Małopolska dla geoturystów

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Małopolska dla geoturystów

Post autor: Remiołek »

Właśnie Poczta Polska dowiozła mi pod drzwi paczkę (naprawdę, a jest to rzadkość nad rzadkości, ta wizyta PP) od wydawnictwa Compass. A w paczuszce znalazłem m.in. mapę i przewodnik o dość długim tytule "Georóżnorodność i atrakcje geoturystyczne Województwa Małopolskiego. Przewodnik i mapy geoturystyczne". Niektórzy wiedzą, że parę zagadnień z tej dziedziny mnie interesuje, a szanowne grono zachęcam do zaplanowania paru wycieczek w oparciu o atrakcje geologiczne. Mam nadzieję, że to wydanie będzie mogło w tym pomóc. Naprawdę pod naszymi nogami kryją się dziwy, jakie się fizjologom nie śniły :wink: .

Obrazek

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2132
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Małopolska dla geoturystów

Post autor: plum76 »

Naprawdę pod naszymi nogami kryją się dziwy, jakie się fizjologom nie śniły
fizjologia to z kupą mi siękojarzy wiec Fizjolog to ktoś kto kupa sie zajmuje. :P
pawel

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Małopolska dla geoturystów

Post autor: seburaj »

łau... "georóżnorodność" to bardzo karkołomne słowo, zwłaszcza jak na tytuł przewodnika :mrgreen:

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: Małopolska dla geoturystów

Post autor: Remiołek »

Plum, włącz Polsat po wiadomościach- tam zdanie to występuje często, a wypowiada je Grabowski. Się miał element humorystyczny znaleźć w poście, ale jak nie chcą to nie :wink: .

Seburaj, ale nie ma nic strasznego w różnej-różnorodności. No chyba, że porównujemy dwa srebrne auta.

A teraz Panowie Szydercy muszę opuścić Was i kochane forum. Idę poopowiadać studenciakom o pienińskich kopalniach srebra 8) .

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: Małopolska dla geoturystów

Post autor: MariuszS »

Ale fajnie, że napisałeś - będę jutro przejeżdżał obok siedziby Compassu, to sobie nabędę! :-)
Zwłaszcza, że w promieniu "rowerowym" ode mnie jest sporo ciekawostek.

Awatar użytkownika
roso
Posty: 48
Rejestracja: 22 sty 2010, 17:03
Auto: LC120 3,0 183 KM power box
Kontakt:

Re: Małopolska dla geoturystów

Post autor: roso »

Do szukania ciekawostek polecam http://opencaching.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dużo ciekawych miejsc i fajne trasy można zaplanować , a i dreszczyku emocji nie zabraknie.
Od jakiegoś czasu z dzieciakami tak spędzam wolne weekendy (jak mam) .

ODPOWIEDZ