Garmin - poszukuję partnera

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Garmin - poszukuję partnera

Post autor: Beduin »

Czołem,

poszukuję GoldPartnera/Partnera firmy Garmin. Mamy wśród nas kogoś takiego? Może znacie taką osobę i możecie mi/nam pomóc?

Razem z luk4s7 oraz Maciekdj chcemy kupić zegarki Garmin Fenix 3 Sapphire HR Elevate Performer.
Trzy sztuki to jeszcze nie zakup hurtowy, ale może znajdzie się ktoś życzliwy, kto sprawi, że cena stanie się atrakcyjniejsza od tej "katalogowej"?

Wdzięczny będę za wszelaką pomoc.

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: endurance »

Hej,

ja kupuję i uzgadniam wszystkie testy tu
www.trigar.pl - dawniej garmin24.pl
ale ;) dobre rady daje też producent mapy topo czyli
www.eazymut.pl
ale ;) ostatnio ze względu na solidarność motorkową rozmawiam z Rambo (forumowicz z africatwin)
http://www.sklep.tszoda.pl/128-nawigacje - Rambo świadczy też usługi przygotowywania, testowania i wgrywania map określonych przez użytkownika - bo co dla mnie proste to może ktoś ma inne uzdolnienia i nie lubi zabaw z Garminem więc napisałem o takiej możliwości. Z Rambo sprawdziłem kawałek Gruzji i ma dobrą mapę i jeszcze raz oczywiście, jak ktoś ogarnia to to jest dostępne in net.

za powyższych nie biorę odpowiedzialności napisałem tylko co ja robię ;)

asekurant
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: luk4s7 »

W zamian możemy odwdzięczyć się recenzją/testem/artykułem w mediach społecznościowych oraz forach internetowych branży turystyczno-survialowo-offroade'owej.

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2132
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: plum76 »

Rambo to ten co w mieszkaniu w bloku świnie hoduje?

rambo54
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2016, 13:04

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: rambo54 »

Przywołany linkiem do mojego sklepu Tszoda GPS przez Wojtka Endurance, melduje się na Waszym forum.

Odnośnie GARMIN FENIX 3 SAPPHIRE HR PERFORMER ELEVATE przy trzech sztukach mogę Wam zaproponować 2470zł za sztukę.


Pozdrawiam

tel do mnie w razie szczegółów 609033448

Ramboszczak

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Garmin - poszukuję partnera

Post autor: luk4s7 »

Dzięki za propozycję ale jeden telefon do konkurencji i od razu zaproponowali 2400zł przy trzech sztukach....
Oczywiście 2x dopytałem czy dokładnie mówimy o tym samym zestawie.

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1424
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: tadeo »

[quote="Beduin"]
Razem z luk4s7 oraz Maciekdj chcemy kupić zegarki Garmin Fenix 3 Sapphire HR Elevate Performer. /quote]

Po cholerę Wam to do auta ? :):)
"Można z niego korzystać podczas uprawiania sportów wyczynowych, takich jak biegi, kolarstwo, pływanie, biegi terenowe, biegi narciarskie czy triatlon, jak również podczas aktywności rekreacyjnych, takich jak piesze wędrówki, wspinaczka, narciarstwo i nie tylko."

Każda toyotka ma zegarek i wysokościomierz, obawiacie się skoku tętna ? :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: luk4s7 »

Ja się trochę obawiam. Szczególnie po alkoholu

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1424
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: tadeo »

luk4s7 pisze:Ja się trochę obawiam. Szczególnie po alkoholu ObrazekObrazekObrazek
to nie pij z REDBULEM :):)

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: consigliero »


Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: luk4s7 »

Napisałem 2400 a miało być 2200! Ale błąd... 2200zł z jakimś parozłotowym hakiem.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: consigliero »

Jak będziecie wybierać tego partnera to możecie mnie doliczyć do zakupu grupowego. Zapisałem się na maraton , może się przyda taki zegarek .

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: luk4s7 »

OK. Będziemy mieli na uwadze. Póki co piszemy listy do Mikołaja ale wygląda na to że się nie wyrobi w tym roku :(


Awatar użytkownika
Beduin
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:39
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: Garmin - poszukuję partnera

Post autor: Beduin »

Patrząc na spadek cen od momentu napisania posta do dnia dzisiejszego, można wnioskować, że na początku roku przekroczymy barierę 1900 zł ;)
tadeo pisze: Po cholerę Wam to do auta ? :):)
To nie do auta! To na rękę! 8)
Wyobraź sobie taką sytuację: jedziesz samochodem w terenie, nadciąga mgła, widoczność spada niemal do zera...ciśnienie rośnie (obserwujesz i analizujesz na zegarku) Ty przestajesz już widzieć co jest przed maską. Decydujesz się wyjść z auta i zobaczyć co jest z przodu. Wychodzisz i idziesz naprzód. Mgła jest tak gęsta, że nie wiesz, w którą stronę wrócić do auta. Odpalasz powrót po śladzie i tadam! Bezpiecznie wracasz do samochodu. :lol:
Także widzisz, to tylko jeden przykład jak kompatybilny z samochodem może być zegarek :lol:
A jak do tego dodasz jeszcze bieganie, rower i narty, to okaże się to całkiem przydatne urządzenie ;)
rambo54 pisze:Przywołany linkiem do mojego sklepu Tszoda GPS przez Wojtka Endurance, melduje się na Waszym forum.

Odnośnie GARMIN FENIX 3 SAPPHIRE HR PERFORMER ELEVATE przy trzech sztukach mogę Wam zaproponować 2470zł za sztukę.
Dzięki wielkie za gotowość niesienia pomocy potrzebującym. Ponieważ wyznajemy zasadę trzech C, to nie ustajemy w poszukiwaniach. Moje osobiste ambicje oscylują w okolicach 2000 zł 8)

Zdrowia!
Bedu

ODPOWIEDZ