TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Kwiatec »

kylon pisze:Halo, halo. Zapisujemy się na Campa. I tak jest już całkiem miło. Jeśli przybywacie nawet na jeden dzień to też się wpiszcie abyśmy mogli przygotować odpowiednia liczbę naklejek itp.

A tymczasem zapowiadamy kolejną atrakcję dzięki Zbowidowi. Dla największego zardzewialca zostanie ufundowany komplet profesjonalnych farb do ewentualnego remontu ramy. A konkretnie 5L INterplusa - podkład plus 5L Interthane 990 - nawierzchniowa, kolor do ustalenia, ale zakładany jest czarny. Plus rozcieńczalniki. Wystarczy do zrobienia całego auta od spodu po dach. :) A co. :)

Obrazek
Kto wygrał ten konkurs? Umykało mi a miałem jeden typ :mrgreen:

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 475
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: tynio »

Oglądając zdjęcia widzę ze coś mi umknęło :shock: muszę się poprawić za rok ale impreza świetna
Do zobaczenia za rok

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 475
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: tynio »

Kwiatec pisze:
kylon pisze:Halo, halo. Zapisujemy się na Campa. I tak jest już całkiem miło. Jeśli przybywacie nawet na jeden dzień to też się wpiszcie abyśmy mogli przygotować odpowiednia liczbę naklejek itp.

A tymczasem zapowiadamy kolejną atrakcję dzięki Zbowidowi. Dla największego zardzewialca zostanie ufundowany komplet profesjonalnych farb do ewentualnego remontu ramy. A konkretnie 5L INterplusa - podkład plus 5L Interthane 990 - nawierzchniowa, kolor do ustalenia, ale zakładany jest czarny. Plus rozcieńczalniki. Wystarczy do zrobienia całego auta od spodu po dach. :) A co. :)

Obrazek
Kto wygrał ten konkurs? Umykało mi a miałem jeden typ :mrgreen:

faktycznie liczyłem na wygrana :P

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Konkurs jest jeszcze nie rozstrzygnięty bo jak zwykle największym zardzewialcem przyjechał Rokfor a on jest wyjęty z konkursu. Komisja jeszcze obraduje i damy znać jaki jest wynik.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1236
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: francek »

Przelewy wysłane. Podzieliłem równo po 175 zł na dwa dzieciaki. Potwierdzenia są u mnie jeżeli będą potrzebne- służę 8) Dzięki piękne jeszcze raz wszystkim a szczególnie przepraszam Piotra jeśli poczuł się urażony moimi słowami o LP. Niestety ja nie potrafię się jakoś dogadać i dlatego aby nerwy koić po prostu omijam bokiem 8) Trudno taka jest ustawa i nie mnie rozstrzygać czy słuszna ona czy nie.
Camp rewelacyjny i nie żałuję ani grosika choć znanam warszawska menda offroadowa co to się ożarła na tych imprezach wanny dudków :mrgreen:
A teraz mkniemy na Białoruś a potem Komarki i Sudetia. Niech podróż i błoto będzie z nami wszystkimi :!:
Dla mnie konsekwencją Campa jest udział w lutowym wyjeździe Ławrika na Jamał i z tego się okropnie cieszę.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: fobos »

Pozwoliłem sobie wysłać Właścicielom Stajni Gajewniki linka do tego tematu, by mogli zapoznać się z opiniami na temat miejsca i samej imprezy. A taką dostałem odpowiedź:


" Bardzo dziękuje Grzegorz za dostęp do taki miłe informacji.

Możesz przekazać tez nasze (Stajnia Gajewniki/Księżyc) zadowolenie i miłe zaskoczenie co do poziom kultura uczestników, n.p.: a nie jeden papierek nie został zrucony, teren wyglądał tak jak przed impreza !!!

Dziękujemy tez za bardzo fajne atmosferę stworzony przez organizatorów i uczestników. Miło jest spółdziałać z takimi partnerami !

Serdecznie pozdrawiam,

Do następnego !

Manitta Damien
Stajnia Gajewniki "



" Miód na serce

Pozdrawiam

P.Kowalczyk
AVES "

Zbowid
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 14 paź 2007, 16:24
Auto: HDJ80 24V/V2 HD
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Zbowid »

Kwiatec pisze:
kylon pisze:Halo, halo. Zapisujemy się na Campa. I tak jest już całkiem miło. Jeśli przybywacie nawet na jeden dzień to też się wpiszcie abyśmy mogli przygotować odpowiednia liczbę naklejek itp.

