Inna opcja na wyprawe

Moderator: luk4s7

rafal187
Posty: 365
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:49
Kontakt:

Inna opcja na wyprawe

Post autor: rafal187 »

Taki temat poruszyli w terenwizji.
Ciekawy pomysł, aczkolwiek jak znam życie kiedyś mogą być problemy, czego oczywiście im nie życze.
9 chłopa to 9 pomysłów, ale i tak pewnie szybciej się dogadają niż 9 kobiet... :D
Powodzenia im życzę, może któryś z nich jest na forum.

O patrolu też mówią, ciekawe co na to kolega Franc by powiedział...

https://www.youtube.com/watch?v=PYNTTj5g9m0

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 2141
Rejestracja: 01 lis 2009, 18:23
Auto: była BJ73, była KZJ95, aktualnie TRJ120
Kontakt:

Re: Inna opcja na wyprawe

Post autor: sebastian44 »

Swietna ekipa i muszą byc nieźle zgrani. Ja mam problem żeby skrzyknąć dwa auta na raz, każdy ma jakies sprawy czy to w pracy czy prywatnie itd. Tutaj 9 osób współpracuje ale jest tez od siebie zależnych, tzn jedno auto odpadnie, ktos sie rozchoruje i pozostałe dwa maja ograniczoną funkcjonalność. Pewnie niełatwo jest to skoordynować żeby sprawnie działało ale jak sie uda to widać że maja przewagę nad jednym nawet najlepiej przygotowanym autem.

Lubie wyjeżdzac w ekipie ale taka zależnośc by mnie denerwowała.

rafal187
Posty: 365
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:49
Kontakt:

Re: Inna opcja na wyprawe

Post autor: rafal187 »

Pomysł świetny i trzymam kciuki bo wiem, że życie czasami bardzo dziwne figle płata.
Taka mała komuna, wspólne auta, szpej, itd.
Kak dojadą do Japonii, to może części na zapas sobie kupią...

Awatar użytkownika
Jastrząb
Posty: 426
Rejestracja: 09 lip 2017, 14:57
Auto: Toyota LJ70,
silnik 2,4td --> 3.0 1kzt
rocznik 1987
Kontakt:

Re: Inna opcja na wyprawe

Post autor: Jastrząb »

Chłopaki czasami mieli już siebie dość, ale na dłuższych wyprawach w połowie robili drugie losowanie, żeby zmienić ekipę w aucie :) Osobiście uważam, że to świetny pomysł, bo tyle dni w jednym aucie z tymi samymi ludźmi może zmęczyć. Jak opowiadali nam to wszystko przed kamerami to zazdrościłem strasznie, może nie zwiedzonych miejsc, a właśnie tak zgranej ekipy. Bo 9 chłopa robi nawet zebrania teamowe, żeby wszystko obgadać. Jestem pełen podziwu, szacun! 8)

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Inna opcja na wyprawe

Post autor: jezus »

Patrol nie ma dwóch osi pędzonych ( bądź nie musi mieć) , to właśnie toyka je ma....poza tym fajna ekipa, taka bez zbędnego inwentarza...:-)

ODPOWIEDZ