3zywioly festiwal- KRAKOW 05-07.04

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

3zywioly festiwal- KRAKOW 05-07.04

Post autor: czobi »

mega fajna impreza,naprawde warto byc. zawiesze na wszelki
http://3zywioly.pl/3zywioly/nowosci-klu ... -krakowie/" onclick="window.open(this.href);return false;


ps. nie chce mi sie wierzyc ze Endurance gdzies juz wczesneij nie zawiesil moze zaspany jestem.

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2132
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: 3zywioly festiwal- KRAKOW 05-07.04

Post autor: plum76 »

hej
w tym samym czasie jest Bonawentura:http://www.bonawentura.org/aktualnosci.php?id_akt=104
dziwne że sie nir dogadali pod względem terminu.
ja jadę do sterego sącz.
pawel

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: 3zywioly festiwal- KRAKOW 05-07.04

Post autor: czobi »

chcialem do krakowa ale syberyjska wiosna mnie chyba powstrzyma..

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: 3zywioly festiwal- KRAKOW 05-07.04

Post autor: endurance »

tym razem ja zaspałem, może przez ten śnieg, ale już naprawiam
kino Kijów, aleja Krasińskiego 34 Kraków

PIĄTEK, 5 kwietnia
godz. 19: Otwarcie 10. Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły i 4. Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata
godz. 19:30 – 24:00 4. Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata: „Z wizyta u innego”, “Z kanapy na kanapę” HIT: „SAMSARA”
od godz. 24.00 Żywiołowe Ethno Party w OFF.KIJÓW klub (wstęp wolny, konkursy z nagrodami)

SOBOTA, 6 kwietnia

godz. 10.00 – 12.00 Żywioły OFF – pokazy konkursowe (wstęp wolny)
Tomasz Turchan – SlowRide i Transtrabant (Ameryka Południowa)
Jurek Arsoba – Dziurawa Syberia czyli autostopem do gigantycznych kopalni diamentów
Artur Urbański – Ekspedycje do serca Sahary: Libia, Czad, Algieria
Marcin Jakub Korzonek – KumKum 2010 – czyli rowerem przez pustynię (Turkmenistan, Uzbekistan)
godz. 12.00 – 13.00 – Warsztaty Akademii Podróżowania Trzy Żywioły – “Jak zorganizować wyprawę lądową do Indii i Nepalu” - Jarosław Poniewiera
godz. 13.00 – 14.00 – Warsztaty Akademii Podróżowania Trzy Żywioły – „Podróże z dziećmi” Ania i Krzysztof Kobusowie (wstęp wolny)
godz. 14.00 – 15.00 – Przerwa, kuluary, pokazy fotokastów

godz. 15.00 – 15.15 – Otwarcie 2. dnia festiwalu (wstęp za biletami)
godz. 15.15 – 16.15 Janusz Kasza- „Mundillo” – planeta byków.
godz. 16.15 -17.15 Joanna Lamparska - “Tajemnice, zamki, podziemia”
godz. 17.15. – 18.00 – PRZERWA
godz. 18.00 – 19.00 Marek Tomalik – „Lady Australia” – PREMIERA książki
godz. 19.00 – 20.00 Piotr Pustelnik – „Schody do nieba” i wprowadzenie do filmu “Zaginiony”
godz. 20.00-20.15 – Przerwa, kuluary, pokazy fotokastów
godz. 20:15 24:00 – 4. Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata: “Zaginiony“, „Śladami Marco Polo”, “Salt” (zobacz opisy i trailery filmów)
od godz. 24.00 Żywiołowe Ethno Party w OFF.KIJÓW klub (wstęp wolny, konkursy z nagrodami)

