Emulacja andka na windzie a hardware, gps ?

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Emulacja andka na windzie a hardware, gps ?

Post autor: Norick »

Pytanko małe.. chciałbym sobie, mając sprzęt na win 8.1 odpalić np Locusa i tu nie ma problemu bo Bluestack to umożliwia, tylko jest problem sprzętowy bo niestety nie mam z poziomu andka dostępu do gpsa w tablecie. I efekt jest taki że chodzi mi wszystko z androida tyle że nie czuje gpsa. Jakieś środki zaradcze, wpis do rejestru? :idea:
Dodam że sprzęt sprawny sas planet śmiga aż miło, here również. Problemem jest jak przez andka dobrać się do gps bo żaden z programów nie ma do niego dostępu. Przetestowałem już parę i the thupa :evil:

Awatar użytkownika
marzyniu
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2015, 06:23
Auto: Honda crv mk1 :) i lj78
Kontakt:

Re: Emulacja andka na windzie a hardware, gps ?

Post autor: marzyniu »

Emulatory które mają dostęp do gps to "amiduos" i "genymotion" są wersje darmowe i płatne więc darmowe mogą być bez opcji czytania gps ale tego nie jestem pewny.

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Re: Emulacja andka na windzie a hardware, gps ?

Post autor: czobi »

Ryju kochany , niezla grypsera pojechales :mrgreen:
pdfa na snapczata interancjonalizowac w juzerze
:mrgreen: ...rosumiem slowo - na :mrgreen:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Emulacja andka na windzie a hardware, gps ?

Post autor: Norick »

marzyniu pisze:Emulatory które mają dostęp do gps to "amiduos" i "genymotion" są wersje darmowe i płatne więc darmowe mogą być bez opcji czytania gps ale tego nie jestem pewny.
Dzięki, amiduos daje miesięczny trial ale mam z nim problemy, walczę własnie z genymotion i jest nadzieja choć trza sobie dopasować urządzenie i wersję andka a dodatkowo trza jeszcz zaimplementować usługę google play bo bez tego niestety nie da się dodać sklepu do cyanogena. Po zalogowaniu się pokazuje że mam już w urządzeniu zainstalowany. Na razie rozkminiam wszystko ale dzięki za naprowadzenie na trop

Acha genymotion jest free do osobistego użytku tylko trza się zarejestrować. Dostęp do hardware-u jest a to już dużo :mrgreen:

Czobixie kochany, nic nie dygaj hipsterem nie zostałem :p
Mam srajfona ale go nie używam bo wnerwia mnie zerotasking i inne amazingowe looki.
Mam się dobrze idę gruźć temat dalej :!:
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2016, 17:54 przez Norick, łącznie zmieniany 2 razy.

Qressor
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2017, 06:48

Re: Emulacja andka na windzie a hardware, gps ?

Post autor: Qressor »

Ryju kochany , niezla grypsera pojechales :mrgreen:
sbo

ODPOWIEDZ