Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginterów

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Gercu
Klubowicz
Posty: 168
Rejestracja: 03 lut 2011, 11:56
Auto: Hilux D4D
Kontakt:

Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginterów

Post autor: Gercu »

Zapraszam na ostatnie, przedwakacyjne spotkanie Passion4travel – kolejne dopiero we Wrześniu. Sądzę jednak, że nadchodzący wieczór będzie godnym ukoronowanie mijającego sezonu.

W najbliższą niedzielę 23 czerwca br, o 20:00 zapraszam do Klubu Harenda na spotkanie z rodziną Ginterów, która po kilku latach pobytu w Australii parę dni temu wróciła do Polski. Wróciła, ale jak wróciła !!! Na kołach przez całą Azję! Ich podróż zaczęła się na początku kwietnia we Władywostoku, aby przez kolejne 63 dni prowadzić przez... Mongolię, Kirgistan, Kazachastan, Uzbekistan, Rosję i Ukrainę. Łącznie pokonali blisko 23 tys km odwiedzając najbardziej niezwykłe miejsca dwóch kontynentów.

Ale to nie wszystko ! W wyprawie brała udział cała rodzina Michał i Joanna oraz ich dwójka dzieci – 2 letnia Nina oraz 4 letni Tymon. Więc jak się komuś zdaję, że małe dzieci są przeszkodą w podróży to tutaj mają odpowiedź !

A na koniec coś dla miłośników pojazdów 4x4 niewątpliwą atrakcją jest samochód jakim się poruszali. Jest to niedostępna [niestety!] w Europie Toyota Land Cruiser VDJ76R z silnikiem 4.5 TURBO V8 DIESEL. Pojazd został oczywiście kompletnie przygotowany do tak długiej podróży – zabudowa wnętrza, namiot dachowy, lodówka, nawigacja, łączność, zawieszenie, etc. Słowem wszystko to co podróżnicy lubią najbardziej :)

Jak się to wszystko spisywało? Czy było potrzebne? Będzie mogli obejrzeć na żywo i zapytać już w niedzielę.

Dla tych którzy nie byli na TLC Campie będzie to dobra okazja aby poznać naszych podróżników i ich samochód. Dla tych którzy byli na Campie ponowna okazja aby dopytać o to o czym zapomnieli wtedy :)

Zapraszam, Marcin

https://www.facebook.com/events/423656467741237/
http://passion4travel.pl/index.php/spot ... warszawie/

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18026
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginter

Post autor: kylon »

Chyba przespałeś ten moment na Campie :wink:

Gercu
Klubowicz
Posty: 168
Rejestracja: 03 lut 2011, 11:56
Auto: Hilux D4D
Kontakt:

Re: Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginter

Post autor: Gercu »

Gdy "ten moment" był na Campie ja byłem w MRU...

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginter

Post autor: Remiołek »

Gercu pisze:Gdy "ten moment" był na Campie ja byłem w MRU...
Znaczy się na FF OWB?

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginter

Post autor: czobi »

o kierunek dobry i wycieczka
btw ten dopisek z dziecmi powinien byc na stale gdzies przybetonowany
zeby wbijajal sie w oczy tym ktorzy nie moga jechac nigdzie bo dziecaki male. i tak 30 lat.

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1827
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginter

Post autor: irko »

W końcu wyrwałem się i ja.
Imponująca trasa ...

A kilka zdjeć z tego jak było https://www.facebook.com/media/set/?set ... 615&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdr
IR

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginter

Post autor: czobi »

bardzo chcialem byc, nie dane bylo :evil:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18026
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Passion4travel - 23 czerwca - Spotkanie z Rodziną Ginter

Post autor: kylon »

Czobiksie. Fotki z prezentacji są na ich blogu. Michał ze Stoną dziś nas miło nawiedzili. No i widzę na fotkach miły akcent w ubiorze Michała :wink:

ODPOWIEDZ