Nawigacja LC z 2003 r.

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

kfkrzynio
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2012, 15:31
Auto: Toyota Land Cruiser
Kontakt:

Nawigacja LC z 2003 r.

Post autor: kfkrzynio »

Hej. Chciałbym zapytać o sposób w jaki można wgrać nowe mapy do LC z 2003 r. , który chyba sam w sobie nie ma czytnika płyt i wgrywa się to jakoś przez komputer. W salonie powiedzieli mi 500 zł, więc postanowiłem się dowiedzieć, czy są jakieś inne sposoby. Ewentualnie skąd mogę ściągnąć te mapy, głównie chodzi mi tylko o Polskę. Obecnie mam wgraną całą środkową Europe poza Polską i całym wschodem, bo podobno w 2003 r, jeszcze takich map nie było. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Awatar użytkownika
jjb
Posty: 258
Rejestracja: 08 sty 2009, 10:29
Auto: LC120
Kontakt:

Re: Nawigacja LC z 2003 r.

Post autor: jjb »

kfkrzynio pisze:Hej. Chciałbym zapytać o sposób w jaki można wgrać nowe mapy do LC z 2003 r. , który chyba sam w sobie nie ma czytnika płyt i wgrywa się to jakoś przez komputer. W salonie powiedzieli mi 500 zł, więc postanowiłem się dowiedzieć, czy są jakieś inne sposoby. Ewentualnie skąd mogę ściągnąć te mapy, głównie chodzi mi tylko o Polskę. Obecnie mam wgraną całą środkową Europe poza Polską i całym wschodem, bo podobno w 2003 r, jeszcze takich map nie było. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Ceny map:
Mapy do LC w ASO -500 zł
AutoMapa - 430 zł
TomTom - 450 zł

Bardzo przepraszam, ale lubię precyzyjne wypowiedzi. Dlaczego piszesz "skąd mogę ściągnąć te mapy" i "czy są jakieś inne sposoby" zamiast napisać otwartym tekstem :"gdzie mogę ukraść te mapy"? Są to produkty komercyjne, ktoś zainwestował kasę, ktoś ciężko pracował żeby to działało, a Ty tak po prostu - sciągnąć. Wybacz, ale siedzę w biznesie komputerowym i szlag mnie trafia jak coś takiego czytam

jjb

P.S. Koledzy, strasznie mi się podoba LC 150. Gzie można takie autko "ściągnąć"?

:shock:

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: Nawigacja LC z 2003 r.

Post autor: górol »

jjb pisze: P.S. Koledzy, strasznie mi się podoba LC 150. Gzie można takie autko "ściągnąć"?
:shock:
Mi podoba się Shakira ,może wiecie jak ściągnąć ją nie od razu na kompa , na początek wystarczy do łóżka :mrgreen: :mrgreen: A tak na poważnie da się wgrać ORYGINAŁ Auto Mapę do nawi LC 120 z 2009 roku?

Awatar użytkownika
MAC332
Posty: 129
Rejestracja: 02 cze 2010, 23:43
Auto: LC150 i co? wpl.
Kontakt:

Re: Nawigacja LC z 2003 r.

Post autor: MAC332 »

Są to produkty komercyjne, ktoś zainwestował kasę, ktoś ciężko pracował żeby to działało, a Ty tak po prostu - sciągnąć. Wybacz, ale siedzę w biznesie komputerowym i szlag mnie trafia jak coś takiego czytam
Jest to nie fer , aczkolwiek cena ze strony ASO tez jest złodziejska, a tzrzeba jakoś żyć!!! - jak by update był za 100pln to nikt by nie szykał po necie, tylko by oryginały wgrywał.

Kup kolego navi czy tablet z programem navi i ciesz się - odpusc fabryczną ( tylko kłopoty)

ODPOWIEDZ