akcja

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

akcja

Post autor: mazeno »

lece po nazwisku, bo tak sie nazywa publiczne konto na fb, z ktorego byla akcja.

informuje niejakiego michala kwiatkowskiego alias kwiatec, zeby laskawie raczyl sie odpierdolic ode mnie i przestal wypisywac swoje zale na mojej stronie (megaprzygoda, nie mam strony osobistej) na fb. nie zebym na tym cos tracil, bo primo: nie jest to zaden moj biznes, ino strona o podrozowaniu, a secundo: wiekszosc ludzi, ktorzy ja ogladaja i tak wie jaki mam charakter - jestem do rany przyloz, ino sie potem jatrzy. lepiej mazeniaka nie tracac, bo mozna sie pobrudzic.
koles - nie masz jaj, ze chwytasz sie takich cienkich numerkow? myslisz, ze fejs i internet to moje cale zycie?

wczesniej odpuscilem wykasowanie calego watku z awantura i mialem dac spokoj, ale powyzszy numer michala kwiatkowskiego wlaczyl mi czerwona lampke wkuwru - wam mozna a innym nie?
chcecie wojny - bedziecie ja mieli.
ja nie mam tutaj zadnych biznesow do stracenia, wy tak.

co do faktu samego "pedalowania".
do tej pory nie otrzymalem odpowiedzi na pytanie, ktore w temacie "pedalowania" zadalem:
niby w czym maxlux jest lepszy od elwooda, ze go moze publicznie nazywac hoojem i nie dostaje bana? bo skladki placi? to go jakos specjalnie usprawiedliwia? i dlaczego moderacja nie reaguje tylko opierdala reagujacego mazeniaka?
nie bronie elwooda, bronie zasady rownosci.
wiec jesli zaslaniacie sie internetowymi regulaminami, a sami je macie w dupie, to inni rowniez moga miec je w dupie.

i ostrzegam - jesli ten post zniknie zanim go JA skasuje (a zrobie to dopiero wieczorem), to informacja o tym pojawi sie w wielu miejscach, z ktorych juz nie zniknie NIGDY. chce, zeby go przeczytala wiekszosc userow forum tlc i zeby wiedziala jak tu wyglada moderacja prowadzona przez niektorych - dzieli sie na rownych i rowniejszych.

kylon - zrob cos z tym gownem.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Kwiatec »

Zacytuj moj wpis co to tak cie zabolal i idz zamelduj swoje zale koniowi na Helu. Nie bedziesz bezkarnie wyzywal ludzi od pedałów. Przychodzisz smiecic tu bede to wklejal na twoim fb. Skoro uwazasz ze jestes taki przezajebisty i fajny to niech to oceniaja twoi klienci i kumple. Albo sie uspokoisz albo kazdy twoj obrazliwy post z uporem maniaka bede tam wklejal.
Narazie napisalem ci tylko zebys nie wyzywal ludzi od pedalow w gosciach. Czy jest cos nie prawda co napisalem?

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Kwiatec »

Po drugie to możemy u siebie robić co nam się żywnie podba tak jak ty usiebie. Nie podoba ci się to nie przyłaź tu. Nie zaglądaj. Idź sobie po prostu. Ale nie wyzywaj.
Aaa i nie strasz i nie płacz do Kylona :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Addams »

Mazeno, zgodnie z tym co napisałem Ci w biesowym wątku (recydywa, bluzgi) dostajesz bana na miesiąc, włączę go wieczorem, żebyś nie musiał się Kylonowi na maila skarżyć, tylko tutaj (ciekawe dlaczego akurat biednemu Kylonowi). Wątek biesowy nie zniknął, wisi sobie i czeka na klapnięcie emocji, nie zmieniony. Moderator który go schował z pewnością (chyba) Ci tutaj wyjaśni dlaczego to zrobił.
Swojego posta nie skasujesz, bo nie ma tutaj takiej opcji, mieliśmy już tutaj sfochowane gwiazdy które kasowały swoje wpisy i zostawała sieczka. Także nici z tego.
Straszenie "wojną" w internecie to niezła dziecinada, nie doceniasz chyba w takim razie znaczenia internetu w swoim życiu. My to generalnie mamy w... dupie.
Wojenki fejsbukowe prowadź sobie na fejsbuku, po raz kolejny nie wiem po co Ci ta pyskówa.

