Ubezpieczenia

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Ubezpieczenia

Post autor: luk4s7 »

Kwieczor pisze:Czyli końcowa oferta to połowa wyjściowej - więc należy szukać, porównywać, nie bać się odbijać piłeczki z kontrofertą jako podkładką...
Zgadzam się w pełnej rozciągłości! Za Aygo 2016 z przebiegiem 13000km zapłaciłem 1600zł jednorazowo (AC+OC). Poszczułem jednych na drugich wzajemnie ofertami i się udało zejść do w miarę sensownej ceny. Fakt że mam maks zniżki na AC+OC.

To samo z komórkami - kończy się umowa, wysyłasz pismo z wypowiedzeniem do centrali i dzwoni pani z utrzymania z którą można negocjować. W międzyczasie oczywiście sprawdzam co konkurencja daje przy przeniesieniu do nich numeru. No i się okazuje że utrzymanie potrafi być na poziomie pozyskania klienta w innej sieci. Czyli trochę zachodu ale bez zmiany operatora jest dobra oferta. Sprawdzone parokrotnie.

kaminek84
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2017, 12:01
Auto: J120
Kontakt:

Re: Ubezpieczenia

Post autor: kaminek84 »

Dokładnie kolego idziesz do jakiejś kompleksowej agencji ubezpieczeniowej i szukają czegoś odpowiedniego dla Ciebie, a starą umowę wypowiadają. Ja tak robię co roku, bo to co przesyłają na kontynuację zawsze jest dużo droższe.

ODPOWIEDZ