NIEDZIELA, 7 kwietnia
godz. 10.00 – 12.00 Żywioły OFF – pokazy konkursowe (wstęp wolny)
Adrian Gronek – Sam Saamem (Północna Laponia)
Anna Jaklewicz – Chiny z dala od wielkiego miasta
Mi­chał Banaś – Islandia z lotu ptaka
Mateusz Andusiak – Podróż za jeden uśmiech
godz. 12.00 – 13.00 – Warsztaty Akademii Podróżowania Trzy Żywioły – “Filmowanie lustrzanką – jak zrobić film w podróży” - Jarek Sępek (wstęp wolny)
godz. 13.00 – 14.00 – Warsztaty Akademii Podróżowania Trzy Żywioły – “Jak zorganizować wyprawę i wyjazd rowerowy”- Jakub Korzonek, (wstęp wolny)
godz. 14.00 – 15.00 – Przerwa, kuluary, pokazy fotokastów
godz. 15.00 – 15.15 – Otwarcie 3. dnia (wstęp za biletami)
godz. 15.15 -16.15 Marek i Mateusz Miłoszewski - „Z Tatą dookoła Polski… na rowerze”
godz. 16.15-17.15 Bartek Sabela – „Może (morze) wróci (Uzbekistan)” – PREMIERA książki
godz. 17.15. – 18.00 – PRZERWA
godz. 18.00 -19.00 Romek Koperski – „Syberia zimą”
godz. 19.00 -20.00 Zdzisław Jan Ryn – „Cały świat na jednej wyspie – Rapa Nui”
godz. 20:30 24:00:00 4. Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata: „El Sueño”, HIT: “Moja Ziemia”
godz. 23.00 – Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagrody publiczności „Czwarty Żywioł” za najlepszy pokaz i najlepszy film festiwalu
godz. 23.15 – Losowanie nagrody głównej dla publiczności
źródło
http://3zywioly.pl/3zywioly/nowosci-klu ... -krakowie/" onclick="window.open(this.href);return false;

POLECAM:
-w kategorii ikony
Piotr Pustelnik, Romek Koperski
-w kategorii obejrzane i polecane dalej
Mi­chał Banaś – Islandia z lotu ptaka
-w kategorii bo mnie interesuje i pewnie będę
Joanna Lamparska - “Tajemnice, zamki, podziemia”
Bartek Sabela – „Może (morze) wróci (Uzbekistan)”

wychodzący z gawry
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: 3zywioly festiwal- KRAKOW 05-07.04

Post autor: Remiołek »

Joasia Lamparska popełniła już parę książek, głównie o zamkach i pałacach Dolnego Śląska. Czytało się je dobrze, choć dla kogoś z historycznym zacięciem może być to mało. Dużo jej opowieści dotyczy końca drugiej wojny i utraconych-zniszczonych przez "wyzwolicieli" dóbr kultury materialnej.

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: 3zywioly festiwal- KRAKOW 05-07.04

Post autor: endurance »

po sobocie
Pierwsze napiszę o Toyotach :) Marek Tomalik – „Lady Australia” premiera książki, a w niej UWAGA fragmenty podróży którą odbyli Toyotami 40 i 50. W kuluarach dopytałem i niestety był to czysty przypadek.
Piotr Pustelnik wymiata swoimi opowieściami, o partnerstwie i o tym, że w góry trzeba wchodzić stopniowo, ale uparcie. To stara dobra szkoła mówiąca o pięknie gór, ale też przyjaźni i pracy u podstaw w dosłownym tego słowa znaczeniu czyli zdobywaniu mniejszych szczytów i nabieraniu tam doświadczenia. Śmiesznych wstawek też było sporo szczególnie tych z ubiegłej epoki w której KGB "obstawiało" każdą górę, a alkohol był swego rodzaju permitem :)
Film "Zaginiony" ciekawy eksperyment próby wejścia na Everest z użyciem sprzętu z czasów Mallorego i Irvina.
Joanna Lamparska- “Tajemnice, zamki, podziemia” mimo, że temat dla mnie bardzo ciekawy to prezentacja mi się nie podobała, może kiedyś sięgnę po jej książki, jednak w tym temacie wzorem dla mnie pozostanie Łukasz Kazek.
Dzisiaj idę na Bartek Sabela – „Może (morze) wróci (Uzbekistan) - posłuchać bo już książka leży na biureczku :) i na Koperskiego – „Syberia zimą”

korespondent z grodu
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

ODPOWIEDZ