Imprezy dla nowicjusza

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
citovet
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2011, 15:04
Auto: KDJ150
Kontakt:

Imprezy dla nowicjusza

Post autor: citovet »

Czy organizowane są imprezy dla nowicjuszów .Jeśli tak to gdzie. Czy tylko są spotkania dla stałych bywalców forum. Czy na imprezy zorganizowane cyklicznie trzeba się zapisywać czy tez nie.
Załączniki
av-106858.gif
av-106858.gif (8,65 KiB) Przejrzano 2594 razy

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: wolf »

TLC Camp - obowiązkowo !!!

+ masa innych imprez, które wybierasz, kierując się poziomem akceptacji utraty wartości rynkowej pojazdu :wink:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: Norick »

wolf pisze: + masa innych imprez, które wybierasz, kierując się poziomem akceptacji utraty wartości rynkowej pojazdu :wink:
buahahaha dobre :mrgreen:
A poważnie, jeśli nie ma to sam taką zrób... patrz w dziale z taczkami czyli Hilux Only.
Albo weź Przewodnik 4X4 po Polsce, wybierz jakąs trase i zarzuć temat, znajdą się chętni którzy niekoniecznie chcą mieć porysowany samochód. Większość z tych tras da się zrobić bez żadnego przygotowania, mało tego nawet bez samochodu terenowego :D
hehe nie każdy tak jak ja ma w tyłku wygląd samochodu :?

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: Kwieczor »

dokładnie
zrobienie imprezy na kilka aut i cały dzień zabawy to kwestia tylko i wyłącznie dobrej woli

a jak chodzi ci o jakieś tajemnicze misterium przejścia z uroczystym wprowadzeniem w grono ... - no to takiego nie znajdziesz. Najbliżej takiego ceremoniału jest Camp - naklejki, badge, koszulki itp.

Popatrz po postach - zobacz jakie impry można zrobić jak się chce w Osuchowie, czy też "Hilux only 1st edition"

Nie matura, lecz chęć szczera ;)

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: PePe »

Papatrz na osuchowska strefe offroady w imprezach otwartych ja raz na jakis czas cos organizuje albo na facebooku MAnewry 4x4 . ja serdecznie zapraszam do siebie juz w listopadzie

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18054
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: kylon »

Ty to podobno chory obłożnie jesteś :mrgreen:

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: PePe »

Tak też jest :(

dla sprostowania zapraszam do mnie jak wyzdrowieje .

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: Kwiatec »

PePe pisze:Papatrz na osuchowska strefe offroady w imprezach otwartych ja raz na jakis czas cos organizuje albo na facebooku MAnewry 4x4 . ja serdecznie zapraszam do siebie juz w listopadzie
te biznesmen nie reklamujemy sie pałko na tym forum :))) bo czerwoną jedynkę chłopaki ci wrzucą...
on ma pozatym 150 chcesz mu pogubić zderzaki :) jest z mińska a tam od groma terenów do jazdy i zabawy :))))

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: JaroFix »

Kwiatec pisze:
PePe pisze:Papatrz na osuchowska strefe offroady w imprezach otwartych ja raz na jakis czas cos organizuje albo na facebooku MAnewry 4x4 . ja serdecznie zapraszam do siebie juz w listopadzie
te biznesmen nie reklamujemy sie pałko na tym forum :))) bo czerwoną jedynkę chłopaki ci wrzucą...
on ma pozatym 150 chcesz mu pogubić zderzaki :) jest z mińska a tam od groma terenów do jazdy i zabawy :))))
Jak się nie reklamujemy? To skąd ludzie do tej pory dowiadywali się o organizowanych imprezach otwartych? :wink:

Kilka rysek na 150 doda jej męskości. :)

PePe
Posty: 675
Rejestracja: 22 mar 2010, 18:50
Auto: Gx470 , Hdj80 , AutoLaweta 24h do us?ug , discovery 1
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: PePe »

FIX pisze:
Kwiatec pisze:
PePe pisze:Papatrz na osuchowska strefe offroady w imprezach otwartych ja raz na jakis czas cos organizuje albo na facebooku MAnewry 4x4 . ja serdecznie zapraszam do siebie juz w listopadzie
te biznesmen nie reklamujemy sie pałko na tym forum :))) bo czerwoną jedynkę chłopaki ci wrzucą...
on ma pozatym 150 chcesz mu pogubić zderzaki :) jest z mińska a tam od groma terenów do jazdy i zabawy :))))
Jak się nie reklamujemy? To skąd ludzie do tej pory dowiadywali się o organizowanych imprezach otwartych? :wink:

Kilka rysek na 150 doda jej męskości. :)

tato ....! to trzeba dać czerwoną kartkę dla tych którzy sie wpisuja w dziale ,, Imprezy otwarte ,, a po zatym ja nie zamierzam na tym zarabiać :x chyba że ktoś mysli ze robiąc spotkanka z pełnym zapleczem gastronomicznym itd i opłata była 50zł za jedzenie picie itp to zarobiłem kokosy ...)

Awatar użytkownika
citovet
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2011, 15:04
Auto: KDJ150
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: citovet »

Imprezy dla nowicjusza to spotkanie nowych miłośników TLC ze starymi wyjadaczami. ,którzy pozwolą na łonie natury przekazać parę cennych informacji. Spotkanie ludzi ,którzy jeżdżą TLC i znalezienie się w miejscu , gdzie można poznać możliwości tego samochodu. Nie mam zamiaru na razie porysować mojego ślicznego lakieru i pogubić zderzaków , ale nie znaczy że nie można spotkać się z miłośnikami TLC. Obecność na tych spotkaniach jest dobrowolna jak dobrowolny jest udział w kolejnych wyjazdach.

robson
Posty: 75
Rejestracja: 01 sie 2010, 15:15
Auto: była LJ78, jest KZJ73 i KDJ12
Kontakt:

Re: Imprezy dla nowicjusza

Post autor: robson »

i wszystko na ten temat :mrgreen:

ODPOWIEDZ