
Piszę na tablecie wiec wybaczcie :mrgreen:
To może odpowiem ale krótko :) zbierały się 19 wieczorkiem spanie to typowa polowka ale to mamy przecwiczone na Campie ognisko kiełbaska wszamamy fasolke po smolnicku bywalcy mówią ze smaczna rano jajecznica kawa herbatka wyruszamy około 10 .... Zwiedzany szkółkę kontenerowa nikt zapewne nie wie co to ... Po spaceru będzie wiedział tam nadleśnictwo rudzkie obiecalo nas przyjąć ciachem i kawa potejem lasy klasztory kolejki znów lasy i jeszcze lasy i juz nadleśnictwo Rybnik :mrgreen: potem nad jeziorkiem ognisko i kiełbaska własnoręcznie upieczona potem znowu lasy i lasy i coś tam coś tam (cytuje klasyuka) potem leśniczówka i bigos z dzika ( miesiwo mam juz w zamrazalce) potem postaram się o pieczyste ale nie wiem co to jeszcze będzie .... powiedzmy niespodzianka dla mnie na dzień dzisiejszy tez ... Ż Pawłem rozmawiał em na PV ze trzeba by do tego zadbać o witaminki wiec będzie potrzeba wykonania sałatek no pomidor ogórek cebula sałata itp acha będzie jeszcze smalec .... Pytanie było o koszty na dzień dzisiejszy znam tylko koszt zwiedzania klasztoru cysterskiego z przewodnikiem 5 zł osoba dorosła 3 zł dziecko plus ksiądz pszewodnik 70 zł za całość .... A i jeszcze z atrakcji osiodlam moje koniki dla chętnych ... Mam projektor i ekran wiec zabrać proszę zdjęcia i filmiki może po oglądamy przy ognisku cos tak jakby mini slajdowisko tyle ze w lesie :mrgreen:

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

Wybaczcie błędy i literowki :oops:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Addams »

Piekarz możesz oczywiście coś przytargać do żarełka, sałatkę albo co, masz wszak talent :wink:
Na przygotowywane przez Piotrka jedzonko załatwiamy sponsoring "mecenasa" :wink:

piekarz
Klubowicz
Posty: 387
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:07
Auto: FJ40, BJ45, HDJ100
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: piekarz »

przytargam ocz chleby kiebasę i coś tam :mrgreen: i miejsca w samochodzie na przejazd potrzebuję :mrgreen:

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

O super Piekarz to chlebki mamy zalatwione :) miejsce w moich autkach jest ... W sumie to 10 miejsc ale mam 4 fascynatow .... Bardzo się cieszę na spotkanie :D

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: plum76 »

rozmawiałem z Agatą, więc 1 może 2 ciasta dowieziemy.
Jedną sałatke na miejscu też ogarniemy, a i możemy przywieść więcej zieleniny to i druga powstanie.

Paweł

Awatar użytkownika
kluzek
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 24 paź 2010, 22:36
Auto: BJ45, HZJ73
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: kluzek »

Piszcie co potrzeba, ja miejscowy jestem jak Piotr. Nie będziecie targać w upale zielska przez pół Polski.

Awatar użytkownika
kluzek
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 24 paź 2010, 22:36
Auto: BJ45, HZJ73
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: kluzek »

Dla porządku:

1. Addams
2. Wiśtawio
3. Kylon
4 plum76 (4szt)
5. Piekarz
6. Fazi
7. kluzek (3szt.)

ODPOWIEDZ