Nalepy klubowe

Moderator: luk4s7

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

plastikowej plamy na środku :-) jak w przypadku Rumunii - co artysta wymyśli, rzemieślnik produkuje :-)[/quote]


:lol: taa artysta to on byl, tera zbyszko dwie cytryny

Awatar użytkownika
Black
Klubowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:17
Auto: Forester
Kontakt:

Post autor: Black »

@fobos te setowe koszuliny są fajniste, mam i z chęcia już po raz kolejny przywdzialem, żadnych klejących do klaty blach i jakiś taki solidniejszy grubszy materiał, a nie ściereczka do wyrzucania po jednym praniu, jeno ten znienawidzony przeze mnie zielony kolorek mnie wkurza, ale staram sie o tym nie myśleć, w końcu on taki off-roadowy ;-)

czobi
Klubowicz
Posty: 4096
Rejestracja: 05 kwie 2007, 10:19
Auto: classic hill
Kontakt:

Post autor: czobi »

jeno ten znienawidzony przeze mnie zielony kolorek mnie wkurza, ale staram sie o tym nie myśleć, w końcu on taki off-roadowy ;-)[/quote]

2 sie zgodze, aj wystawiam an slonce i licze ze splowieje

Awatar użytkownika
wolf
Klubowicz
Posty: 828
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:47
Auto: Hilux, 69AM
Kontakt:

Post autor: wolf »

Emsi

Poprosze zestaw XL. Badz laskaw zabrac to na Zmote.

Pozdrawiam
wolf

Awatar użytkownika
wizja
Posty: 139
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:00
Auto: KDJ95
Kontakt:

Post autor: wizja »

chciałbym zanabyć naklejki klubowe - jaka cena? Rozumiem, że wpłata na konto jak wyżej (potrzebuję też adresu do wypełnienia przelewu online).

ps. chciałbym też sobie ściągnąć je w pdf, ale "To miejsce jest przeznaczone wyłącznie dla grup zarejestrowanych użytkowników.
Proszę zgłosić się do admina w sprawie dotyczącej grup Klubowicze"

No to się zgłaszam :-)

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

wizja pisze:chciałbym zanabyć naklejki klubowe - jaka cena? Rozumiem, że wpłata na konto jak wyżej (potrzebuję też adresu do wypełnienia przelewu online).

ps. chciałbym też sobie ściągnąć je w pdf, ale "To miejsce jest przeznaczone wyłącznie dla grup zarejestrowanych użytkowników.
Proszę zgłosić się do admina w sprawie dotyczącej grup Klubowicze"

No to się zgłaszam :-)
chyba gdzieś napisane było pakiet startowy nalepki i koszulka 100pln ;) kontaktuj się z emsim bo nasz admin chyba zległ;) toyota go przerosła ;)

Awatar użytkownika
wizja
Posty: 139
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:00
Auto: KDJ95
Kontakt:

Post autor: wizja »

Kwiatec pisze: chyba gdzieś napisane było pakiet startowy nalepki i koszulka 100pln ;) kontaktuj się z emsim bo nasz admin chyba zległ;) toyota go przerosła ;)
tyle wyczytałem, ale na razie interesują mnie lepki :-) ok, uderzę do emsiego.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

wizja pisze:
Kwiatec pisze: chyba gdzieś napisane było pakiet startowy nalepki i koszulka 100pln ;) kontaktuj się z emsim bo nasz admin chyba zległ;) toyota go przerosła ;)
tyle wyczytałem, ale na razie interesują mnie lepki :-) ok, uderzę do emsiego.
jest to zestaw a kasa idzie na cele statutowe (:) ) TLC. wszyscy sie na to zgodzili więc nie wymigasz sie :)

Awatar użytkownika
wizja
Posty: 139
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:00
Auto: KDJ95
Kontakt:

Post autor: wizja »

Kwiatec pisze: jest to zestaw a kasa idzie na cele statutowe (:) ) TLC. wszyscy sie na to zgodzili więc nie wymigasz sie :)
ok ok, po prostu nie doczytałem, że nie można rozbić zestawu ;-)

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

wizja pisze:
Kwiatec pisze: jest to zestaw a kasa idzie na cele statutowe (:) ) TLC. wszyscy sie na to zgodzili więc nie wymigasz sie :)
ok ok, po prostu nie doczytałem, że nie można rozbić zestawu ;-)
jak weźmiesz od emsiego zestaw naklejka recovery car jest dla cię za free ode mnie :)

Awatar użytkownika
wizja
Posty: 139
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:00
Auto: KDJ95
Kontakt:

Post autor: wizja »

Kwiatec pisze: jak weźmiesz od emsiego zestaw naklejka recovery car jest dla cię za free ode mnie :)
dil :-)

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

dil

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

Emsi fajna byłaby naklejka taka jak mamy na stronie głównej "land cruiser ONLY" może byśmy takowe sobie fajne porobili??
czy może to jakiś znak zastrzeżony prawami autorskimi ;)

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Mnie by się podobała naklejka na górną część przedniej szyby, na całą jej szerokość, półprzezroczysta, przyciemniana, przeciwsłoneczna z banalnym "Toyota Land Cruiser Owner Club". Chyba wiecie o co mi chodzi? Można ją też wykorzystać na tylnej szybie.

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Post autor: Boryś »

MarekWójcik pisze:Mnie by się podobała naklejka na górną część przedniej szyby, na całą jej szerokość, półprzezroczysta, przyciemniana, przeciwsłoneczna z banalnym "Toyota Land Cruiser Owner Club". Chyba wiecie o co mi chodzi? Można ją też wykorzystać na tylnej szybie.
Taka?? :D

Obrazek

ODPOWIEDZ