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: akcja

Post autor: mazeno »

skoro wam mozna wyzywac ludzi od hoojow, innym mozna wyzywac was.
nie jest to zadna pyskowka - po prostu sami sie stosujcie do regulaminow rowniez.
NIE MA ROWNYCH I ROWNIEJSZYCH.
amen.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: francek »

dzisuskurfajapier,,,,ole ! Chłopie czy ty we wszystkim musisz mieć ostatnie słowo ? W górach źle bo szambo, w 4x4 źle bo sprawiedliwości nie ma. Nie ma i nie będzie bo taki jest ten świat- I nawet osiem milionów Don Kichotów tego nie zmieni. Uświadom sobie to - polecam. Mi pomogło. Spokojniej wtedy się obserwuje pewne zjawiska. Rób swoje, jedź swoje i przeżywaj co swoje.

PS. To chyba nie jest najgorzej z tą moją "estymą" do kultowego modelu ? (-;

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: akcja

Post autor: mazeno »

francek, zmieni, zmieni.
ktos wam musi mowic prawde :P
a od takich pierdolek zaczyna sie korupcja i nepotyzm.

wytlumaczylismy se wczesniej z addamses i nie byloby afery, ale kwiatec musial jeszcze sprowokowac mazeniaka.
nota bene, kwiatec, napisales pol prawdy. a pol prawdy, to gowno prawda.
a - i dzieki za reklame. widze nowych toyotowcow na stronie.

a ban mi ni straszny - nie zyje samym internetem, jak co poniektorzy.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Odp: akcja

Post autor: consigliero »

mazeno pisze:francek, zmieni, zmieni.
ktos wam musi mowic prawde :P
a od takich pierdolek zaczyna sie korupcja i nepotyzm.

wytlumaczylismy se wczesniej z addamses i nie byloby afery, ale kwiatec musial jeszcze sprowokowac mazeniaka.
nota bene, kwiatec, napisales pol prawdy. a pol prawdy, to gowno prawda.
a - i dzieki za reklame. widze nowych toyotowcow na stronie.

a ban mi ni straszny - nie zyje samym internetem, jak co poniektorzy.
Myślę że z większym pożytkiem dla zmian byłoby gdyby Twoja energia skoncentrowała się w realnym życiu. Chętnie zobaczyłbym jak zmieniasz nepotyzm i układy w polityce , to osobiście mnie mocniej uwiera niż te internetowe utarczki , zawsze na te same tematy i zawsze z tymi samymi aktorami w rolach głównych, niezależnie na jakim forum się zaloguję .

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Remiołek »

Pozostaje żałować, że wątek o Biesowisku nie poleciał od razu. Moje niedopatrzenie. Przepraszam, poprawię się. Refleks nie ten- latka lecą.

Tyle tłumaczenia.

Remik

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Addams »

A niby dlaczego miał "od razu polecieć"?
Śmiechu warte

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Norick »

a mnie sie te wszystkie fochy kojarzą z różnymi szmatogłowymi talibabami. Jest im źle to emigrują. Potem w nowym miejscu robią wszystko by było tak samo jak w miejscu gdzie im było źle.
Faktycznie śmiechu warte :mrgreen:

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Remiołek »

Addams pisze:A niby dlaczego miał "od razu polecieć"?
Śmiechu warte
Głupie, nie? :mrgreen:

Bo wtedy, nie byłoby tej całej sytuacji- proste i głupie.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Kwiatec »

mazeno pisze:francek, zmieni, zmieni.
ktos wam musi mowic prawde :P
a od takich pierdolek zaczyna sie korupcja i nepotyzm.

wytlumaczylismy se wczesniej z addamses i nie byloby afery, ale kwiatec musial jeszcze sprowokowac mazeniaka.
nota bene, kwiatec, napisales pol prawdy. a pol prawdy, to gowno prawda.
a - i dzieki za reklame. widze nowych toyotowcow na stronie.

a ban mi ni straszny - nie zyje samym internetem, jak co poniektorzy.
Gównem to mi zajeżadżasz kolego. Napisałem to i mam zrzut ekranu bo wiedziałem z jakim nygusem mam do czynienia. :) więc podaj swoją półprawdę i porównamy :)

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Addams »

Ja pier...
Ciekawe czy ktoś sprowadzi tą dyskusję jeszcze niżej

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: akcja

Post autor: mazeno »

> Gównem to mi zajeżadżasz kolego.

no i sami widzicie.
sa rowni i rowniejsi.
addams - czekam teraz, az zbanujesz kwiatka.

kwiatec - per analogiam: napisales, ze to ja wjechalem w row, a nie napisales, ze to wy (moderatorzy) jechaliscie z naprzeciwka cala szerokoscia drogi.
wszystko.

Zablokowany