Puchar Polski Ostróda

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

Ale Rebeka z Grześkiem chyba nie Lexus'em. Na rajdy4x4 są pierwsze zdjęcia i jakoś "Leszek" mi tam nie pasuje :shock: .

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Właśnie Lexusem :shock:. Na prologu zajeli 19 miejsce. W nocy urwali plastikowe nadkole i kawałek kominka od snorka - smutek wielki. Przejechali trasę po extremalistach. Humory dopisują. Rano na parkingu szybka nauka obsługi Hi-lifta przez telefon i można było zmienić kapcia. Potem jeszcze jeden kapeć. Grzesiek przeszedł doktoryzację z wymiany koła oraz zakupił od miejscowego wulkanizatora zakurzony kompresorek. Odnaleźli zgubione wcześniej plastikowe nadkole. Chiński zderzak niestety nie jest stworzony do jazdy w Pucharze - weryfikuje sie z minuty na minutę :wink: Jadą dalej z nastawieniem na dobrą zabawę. Info na bierząco przekazują telefonicznie.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

No i zakończyli. Podobno na 15 tym po dniu i 20 tym w generalce. Congratulation :lol: Wyniki pewnie niebawem bo nie czekali do końca i już pojechali. Wyniki znają z czyjegoś SMS-a.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

no to gites GRATULACJE !!!! dla dzielnej załogi i za "nieświadome trawersy" ;)
a jadąc w piątek do radomia mijałem sie chyba z Mańkiem !!!

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18021
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Maniek co się nic nie chwalisz, że Cię kobita w Lexusie objechała :wink:

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

qrde...a tak mi się zdawało , że ktos krzyczaL na CB "Maniek, Maniek" ale tylu Mańków na tirach jeździ, że nie byłem pewny czy to do mnie...jak usłyszałem "maniek hilux" to właśnie się łącznośc skończyła...co do Pucharu - mieliśmy małą przygodę w trasie do Ostródy - mianowicie wypadek a wlaściwie stłuczkę i przestój na policję, protokoły i naprawę ugietego haka od lawety...dzięki temu spóźniliśmy się na odprawę i do prologu wystartowaliśmy prosto z lawety nie znając zupełnie trasy - wiec najgorszy czas zanotowaliśmy :oops: ...potem w nocy zakatowaliśmy dwie liny od windy ale próby po kolei jakoś połykaliśmy, nawet pomagaliśy innym na trasie - niestety na odprawie zapodano informację, że odcinek nocny jest skrócony o godzinę ale my o tym nie wiedzieliśmy więc się spóźniliśmy ze zdaniem karty - więc bez punktów...w dzień już było lepiej i szło w miarę poza walką z liną od windy wrrrrr :evil: , która kolejny raz przestała współpracowac z pilotem...generalnie impreza udana, wyniki niestety grubo poniżej oczekiwań - bo tylko z drugiego dnia mamy punkty - 21 plac :oops:

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

kylon pisze:Maniek co się nic nie chwalisz, że Cię kobita w Lexusie objechała :wink:
objechała, objechała :oops: czym się chwalić?...gratuluje odwagi: lexusem na taka imprezę startować :D

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

Gratulacje dla obydwojga, a dla "prawie seryjnego autobusu" w szczególności :D

ODPOWIEDZ