"Into the Mind" - film - różne miasta

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

"Into the Mind" - film - różne miasta

Post autor: endurance »

"Into the Mind" - film - w multikinie 27.02 - różne miasta
na pierwszy pokaz w Polsce nie udało mi się zdobyć biletów, ale teraz już mam - POLECAM nawet jak ktoś nie lubi tekich klimatów to dla samych ujęć warto, był @kovaleczek i się zachwycał
pełny opis
http://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport ... -zywiolom/" onclick="window.open(this.href);return false;



filmista
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: "Into the Mind" - film - różne miasta

Post autor: czobi »

o! dzieki niezawodny Enduransie, slyszalem w radio.
pamietalem zeby o czyms nie zapomniec :mrgreen:

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: "Into the Mind" - film - różne miasta

Post autor: endurance »

Czobixie, byłeś? bo ja...

i byłem i na swoim fejsie tak napisałem:
W kinie, a w kinie film "Into The Mind" i właśnie czy to film czy głęboki obraz z słowem kluczowym UMYSŁ. Autorom udało się pokazać to co wpływa na umysł, adrenalina i piękno przyrody, a razem pokazane i odpowiednio zmontowane ujęcia tworzą opowieść prawie bez słów. Całość jest podzielona na nazwane epizody, które są ciągłością, ale już ujęcia są zmiksowane, to ma nam zobrazować co dzieje się w umyśle ekstremalnych narciarzy, a może ma też oddziaływać na nasz umysł. Umysł, umysłem, ale zdjęcia są przepiękne, chociaż dwa epizody na half pipe i w mrocznym mieście nie trafiły do mnie, za to zjazdy na nartach z pionowych stoków po świeżym śniegu, przejścia granią, ale to już typowe moje upodobanie, no i starzec z młynkiem modlitewnym, jak ja chciałbym zrobić takie zdjęcie. Kończąc koniecznie trzeba zobaczyć ten obraz, ale open the mind zalecany ;)

tak napisałem, bo może tylko tak otworzyłem mój umysł

ściśle zamknięty
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

ODPOWIEDZ