TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Addams »

tynio pisze:
kylon pisze:Uwaga!Uwaga!
Ze względu na loty w Łasku balon będzie latał tylko w czwartek. Nie mamy wpływu na to. Wojsko to wojsko i z nimi się nie dyskutuje.
ale są konkretne godziny na balon
Wszystko zależy od pogody ale to będzie późne popołudnie

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18027
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

No no. 131 samochodów zapisanych plus multum jadących niezapisanych. Faktycznie jest moc. Jutro widzimy się na miejscu. Wieczorkiem jeszcze dwóch Partnerów wrzucimy co by było wszystko w komplecie. pogoda ma być super więc napieramy.

Awatar użytkownika
Pewex
Klubowicz
Posty: 122
Rejestracja: 28 maja 2012, 21:32
Auto: J90, Patrol Y61 TD42Ti
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Pewex »

Siemka,
Szykując się na jutrzejszego Campa spotkała mnie bardzo niemiła niespodzianka. Mianowicie chciałem trochę posprzątać w mojej w mojej Toyocie po dwutygodniowej przerwie i po odpaleniu i przejechaniu paru metrów toyota mi zgasła po ponownym odpaleniu widzę, że silnik nierówno pracuje chyba na trzech cylindrach, postanowiłem wymienić na szybko filtr paliwa i wlałem uszlachetniacz do czyszczenia wtrysków dalej to samo chociaż raz pracuje normalnie a raz go trzęsie i czasem gaśnie i tak w kółko. Po podpięciu do kompa u znajomego pokazuję błąd P1215 Obwód EDU. Żaden mechanik nie chce mi na jutro przyjąć auta ale obawiam się, że to któryś wtrysk :cry:. Sorry, że tu piszę ale może komuś uda się pomóc na pewno na Campie się odwdzięczę. Moja toyota to LC90 2001r. 3.0 D4D.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18027
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Sprawdź najpierw przewody elektryczne. Wczoraj z jednego Landka wyjmowaliśmy wszystkie podciśnienia pogryzione przez myszy. Dawaj z rana do Tujoty. Szybko sprawdzą i na piątek rano jesteś.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18027
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

A tymczasem kolejny Partner TLC Camp 2015. Cichy, skryty i skromny a zapierdziela cały czas nad imprezą.
Gravito to agencja specjalizująca się w produkcji i kreacji reklamowej czyli Hashid. W tym roku poza przygotowaniem większości materiałów na Campa zajmie się także produkcją profesjonalnego filmu z Campa - o taka niespodzianka. kamery, drony i takie tam nowinki techniczne.

Ja bardzo często korzystam z usług i jest fajnie, terminowo i cenowo ok.

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18027
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Co by się nie pogubić na imprezie poniżej plan sytuacyjny.

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18027
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

I z ostatniej chwili 8)

Obrazek

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Tuco »

Pierwsze cztery ekipy już na miejscu:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pewex
Klubowicz
Posty: 122
Rejestracja: 28 maja 2012, 21:32
Auto: J90, Patrol Y61 TD42Ti
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Pewex »

kylon pisze:Sprawdź najpierw przewody elektryczne. Wczoraj z jednego Landka wyjmowaliśmy wszystkie podciśnienia pogryzione przez myszy. Dawaj z rana do Tujoty. Szybko sprawdzą i na piątek rano jesteś.
Przewody sprawdzone, nawet intercooler wykręciłem i pod niem wszystko OK, brak mi już pomysłów :(. Obecnie dziwnie to wygląda bo jak zapalę samochód i w miejscu dodaję gazu to wydaję się OK a jak tylko ruszę to problem powraca silnik wchodzi w drgania traci moc i gaśnie czasem od razu a czasem po przejechaniu paru metrów. Postaram się dzwonić z rana do Toyoty Radom może oni będą czasowi coś poradzą. Marnie to widzę ale postaram się zrobić wszystko żeby Toyotę uzdrowić i na Campa.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

