Dekielki felg do Hiluxa

Moderator: luk4s7

KrzysztofJ
Posty: 47
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:16
Auto: Hilux 3.0 '08 D-4D
Kontakt:

Dekielki felg do Hiluxa

Post autor: KrzysztofJ »

Jest taki motyw.Mam na Hiluxie oksydowane felgi 15 ( model OZARK).Niestety nie mam dekli.Uzywane jak do tej pory sa nieosiagalne a cena w Serwisie zlamala mi nogi w kolanach.Myslalem o tym ze moze jest jakas szansa dopasowac dekielki np od standardowych 15 alu do ktorych dekle mozna kupic bez problemu i pomalowac na zblizoony kolor.Niestety pod reka nie mam innego Hiluxa zeby bto sprawdzic.Moze ktos przypadkiem wie cos na ten temat lub ma mozliwosc sprawdzenia.Wiedzialbym wtedy co robic dalej jesli ta koncepcja jest niewykonalna.Bede wdzieczny za info.

KrzysztofJ
Posty: 47
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:16
Auto: Hilux 3.0 '08 D-4D
Kontakt:

Re: Dekielki felg do Hiluxa

Post autor: KrzysztofJ »

To wlasnie ta felga
Załączniki
ozark.jpg

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Dekielki felg do Hiluxa

Post autor: Kwieczor »

KrzysztofJ pisze:Jest taki motyw.Mam na Hiluxie oksydowane felgi 15 ( model OZARK).Niestety nie mam dekli.Uzywane jak do tej pory sa nieosiagalne a cena w Serwisie zlamala mi nogi w kolanach.Myslalem o tym ze moze jest jakas szansa dopasowac dekielki np od standardowych 15 alu do ktorych dekle mozna kupic bez problemu i pomalowac na zblizoony kolor.Niestety pod reka nie mam innego Hiluxa zeby bto sprawdzic.Moze ktos przypadkiem wie cos na ten temat lub ma mozliwosc sprawdzenia.Wiedzialbym wtedy co robic dalej jesli ta koncepcja jest niewykonalna.Bede wdzieczny za info.
mogę Ci wieczorem cyknąć fotkę moich i zmierzyć średnicę albo odrysować na kartce i zeskanować
jak pasuje - daj znać, czy mail Twój firmowy na interia nadal aktualny?

KrzysztofJ
Posty: 47
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:16
Auto: Hilux 3.0 '08 D-4D
Kontakt:

Re: Dekielki felg do Hiluxa

Post autor: KrzysztofJ »

Kwieczor pisze:
KrzysztofJ pisze:Jest taki motyw.Mam na Hiluxie oksydowane felgi 15 ( model OZARK).Niestety nie mam dekli.Uzywane jak do tej pory sa nieosiagalne a cena w Serwisie zlamala mi nogi w kolanach.Myslalem o tym ze moze jest jakas szansa dopasowac dekielki np od standardowych 15 alu do ktorych dekle mozna kupic bez problemu i pomalowac na zblizoony kolor.Niestety pod reka nie mam innego Hiluxa zeby bto sprawdzic.Moze ktos przypadkiem wie cos na ten temat lub ma mozliwosc sprawdzenia.Wiedzialbym wtedy co robic dalej jesli ta koncepcja jest niewykonalna.Bede wdzieczny za info.
mogę Ci wieczorem cyknąć fotkę moich i zmierzyć średnicę albo odrysować na kartce i zeskanować
jak pasuje - daj znać, czy mail Twój firmowy na interia nadal aktualny?
Email jest aktualny a takie odrysowanie na kartce mysle ze zalatwiloby sprawe i rozwialo watpliwosci.Dziekuje.

anoretka
Posty: 169
Rejestracja: 22 gru 2010, 20:16
Auto: V8 (2008)
Kontakt:

Re: Dekielki felg do Hiluxa

Post autor: anoretka »

Rysunek niekoniecznie załatwi sprawę.
Miałem oryginalne 20'' felgi i dokupiłem komplet 18'' - z zewnątrz wyglądały identycznie. Dekle również. Ponieważ na deklach oryginalnych 20'' był znaczek Toyoty, to chciałem ich używać na nowych 18''. Zabrakło jakieś 1/2 mm. Nie chciałem wciskać na siłę, ale dekle po prostu nie pasują. Dokładne oględziny nie wykazały żadnej różnicy.

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Dekielki felg do Hiluxa

Post autor: Kwieczor »

fotki poszły na maila, jakby jakieś pytania - pisz na maila bardziej niż na PW, maile czytam w komórce, z forum już różnie bywa
p/k

ODPOWIEDZ