negocjacje z dealerem

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: Kwieczor »

awieuro pisze:Może to jakaś pomyłka. Wyjaśnie ja dopiero jutro.
Ma ktoś hiluxa szesciobiegowego?
a na kiedy masz odbiór?
podobno w tym roku jakiś mały refresh miał być i może 6 skrzynie już w tych nowych będą?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: kylon »

Jest refresz. My będziemy taki nowy budować fajnie w czerwcu.

awieuro
Posty: 11
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:09
Auto: Hilux 2011
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: awieuro »

Odbiór do połowy lipca. Sprawa wyjaśniona. Z tą szkrzynią to pomyłka literowa.
Pozdrawiam

Łukasz
Posty: 54
Rejestracja: 11 sty 2010, 10:48
Auto: LC120, D4D, 173 KM

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: Łukasz »

Wydaje mi się, że dostałeś bardzo dobrą ofertę cenową.Toyota ma bardzo sztywną politykę cenową porównując do innych marek. Zamawiając auto w lipcu/sierpniu 2008 (odebrałem w grudniu) dostałem gratis lakier :D koszt około 4000-5000zł (nie pamiętam dokładnie), dywaniki gumowe, alarm, blokadę skrzyni biegów i wykładzinę bagażnika. Samochód kupiłem w niewielkim salonie Toyoty w Ełku. Wszystko załatwione telefonicznie i emailowo. Warszawscy dealerzy jak jeden mąż na pytanie o rabatach odpowiadali o gratisach, które będę mógł wybrać sobie za równowartość 3% od kwoty netto auta. Starczyłoby na osłonę koła zapasowego z lakierowaniem i może na hak z montażem.

awieuro
Posty: 11
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:09
Auto: Hilux 2011
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: awieuro »

Witam
Stało się, hilux już u mnie... Niby wszystko w porządku, ale wymaga kilku poprawek...Po pierwsze paka. Mam zabudowaną i siedząc w kabinie na tylnym fotelu zauważylem dosyć spore prześwity, największe w połączeniu zabudowy klapą i klapy z paką. Zimą nawieje tam śnieu. Po myciu myjką na pace było mokro. Jest jakiś patent na ten defekt? Druga sprawa to zamkniecie zabudowy. Prowizoryczna wkładka i śmieszny kluczyk. Mam wrażenie że można to otworzyć wsówką do włosów. Trzeba coś udoskonalić, bo pakę otwieram kilka razy dziennie. Myślę że długo nie wytrzyma. Centralny by się przydał...
Testuję dalej
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: Kwieczor »

awieuro pisze:Witam
...Mam zabudowaną i siedząc w kabinie na tylnym fotelu zauważylem dosyć spore prześwity, największe w połączeniu zabudowy klapą i klapy z paką. Zimą nawieje tam śnieu. Po myciu myjką na pace było mokro. Jest jakiś patent na ten defekt? Druga sprawa to zamkniecie zabudowy. ...
Pozdrawiam
- na alledrogo są uszczelki właśnie na klapy do pickupów - klejone na taśmę
zanabądź uszczelkę i następnie odpruj tą taśmę klejącą, która i tak spłynie w upał albo się zwałkuje i przyklej gumę na tzw klej do metalu solixa albo denbravena - ja tak doklejałem uszczelkę na tej ściance tuż za kabiną, bo mi podciekało pod klapą - trzyma na mur

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: górol »

awieuro pisze:Witam
Stało się, hilux już u mnie... Niby wszystko w porządku, ale wymaga kilku poprawek...Po pierwsze paka. Mam zabudowaną i siedząc w kabinie na tylnym fotelu zauważylem dosyć spore prześwity, największe w połączeniu zabudowy klapą i klapy z paką. Zimą nawieje tam śnieu. Po myciu myjką na pace było mokro. Jest jakiś patent na ten defekt? Druga sprawa to zamkniecie zabudowy. Prowizoryczna wkładka i śmieszny kluczyk. Mam wrażenie że można to otworzyć wsówką do włosów. Trzeba coś udoskonalić, bo pakę otwieram kilka razy dziennie. Myślę że długo nie wytrzyma. Centralny by się przydał...
Testuję dalej
Pozdrawiam
Ten kluczyk jest nie tyle śmieszny co wk.....jący zwłaszcza w zimie bez WD do klapy nie podchodż a poza tym cały ten śmieszny zameczek śrubokrętem obrócisz ,widziałem kiedyś hila który nie miał tych pseudo zameczków a otwory w klapie wyglądały na zaślepione śrubami nierdzewnymi czekałem na parkingu na gościa żeby luknąć na ten patent ale się nie doczekałem podejrzewam że miał do kombinowany centralny zrób to zanim z nerwów rozwalisz tą szybe

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: irko »

Trzeba było brać tą zabudowę
http://www.pickupdiablo.pl/opis/zabudow ... go-24.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma mozliwośc podpięcia centralnego zamka do klapy.

pozdr
IR

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: Rafi »

Może i tak, ale z tymi lampami jest najbrzydsza we wszechświecie :)

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1831
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: negocjacje z dealerem

Post autor: irko »

Ale centralny zamek ma :mrgreen:
Załączniki
zabudowa.jpg

ODPOWIEDZ