Partner Campa od zawsze - Wyprawa4x4. Marka z tradycją, powszechnie rozpoznawalna. Wszyscy wiedzą, że Krzysiek to fanatyk jakości. U niego doświadczenie spotyka bezkompromisowość. jak już się za coś bierze to porządnie.
Dzięki pomocy Kylona spora część partnerów pomaga nam finansowo i rzeczowo na przy Campie.
No i Kylon to w końcu filar organizacyjny tej imprezy, żeby nie było, że to moja wina ;).
Tym sposobem poklepaliśmy się po plecach kompensując godziny, dni i tygodnie naszego czasu zawodowego poświęcone na przygotowanie dla Was imprezy. Alleluja. :lol:
Logo-Wyprawa4x4.jpg

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

4 ekipy - rano pobudka i napieramy, kawę zamawiam i poproszę o względną trzeźwość. Czeka nas praca.
Do zobaczenia.

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 561
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kmiecio »

Pewex pisze:
kylon pisze:Sprawdź najpierw przewody elektryczne. Wczoraj z jednego Landka wyjmowaliśmy wszystkie podciśnienia pogryzione przez myszy. Dawaj z rana do Tujoty. Szybko sprawdzą i na piątek rano jesteś.
Przewody sprawdzone, nawet intercooler wykręciłem i pod niem wszystko OK, brak mi już pomysłów :(. Obecnie dziwnie to wygląda bo jak zapalę samochód i w miejscu dodaję gazu to wydaję się OK a jak tylko ruszę to problem powraca silnik wchodzi w drgania traci moc i gaśnie czasem od razu a czasem po przejechaniu paru metrów. Postaram się dzwonić z rana do Toyoty Radom może oni będą czasowi coś poradzą. Marnie to widzę ale postaram się zrobić wszystko żeby Toyotę uzdrowić i na Campa.

a może przewody paliwowe i rurki smoka w baku...

Awatar użytkownika
Pewex
Klubowicz
Posty: 122
Rejestracja: 28 maja 2012, 21:32
Auto: J90, Patrol Y61 TD42Ti
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Pewex »

kmiecio pisze:
Pewex pisze:
kylon pisze:Sprawdź najpierw przewody elektryczne. Wczoraj z jednego Landka wyjmowaliśmy wszystkie podciśnienia pogryzione przez myszy. Dawaj z rana do Tujoty. Szybko sprawdzą i na piątek rano jesteś.
Przewody sprawdzone, nawet intercooler wykręciłem i pod niem wszystko OK, brak mi już pomysłów :(. Obecnie dziwnie to wygląda bo jak zapalę samochód i w miejscu dodaję gazu to wydaję się OK a jak tylko ruszę to problem powraca silnik wchodzi w drgania traci moc i gaśnie czasem od razu a czasem po przejechaniu paru metrów. Postaram się dzwonić z rana do Toyoty Radom może oni będą czasowi coś poradzą. Marnie to widzę ale postaram się zrobić wszystko żeby Toyotę uzdrowić i na Campa.

a może przewody paliwowe i rurki smoka w baku...
Dzięki wszystkim za pomoc, problem został rozwiązany wczoraj do późna przeszukałem cały internet i okazało się, że kolega kozi miał taki sam problem, jak będziesz na Campie masz duże piwo, http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f ... 7&start=60" onclick="window.open(this.href);return false; urwany przewód od masy silnika :D. Jestem w trakcie pakowani, więc za 2 godziny wyjeżdżam. 8)

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2512
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kpeugeot »

ja wyjeżdżam za jakieś 2 godziny

kmiecio jedzie z samego rana

może ktoś jedzie jutro po 12,30 z lublina to by moją żonę zabrał w razie czego prosze o kontakt 605362043

Awatar użytkownika
LEX
Posty: 1582
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:01
Auto: Lexus LX450
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: LEX »

Koledzy... Jestem mega szczęśliwy. Nigdy nie byłem na campie, pomimo że od zawsze chciałem. Ciągle miałem jakieś przeszkody. Tym razem też mnóstwo rzeczy stanęło na drodze, ale jutro będę. Niestety tylko na jeden dzień, ale w końcu w ogóle się pojawię, co mnie niezmiernie cieszy.

Do zobaczenia

ODPOWIEDZ