[Warszawa] HDJ 100 obejrzałbym ...

Moderator: luk4s7

rpp
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2015, 16:04

[Warszawa] HDJ 100 obejrzałbym ...

Post autor: rpp »

Od dłuższego czasu przymierzam się do zmiany swojego Disco 2 na HDJ 100.
Coraz bardziej dojrzewam do tego ale niestety do dzisiaj nie udało mi się nigdy przyjrzeć temu autu z bliska.
Na różnych wypadach w teren miałem okazję przyjrzeć się 80tce, 95tce, 120 a nawet 150 - ale nigdy nie trafiłem na 100tkę.

Wyprawa kilkaset km po kraju, żeby się tylko przekonać, że auto mi kompletnie nie podchodzi to słaby pomysł.

Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza dysponująca w Warszawie (lub bliskich okolicach) HDJ 100 i mogąca poświęcić chwilę czasu na prezentację auta? Chciałbym się po prostu przymierzyć do takiego auta (obiecuję nic nie popsuć :-) - nie zależy mi na prowadzeniu samodzielnym auta, chociaż fajnie by było się kawałek przejechać). Zobaczyć jak głośno jest w trakcie jazdy, na ile wygodne są fotele (zanim kupiłem Disco przymierzałem się do 95tki i totalnie mi nie podeszła pozycja za kierownicą), itp.
Fajnie jakby ktoś miał autko przed-liftowe (4-ro biegowy automat) bo w taki model jak już to będę celował.

Michał4x4
Posty: 125
Rejestracja: 26 lis 2015, 21:12

Re: [Warszawa] HDJ 100 obejrzałbym ...

Post autor: Michał4x4 »

A manual Ci odpowiada?

gwt
Posty: 216
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:29
Auto: HDJ 100

Re: [Warszawa] HDJ 100 obejrzałbym ...

Post autor: gwt »

Jestem z Ursynowa. Auto na razie fabryczne - nie motane. Też długo chodziło za mną D2 ale jednak padło na HDJ100. I jestem bardzo zadowolony. Pod koniec tyg. odbieram auto z wymiany szyby. Jak masz ochotę to zapraszam. Daj znać na PW.

rpp
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2015, 16:04

Re: [Warszawa] HDJ 100 obejrzałbym ...

Post autor: rpp »

@Michał4x4 - manual odpada. Teraz mam automat i w teren jaki jeżdżę to jak dla mnie idealne rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie zmiany na manuala :-)

@gwt - super - będziemy w kontakcie (poszło PW)

ODPOWIEDZ