Hankook Dynapro MT RT03 - krótka recenzja

Moderator: luk4s7

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Hankook Dynapro MT RT03 - krótka recenzja

Post autor: Tuco »

Witajcie,

czy któś miał okazję jeździć na tych oponkach. Cena jest niższa niż konkurencyjnych opon, a na zagranicznych portalach całkiem dobre opinie miała.
Przymierzam się do kupna opon i rozważam kilka opcji między innymi tytułową oponę i BFG KM2.

Pozdrawiam,

Tuco
Ostatnio zmieniony 12 sie 2009, 19:55 przez Tuco, łącznie zmieniany 1 raz.

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: Hankook Dynapro MT RT03

Post autor: Tuco »

Czy naprawdę nikt nie miał styczności z tą oponą? Mogę wybrać BFG AT, ale to takie oczywiste :) Hankook w Stanach zbierał naprawdę dobre oceny, ale niewiem jak na naszym gruncie się sprawdza.

Pozdrawiam,

Tuco

Edyta:
Mała recenzja ww. oponek:
Kupiłem i przejechałem już 2k kilometrów. Niestety nigdy wcześniej nie jeździłem na BFG AT więc nie mam z nimi porównania, ale na czarnym są tylko trochę głośniejsze od zimowych Michelin 4x4 Alpin. Do 140 km/h dało się jechać, powyżej 150 już było za głośno (prędkość na GPS). W deszczu na czarnym nie zauważyłem zmniejszenia trakcji i wydłużenia drogi hamowania. Dobrze odprowadzają wodę i zjawisko aquaplaningu nie wystąpiło podczas jazd. W błocie szybko się oczyszczały i pozwalały pewnie poruszać się do przodu. Na szutrach i piasku odniosłem wrażenie, że czasami przy większych prędkościach gorzej trzymają kierunek. Dodatkowo oponka całkiem ciekawie wygląda.
Rozmiar 265/75R16 ma 31,9 cala średnicy.
Potem wrzucę fotki.

Pozdrawiam,

Tuco

ODPOWIEDZ