TLC Camp 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Atka
Posty: 25
Rejestracja: 04 cze 2010, 20:25
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Atka »

Pyrka pisze:Jak to "dyskryminuje" Ateczko?! Przecież specjalnie z myślą o kobietach napis "Toys for Big Boys" jest w górnej części logo zlotu - koszulki w tym miejscu będą się pięknie opinać na kobiecych biustach :mrgreen: :wink: . Przemyślane wszystko...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: dowcipny, ale kwiatki mile widziane :D
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2012, 08:41 przez milczacy, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem cytowanie

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Tak więc: koszulki na mecz będą. Dzięki @Pioti raz jeszcze :wink: . Drużyna TLC ma pierwszeństwo wyboru koloru, wszystkie będą w rozmiarze XL ze względów logistycznych, najedzcie się czegoś albo odchudźcie jak XL za są duże/małe. Numer 13 zarezerwował sobie Konus.

Obrazek

Awatar użytkownika
Aknel
Klubowicz
Posty: 15
Rejestracja: 06 sie 2010, 14:48
Auto: KDJ95, terenowa XP9F(A)
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Aknel »

Pyrka pisze:wszystkie będą w rozmiarze XL ze względów logistycznych, najedzcie się czegoś albo odchudźcie jak XL za są duże/małe.
Obrazek
Howgh! Zarządzone :D

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: MAC332 »

Panie kierowniku Pyrka - dlaczego tutaj (http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/dojazd.html) jest navi morskie?
I zawrotna prędkość 10.0 kt - może to konkurs?
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2012, 08:31 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

:roll: Morskie nie morskie, kto nie przyjedzie ten trąba i będzie miał czego żałować :wink: .

Dzięki @Piotiemu nadeszły pamiątkowe koszulki dla drużyn futbolowych. Drużyna TLC ma prawo wyboru - czy chce czarne czy pomarańczowe.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Naklejki i winietki też nadeszły od @Maciusia - wszystko na wewnętrzną stronę szyby, którą w przeciwieństwie do mnie, należy wyczyścić przed naklejeniem :oops:. Naklejki są większe od winietek w naturze.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Dotarło 90 kg zlotowych T-shirtów. Wyszły znakomicie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Po weekendzie pojawi się szczegółowy program (czekam jeszcze na parę rzeczy do potwierdzenia). Uruchomimy też wpłaty.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Widzę, że GDDKiA dba o to, żeby choć część przyjeżdżających na Campa z Mazowsza miała rozrywkę już po drodze, bez konieczności męczarni na asfatlach :wink:. 14-go czerwca, w dniu rozpoczęcia Campa w Poznaniu Włosi grają w piłkę kopaną z Chorwatami; jak ktoś ma ochotę uniknąć ewentualnych przygód z korkami, może przyjechać do Włościejewek już w środę, podobnie jak w zeszłym roku.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwiatec »

my swój odcine zrobiliśmy... ale i tak nic to nie dało :(

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Info od naszych gospodarzy z Autodromu 4x4: dla chętnych będzie dostępna w tym roku trasa po roadbooku - nie najlżejsza, ale też nie najcięższa, dedykowana tym razem uczestnikom, których nie stresują rysy na lakierze, a walka z błotno-piaskową materią ma większy sens. Przygotowany roadbok nie nadaje się dla samochodów z seryjnym ogumieniem.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Addams »

Kwiatec pisze:my swój odcine zrobiliśmy... ale i tak nic to nie dało :(
Kwiatec a ten odcinek to już odebrany jest i dopuszczony do ruchu? Bo trwa to trochę zwykle i obawiam się że na jakąkolwiek autostradę przed Strykowem to warszawiacy raczej liczyć nie mogą :?

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwiatec »

Addams pisze:
Kwiatec pisze:my swój odcine zrobiliśmy... ale i tak nic to nie dało :(
Kwiatec a ten odcinek to już odebrany jest i dopuszczony do ruchu? Bo trwa to trochę zwykle i obawiam się że na jakąkolwiek autostradę przed Strykowem to warszawiacy raczej liczyć nie mogą :?
ja mwie o robocie a nie o odbiorach :)
autostradą zakończoną pojedziemy pod koniec roku :)

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Zgodnie z obietnicą na zlotowych stronach znalazł się Program TLC Camp. Nauczony doświadczeniem poprzednich zlotów założyłem pewien "luz" czasowy - z jednej strony po to, żebyście mogli się więcej nagadać w świecie realnym, z drugiej strony po to, żebym miał miejsce na dołożenie pewnych, niestety jeszcze nie do końca potwierdzonych, punktów, które być może jeszcze wypalą ku Waszej uciesze. Tak czy inaczej zabawy nie zabraknie ani Wam ani Waszym pociechom. Kolorem pomarańczowym w programie oznaczone są pozycje dla dzieci, którymi będzie zawiadywał na Campie Hashid, Konus i Kat - jeśli uznają za słuszne to rozwiną ten program w tym wątku. Ja całej treści, którą od "sekcji dziecięcej" dostałem nie wklejałem, bo byłoby już tego dobrego za dużo i moglibyście się wystraszyć, że nie będzie czasu posiedzieć :wink:

Tak czy inaczej już dziś możecie sprawdzić, co będziecie mogli wygrać m.in. w jednym z konkursów prowadząc własnoręcznie nowego Land Cruisera 76, jaki jest związek Iranu, Azji Centralnej i Islandii z tegorocznym Campem, czy balon w tym roku poleci...

Proszę Was, żebyście przeczytali wszystko uważnie, wydrukowali i przywieźli wszystko, o co prosimy - ułatwi to życie i Wam i obsłudze. Dziękuję.

PROGRAM JEST TUTAJ:
http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/program.html

Uruchamiamy również wpłaty na Campa
http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/oplaty.html

Wpłaty on-line zamykamy 8 czerwca. Kto nie zdąży, zapłaci na miejscu, ale komplikuje to życie obsługi, dlatego delikatnie apelujemy o dokonywanie wpłat przelewem na podane konto.

Mamy zarejestrowanych na razie 115 aut, niektórzy, podobnie jak w zeszłych latach nie ujawnili się w formularzu, ale przybędą - będzie nas więc dość dużo. Jak zwykle wszystko będzie oznaczone czytelnie, żebyście z niczym nie mieli problemów. Aha, przy jeździe w terenie i dopinaniu lin do drzew proszę o bezwzględne otulanie ich taśmą żeby ich nie kaleczyć - ani na terenie Autodromu ani na trasie roadbooka - w zeszłym roku, jak się okazało, nie wszyscy o tym wiedzieli. Proszę stosować się do wszystkich próśb i zaleceń orgów na miejscu, żeby nie było niespodzianek jakie widać na imprezie z poniższego filmiku :wink:


Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Norick »

Niestety, nie wiem czy dane mi będzie przyjechać na Campa...podpisalem kolejną umowę o dzielo i czeka mnie kolejny turnus na poligonie w Żagaństanie :D
Postaram się Was odwiedzić, ale obiecać nie mogę bo: "robota robota tak wiele roboty" :evil:

ODPOWIEDZ