akcja

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Kwiatec »

Idz juz na fejsboka i baw sie gdzie indziej

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Addams »

mazeno pisze: addams - czekam
No niestety się nie doczekasz...
Napisałem Ci Mazeno że internet to kloaka, podtrzymuję to zdanie, nie chce mi się już w gnojówce mieszać, trzy godziny temu napisałem do Admina, że przestaję być modem, no i przestałem, teraz jak se to czytam to się utwierdzam w slusznosci decyzji, moja wizja się nie sprawdza. Nie zawsze muszę mieć ostatnie słowo, czasem mogę zrobić krok w tył, albo i dwa. Ale to mało popularna postawa więc napitalajcie się dalej sami po dupach. Zostaną tylko bierni nudziarze, jak na srajdach 3po3.
Niezmiennie pozostaje dla mnie zadziwiające, że ludzie którzy mają naprawdę coś do powiedzenia na grube tematy tyle energii tracą na udowadnianie sobie nawzajem który większy tfardziel, może głupi ale twardy jak Roman Bratny. No i który wieksze ma jaja, w internecie naturalnie. Żenada.
Dajcie se na luz chłopaki, wszyscy.
Acha, ja to już nie dam rady, ale załatwię Ci Mazeno tego bana wieczorem :mrgreen: :wink:

Idę se składać czterdziestkę, co i wam polecam

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: akcja

Post autor: mazeno »

> No niestety się nie doczekasz...
wiem, moje "czekanie" jest retoryczne.
moderatorom i skladkowiczom wolno "chujowac", innym nie.
nic tu po mnie.

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8367
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Rokfor32 »

Wolno każdemu - kto używa wulgaryzmów celem podkreślenia ekspresji wypowiedzi - a nie celem obrażania adwersarza. To nie forum purystów językowych i literatów - zresztą nawet oni dopuszczają używanie wulgaryzmów - to w końcu integralna część naszej kultury, mimo że oficjalnie - to nikt nie używa :wink: Takie nasze małe, narodowe zakłamanie.

To tak na marginesie - tematu nie znam, i nie bardzo mam ochotę znać :?

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Norick »

Addams pisze: Niezmiennie pozostaje dla mnie zadziwiające, że ludzie którzy mają naprawdę coś do powiedzenia na grube tematy tyle energii tracą na udowadnianie sobie nawzajem który większy tfardziel, może głupi ale twardy jak Roman Bratny. No i który wieksze ma jaja, w internecie naturalnie. Żenada.
Dajcie se na luz chłopaki, wszyscy.
Podpisuję się pod tym...niestety. I stety nie zależy nam na "keyboard fightingu"

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: akcja

Post autor: mazeno »

> Wolno każdemu - kto używa wulgaryzmów celem podkreślenia ekspresji wypowiedzi -
> a nie celem obrażania adwersarza.

maxlux napisal do elwooda per "hooj", kwiatec do mnie "gownem zajezdzasz" i nic.
a ban dla mnie za "pedaly" do maxluxa i moderatow, co za nim stoja.
to wszystko.

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Remiołek »

mazeno pisze:> Wolno każdemu - kto używa wulgaryzmów celem podkreślenia ekspresji wypowiedzi -
> a nie celem obrażania adwersarza.

maxlux napisal do elwooda per "hooj", kwiatec do mnie "gownem zajezdzasz" i nic.
a ban dla mnie za "pedaly" do maxluxa i moderatow, co za nim stoja.
to wszystko.
Skoro "to wszystko" to dobrze. Cieszy takie postawienie sprawy na końcu.

No, więc skoro wszystko to już nic więcej nie będzie się działo.

Bo nie będzie.

Piaskownica się skończyła.

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: Norick »

Drogi Mazeno, ponieważ uporczywie, wciąż ponawiasz swe wpisy, co niniejszym ma znamiona ciągłej działalności i jako taka nie może być tolerowana, jestem zmuszony przyznać Ci obiecanego bana i wątek zamknąć. Oczywiście by być fair zamknę go o godzinie dwudziestej pierwszej byś mógł napisać co Ci się żywnie podoba.
Nie lubię tego ale pozwolisz że zrobię a własne sprawy wyjaśnimy w naszym gronie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 561
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: akcja

Post autor: kmiecio »

...The low rider is a little higher...

Zablokowany