A tymczasem zapowiadamy kolejną atrakcję dzięki Zbowidowi. Dla największego zardzewialca zostanie ufundowany komplet profesjonalnych farb do ewentualnego remontu ramy. A konkretnie 5L INterplusa - podkład plus 5L Interthane 990 - nawierzchniowa, kolor do ustalenia, ale zakładany jest czarny. Plus rozcieńczalniki. Wystarczy do zrobienia całego auta od spodu po dach. :) A co. :)

Obrazek
Kto wygrał ten konkurs? Umykało mi a miałem jeden typ :mrgreen:
Ja byłem na Campie pierwszego dnia i nocy. Moja weryfikacja stanów była zniechęcająca - większość to nófki sztuki :mrgreen: Czekałem na Kmiecia...ale się minęliśmy. Duży potencjał miała czerwona biedrona Konrada i srebrna hzj73 chłopaków z Kwidzyna.

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kmiecio »

Jarek i gdybyś się doczekał to wiedziałbyś, że Bj-cie daleko do tego wyróżnienia, ja obstawiam srebrną lj-tę 78 mariusza bądz czerwona Lj-ta kondzia (choć ta przyjechała na lawecie a nie o własnych siłach).

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Jestem za Mariuszową LJ78. Takie były też głosy z komisji ;-)

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kpeugeot »

Mariuszowa lj78 zasługuje na renowację blacharską

ja nie zwracam uwagi na rudą w aucie - lj70 ma jeździć i cieszyć a nie wyglądać

Zbowid
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 14 paź 2007, 16:24
Auto: HDJ80 24V/V2 HD
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Zbowid »

Czekam wiec na wybór komisji i dane do kontaktu ze "zwycięzcą" ??

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Adam »

Cos dla ciala i dla ducha, Mariusz powinien zostac zwyciezca rowniez w kategorii organizowania biesiadnictwa. Takiego mistrza dotad nie widzialem : ) zaczyna o 24.00 i konczy o wschodzie. Do tego rano po jego domowych naleweczkach glowa nie boli.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Kwiatec »

kylon pisze:Tego jeszcze na Campie nie było. Jeśli macie rowery możecie je ze sobą zabrać. Jeśli nie macie też nie ma problemu. Na wycieczkę rowerową po malowniczej okolicy można się wybrać z Bike Garage. Chłopaki przywiozą ze sobą rowerowe cuda które będzie można obejrzeć i przetestować - i nie będzie to Wigry 3 8)
Nie muszę wspominać, że taki fajny rower też można u nich kupić, przeserwisować itp.

Obrazek

https://www.facebook.com/bikegarage.wesola" onclick="window.open(this.href);return false;
No fakt tego jeszcze nie było :mrgreen: nawet Wigry 3 nie wpadło :mrgreen:

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4424
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: Gałka »

Słuchajcie, słuchajcie !
na campie "posiałem" gdzieś mój ukochany nóż, prezent od Kolegów Klubowych.
może ktoś z Was go znalazł i nie wie komu oddać. To teraz już wie :D
to był Buck Vantage :

http://tlc.org.pl/forum/download/file.php?id=8232" onclick="window.open(this.href);return false;

spać nie mogę....

LEŚNY
Członek Zarządu
Posty: 633
Rejestracja: 26 gru 2010, 19:35
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: LEŚNY »

Podziękowanie dla WAS :D



Szanowni Państwo

Pragniemy w imieniu swoim oraz naszej córki Patrycji, bardzo gorąco podziękować za okazana pomoc. Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali akcję charytatywną na rzecz Patrycji, tym, którzy okazali serce i zebrali znaczną kwotę na subkonto prowadzone przez Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Wasza pomoc jest dla nas bardzo ważna. Dzięki niej mogliśmy w ubiegłym roku uczestniczyć z Patrycja w zajęciach na basenie, dołożyć do zakupu nowego wózka (Patrycja z poprzedniego wyrosła) oraz refundować leki i środki pielęgnacyjne.

W tym roku planujemy zakup podnośnika do transportu osób niepełnosprawnych. Jest to kwota ok. 5000 zł a także dofinansować wakacyjny turnus rehabilitacyjny Patrycji.

Dziękujemy z całego serca.
Wdzięczni rodzice, Aneta i Krzysztof Miller

ODPOWIEDZ