Garmin Tread Overland Edition XL opinie

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Jake
Moderator
Posty: 2280
Rejestracja: 12 cze 2017, 01:57
Auto: Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Kontakt:

Re: Garmin Tread Overland Edition XL opinie

Post autor: Jake »

No niezle. Wierze! Ale nie spotkalem sie poki co z czyms takim.

Awatar użytkownika
FoxMulder
Posty: 168
Rejestracja: 19 wrz 2022, 21:36
Auto: LC 150
Kontakt:

Re: Garmin Tread Overland Edition XL opinie

Post autor: FoxMulder »

Napiszę do Garmina, zobaczymy co odpiszą, mam autoszyby ale nie w tym rzecz przecież…

Awatar użytkownika
Jake
Moderator
Posty: 2280
Rejestracja: 12 cze 2017, 01:57
Auto: Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Kontakt:

Re: Garmin Tread Overland Edition XL opinie

Post autor: Jake »

Taka szybe naprawde nie jest latwo peknac. Nie wiem czy kiedys probowales, ale mozna w nia mlotem walic i nic - o ile nie uderzysz ostrym koncem czegos w naroznik (tak sie wybija szyby mlotkiem awaryjnym np. po wypadku) - to nic sie nie stanie.
Przyssawka tez ma bardzo mala sile ssania, moze tam bylo mikropekniecie i przyssawka ja po prostu poglebila tak ze bylo ja widac?

Awatar użytkownika
FoxMulder
Posty: 168
Rejestracja: 19 wrz 2022, 21:36
Auto: LC 150
Kontakt:

Re: Garmin Tread Overland Edition XL opinie

Post autor: FoxMulder »

Jake pisze:Taka szybe naprawde nie jest latwo peknac. Nie wiem czy kiedys probowales, ale mozna w nia mlotem walic i nic - jesli nie uderzysz ostrym koncem czegos w naroznik - to nic sie nie stanie. Przyssawka tez ma bardzo mala sile ssania, moze tam bylo mikropekniecie i przyssawka ja po prostu poglebila tak ze bylo ja widac?
Nie próbowałem :) może odkryłem coś nowego Obrazek

Awatar użytkownika
Jake
Moderator
Posty: 2280
Rejestracja: 12 cze 2017, 01:57
Auto: Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Kontakt:

Re: Garmin Tread Overland Edition XL opinie

Post autor: Jake »

Ja troche sie bawilem w pokazy z ratownictwa / pierwszej pomocy i parokrotnie mielismy do dyspozycji wraki do symulacji. Na zlomie tez czasami mozna sobie bezkarnie wybic jaka szybe ;)
Sprobuj. Za pierwszym razem to naprawde zaskakujace wrazenie jak uderzamy dosc silnie obuchem 3kg mlotka w srodek "takiej przeciez kruchej szyby", a nic sie nie dzieje. Za to jak uderzysz w krawedz nawet lekko - to od razu peka.

ODPOWIEDZ