TLC Camp 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Słuchajcie riebiata. Jest połowa marca i musimy zintensyfikować przygotowania związane z zabezpieczeniem campowej infrastruktury stąd ponawiam moją prośbę do tych z Was, którzy chcą na kilka czerwcowych dni zostawić robotę i spotkać się z nami we Włościejewkach, żeby wpisali się na listę chętnych do przyjazdu. Na razie są skromne :wink: 82 auta - jak co roku staramy się, żeby niczego nie zabrakło, stąd mój apel.

Rejestracja: http://www.tlc-camp.pl/TLC-Camp/rejestracja.html

Obrazek

Awatar użytkownika
pki
Posty: 282
Rejestracja: 23 lut 2011, 08:28
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: pki »

Z innej beczki, gdzie w rejestracji rubryka na dzieci/młodych 8-17 lat? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

pki pisze:Z innej beczki, gdzie w rejestracji rubryka na dzieci/młodych 8-17 lat? :mrgreen:
Nie ma takiej rubryki, formularz był robiony jeszcze w zeszłym roku, nic już nie zmieniamy; jak masz dziecko <13 to wstęp ma darmowy.

Awatar użytkownika
pki
Posty: 282
Rejestracja: 23 lut 2011, 08:28
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: pki »

Nie mam, ale chciałem wiedzieć z kim potencjalnie moje uciechy będą się bawić :twisted:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Będą zadowolone :wink:

Awatar użytkownika
betlin
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2011, 15:31
Auto: "kr?Fka" J95
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: betlin »

Pyrka pisze:
pki pisze:Z innej beczki, gdzie w rejestracji rubryka na dzieci/młodych 8-17 lat? :mrgreen:
Nie ma takiej rubryki, formularz był robiony jeszcze w zeszłym roku, nic już nie zmieniamy; jak masz dziecko <13 to wstęp ma darmowy.
Witam

To cenna informacja tylko że ja już zapisałem mojego 12 - letniego młodego jako dorosłego, da się to w tabelkach zmienić ?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Betlin - to bez znaczenia. Ważna na tym etapie jest informacja o liczbie osób, które planują przyjazd ze względu na zabezpieczenie m.in. właściwej liczby toalet (oczywiście te eleganckie, stacjonarne też będą w tym roku do dyspozycji) i to co ma być w barze. Kolegom, którzy ogaraniają atrakcje dla maluchów ta informacja, którą widać w tej chwili wystarczy zapewne.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Kolejna niespodzianka dla uczestników TLC Camp od TLCoc - 10 zegarów ściennych, idealnych do pracy przy aucie w garażu :D. Zegary mają średnicę 18 cm, z każdego wzoru jest tylko jeden egzemplarz na świecie. Jak program konkursów na edycję '12 będzie domknięty to zadecydujemy czy przeznaczymy je na nagrody, czy rozlosujemy je po prostu wśród uczestników w sobotni wieczór.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Dobre magazyny informują o dobrych imprezach :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: hashid »

Pyrka gdyby polski rząd pracował jak Ty przy campie to szwajcarzy brali by kredyty w złotówkach!!!

Awatar użytkownika
Aknel
Klubowicz
Posty: 15
Rejestracja: 06 sie 2010, 14:48
Auto: KDJ95, terenowa XP9F(A)
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Aknel »

Dokładnie :D

Awatar użytkownika
Gruzin
Komisja Rewizyjna
Posty: 305
Rejestracja: 10 kwie 2008, 22:42
Auto: LJ70 2LT
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Gruzin »

hashid pisze:Pyrka gdyby polski rząd pracował jak Ty przy campie to szwajcarzy brali by kredyty w złotówkach!!!
Powiem wiecej :wink:

Była by tu druga Japonia, a w antoninku nie trzepali by ludowozów dla specjalistów tylko piekne polskie Tarpany 4x4 kultowo i technicznie nie odbiegające od land cruiserów....
Ech... :wink:

Awatar użytkownika
Dragunov
Posty: 337
Rejestracja: 23 cze 2008, 00:30
Auto: 4runner '88
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Dragunov »

ale wtedy Pyrka nie miałby czasu Campa organizować.. więc żadnych takich pomysłów :wink:

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Remiołek »

Ech Wy "techniczni"- manuale w małym paluszku, a literatura pozostała leży :wink: . Wszak Pyrka to nikt inny, a lord Vetinari, Patrycjusz miasta Ankh-Morpork, umieszczony w naszym, okrągłym świecie.

Dowód:

"W mieście Ankh-Morpork formalnie panuje tyrania, która nie zawsze jest tym samym co monarchia. Nawet samo stanowisko tyrana zostało przedefiniowane - przez piastującego je obecnie lorda Vetinariego - jako jedyna forma demokracji, która działa. Każdy ma prawo głosu, chyba że zostanie go pozbawiony z powodu wieku albo niebycia lordem Vetinarim.
A jednak system działał. Co irytowało pewną liczbę osób uważających, że jednak nie powinien"

Świat Dysku, Niewidoczni Akademicy- Terry Pratchett

Awatar użytkownika
tato Jacka
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 12:17
Auto: GRJ150L - GCC spec.
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: tato Jacka »

Prywatnie nie znam Pyrki, ale w trosce o jego zdrowie psychiczne i fizycznie proponuje uznać, ze jednak jest Kosmitą i mu odpuscic !!! Zaoszczedzmy mu tych czerwonych od obgadywania - uszu, rumienca na twarzo-czaszce i bolacych od poklepywania - lopatek (taka niby troche zazdrosc przeze mnie przemawia :oops: ) :mrgreen: Pyrka, jak to mowia gorale isladcy - Ty prosta molodjec :twisted: :!:

ODPOWIEDZ