TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Uff. Dziś można już odetchnąć. Postaram się potem napisać kilka słów podsumowania czyli o Campie widzianym przez mła.

herrkam
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2015, 21:00
Auto: J15 2022 Executive Black Matt
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: herrkam »

melduję się po Campie. Byliśmy z rodzinką dość krótko bo w sobotę po południu musieliśmy się urwać.
Fajne spotkanie, miło było osobiście poznać kilku z Was. Trochę za mało tras i jeżdżenia :twisted:
i na koniec malutka uwaga do Org. Była czasówka z programem (mniej więcej) wg niej urwaliśmy się z Roadbooka po asfalcie (z miski) aby zdążyć na szkolenie medyczne (bardzo nam zależało). Niestety było totalnie, jak się okazało po zjeździe na camp, przesunięte na wcześniejszą godzinę. Szkoda bo wracali byśmy lasem :roll: Może by rozsyłać sms na przyszłość ze zmianami ?

Poza tym miejsce świetne, pogoda raczej dopisała i organizacja bardzo dobra, miło wspominamy :mrgreen:

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: LEX »

muzyczka pisze: W piątek na kampie rozmawiałem z kolegą który był z rodzinką w hdj80 w automacie i tego samego dnia wracał do domu. Polecał mi program do nawigacji na ipada - może kolega się odezwie ? :)
Nie wiem czy kolega się odezwie :twisted: Urażono mnie twierdząc, że mam HDJ80. :evil: Ale wysłałem PW o programie, żeby nie zaśmiecać wątku.

Dzięki za wspaniałe spotkanie. W końcu udało mi się przybyć. Ja nie narzekałem na brak jazdy, bo jak człowiek sobie w ciągu roku pojeździ, to w sumie szuka imprezy, gdzie może się grzecznie ustawić w rządku obok innych i po prostu pogadać. W końcu nazwa CAMP mówi sama za siebie. Miejsce miłe, w centrum Polski i wszyscy mają podobną odległość na dojazd. Ceny w knajpie wyśmienite, bo już dawno nie widziałem potrawy, która by miała jednocyfrową cenę. Miłe zaskoczenie. Dobrze, że łazienki stacjonarne, bo mam alergię na tojtoje :D

Jak za rok będzie camp w tym samym miejscu, to ja nie mam nic przeciwko. Dziękuję organizatorom, bo było super :-)

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Tuco »

My wczoraj wieczorem dotarliśmy do domku.
Hashid, Kylon - ogromne wyrazy uznania za zorganizowanie super imprezy. Rewelacyjne miejsce.

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: milczacy »

Serdeczne podziękowania za wspaniałą imprezę i świetną atmosferę.
Lokalizacja bardzo dobra.

Do zobaczenia za rok :D

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: waldek_BB »

herrkam, taki urok Campa :)

ps. jak widziałeś - da się pogadać z Medykami również po pokazach i pytać o wszystko :)

Awatar użytkownika
sMAJSTER
Posty: 93
Rejestracja: 28 wrz 2010, 20:37
Auto: KZJ 77
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: sMAJSTER »

pozdrawiam wszystkich campowiczów
miło było zawrzeć nowe znajomości , zobaczyć dawno nie widziane twarze, natchnąć się na nowe podróże
a dla maruderów to nie chodzi o to żeby wymagać tylko żeby pomóc ,
jak coś było inaczej niż w planach to nie wada tylko nowa przygoda
dla mnie camp super

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Norick »

No cóż, nie będę się rozwodził...dla mnie to najlepszy Camp :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Kwieczor »

dla mnie również bomba
choć mogłem być tylko na kilka godzin - super miejsce i super atmosfera
dzięki wszystkim za towarzystwo.
K.

Awatar użytkownika
Pewex
Klubowicz
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2012, 21:32
Auto: J90, Patrol Y61 TD42Ti
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Pewex »

Hashid, Kylon i inni organizatorzy wielkie dzięki za zorganizowanie tak fajnej imprezy. Nowe miejsce super, każdy miał dużo przestrzeni i te opowieści do późnych godzin nocnych, niskie ceny jedzenia gdybym wiedział to nic bym nie brał. Brak mi tylko było tych konkursów z ubiegłego roku np. przeciąganie liny dla starszych, konkurs mechaniczny. Roadbook #02 fajnie ułożony, można było tylko umieścić kilka zagadek i na torze 5 pieczątek do odnalezienia pod jądrem ziemi :D Szkoda tylko, że taka impreza jest raz w roku.

piekarz
Klubowicz
Posty: 387
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:07
Auto: FJ40, BJ45, HDJ100
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: piekarz »

krótko, jakość nie ilość - wreszcie bez napinki. rewelacja a wieczorne prezentacje .... 8)

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Addams »

Jakość przechodzi w ilośc- padł rekord frekwencji :D

Awatar użytkownika
Pewex
Klubowicz
Posty: 116
Rejestracja: 28 maja 2012, 21:32
Auto: J90, Patrol Y61 TD42Ti
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Pewex »

https://plus.google.com/photos/10331774 ... 081?sort=1" onclick="window.open(this.href);return false; Zdjęcia ode mnie.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: luk4s7 »

Nie będę pewnie oryginalny pisząc, że impreza była świetna! Hashid i Kylon za sterami to gwarancja jakości! Ogrom pracy i energii włożony w przygotowania godny podziwu! A Hashid to chyba wcale nie spał, nie jadł tylko koordynował! :D
Wielkie Dzięki Panowie! :)

Miejscówka pierwsza klasa! Pozwolę sobie tę opinię trochę rozwinąć. Według mnie:

Plusy:
  1. ogromny teren (nie trzeba się kompresować biwakowo, dzieciaki mają gdzie się podziać, brak obaw że któreś wyskoczy zza węgła wprost pod koła, wszystkie atrakcje w zasięgu wzroku)
  2. dużo atrakcji dla dzieci (głównie konie i dmuchańce!)
  3. trawa jak na Rolland Garros! :)
  4. sanitariaty - dużo i czyste!, ciepła woda 24h!
  5. ogólnie czysto i przyjemnie
  6. (i na koniec) blisko domu :)

Minusy:
  1. myślę i myślę i nic godnego uwagi mi do głowy nie przychodzi
Czuje niestety ogromny niedosyt, ale pretensje mogę mieć tylko do siebie… Nie widziałem żadnej prezentacji :oops: :oops: bo zawsze coś wypadło (jedzenie, spanie, dzieci…). Wiele osób wciąż kojarzę tylko z forum choć i tak nastąpiły spore postępy. Jeszcze 20 Campów i będę wiedział kto jest kto :)

P.S. A marudery niech raz spróbują zorganizować coś porównywalnego, a dostaną pełne prawo do narzekania :mrgreen:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Gałka »

dzięki Kylonowi, Łukaszowi i innym którzy byli w cieniu, ale bez nich nie byłby to TAKI camp.
Jedna wada: o 2 dni za krótki ! :D

ODPOWIEDZ